חברת הלואו-קוסט UP, מבית אלעל, מפעילה במטוסיה שתי מחלקות שירות: תיירים ותיירים-פלוס. בשלושת החודשים הקרובים תוכלו לרכוש הושבה במחלקה הקידמית במחיר מוזל.

UP by ElAl Plane

חשוב לא להתבלבל בין הושבה במחלקת תיירים-פלוס לבין רכישת כרטיס טיסה מסוג סמארט (הכרטיס הגבוה, לעומת בייסיק). אחת ההטבות של כרטיס מסוג סמארט היא בחירת מושב בחינם במחלקת תיירים-פלוס, או כל מושב אחר במטוס, אבל אין בכך הבטחה שאכן יהיה מושב פנוי לבחירה. כלומר, לנוסע שרכש כרטיס מסוג סמארט לא מובטח מושב מועדף או מושב במחלקת תיירים-פלוס.

במקביל, כל נוסע שרכש כרטיס מסוג בייסיק יכול לרכוש הושבה במחלקת תיירים-פלוס. על בסיס מקום פנוי, כמובן.

ככלל מחיר ההושבה במחלקת תיירים-פלוס הוא 80$ לקטע טיסה.

אבל עכשיו, במסגרת מבצע חדש שמתקיים עד סוף חודש מאי, ניתנת הנחה של 35% ומחיר השדרוג יורד ל-50$ בלבד לקטע טיסה. בנוסף ניתנת הנחה קטנה גם על הושבה באחד המושבים המועדפים במחלקת התיירים: 40$ לקטע טיסה במקום 50$ שלא במבצע.

UP Discounted Upgrade Offer

מהם היתרונות של מחלקת תיירים-פלוס לעומת מחלקת התיירים? 

  • מרווח מושב מוגדל של 34 אינצ׳ (לעומת המרווח המקובל של 32-31 אינצ׳).

  • כיבוד ושתייה לאורך הטיסה בחינם.

  • אוזניות בחינם.

יש לכם סטטוס גבוה? 

חברי מועדון הנוסע המתמיד בעלי סטטוס זהב ומעלה זכאים לכל ההטבות של כרטיס מסוג סמארט גם כאשר הם רוכשים כרטיס מסוג בייסיק (כרטיסי בונוס הם מסוג בייסיק גם כן). זו, בעיניי, אחת ההטבות האטרקטיביות ביותר של הסטטוסים הגבוהים במועדון. אחת מההטבות האלו, כאמור, היא הושבה בחינם במחלקת תיירים-פלוס כבר מעת ביצוע ההזמנה.

UP Marmid Status Benefits

השאר תגובה

BoardingArea