לאחיות אייר-פראנס ו-KLM יש נטייה להציע מחירים אטרקטיביים במיוחד לשוק הישראלי אבל הפעם הן עשו את זה בענק: כרטיסי הלוך/חזור לארבעה יעדים בסין, במחלקת העסקים, עולים החל מ-1135$ בלבד!

Chengdu

המבצע פורסם באתרים של שתי החברות אבל כרגע עדות לו נשארה רק באתר אייר-פראנס. אל חשש, התעריפים המוזלים-במיוחד עדיין עולים בתוצאות החיפוש גם באתרי החברות וגם באתרי השוואת מחירים דוגמת Kayak.

הערים הסיניות אליהן תוכלו לטוס: צ׳נגדו (CTU), שיאן (XIY), ווהאן (WUH) ושיאמן (XMN). הנה סיבה טובה אחת לבקר בצ׳נגדו:

Pandas

התעריפים הנמוכים זמינים ליציאה מת״א כמו גם ממספר ערים אחרות באירופה. המחירים מתחילים מ-999 יורו לכרטיס הלוך/חזור, אם כי מת״א המחיר הזול ביותר שמצאתי בינתיים הוא 1085 יורו עם KLM. לדוגמה, הנה עמוד המבצע באתר הגרמני של KLM:

KLM Business Class Fares from TLV
החברות מפעילות טיסות ישירות לכל אחד מארבעת היעדים האלו אבל תנאי התעריף מאפשרים לבצע קונקשיין במספר שדות נבחרים כמו בייג׳ינג (PEK) או הונג-קונג (HKG) בתאריכים נבחרים. ניתן גם לבצע עצירה אחת בכל כיוון (Stopover) בתמורה לעמלה נוספת.

התנאים העיקריים: 

  • מינימום שהייה: 7 ימים.
  • מקסימום שהייה: 30 ימים.
  • תקופת רכישה: עד ה-30 לאפריל.
  • תקופת נסיעה: מה-5 לאפריל ועד ה-30 לנובמבר.
  • שינוי הכרטיס: תמורת עמלה של 240 יורו לשינוי.
  • ביטול הכרטיס: לא ניתן לבטל את הכרטיס (למעט תוך 14 ימים, ע״פ החוק הישראלי, לרוכשים דרך האתרים הישראליים של החברות).

טיפ למקצוענים: ניתן לטוס עם אייר-פראנס לווהאן דרך הונג-קונג. הטיסה מפריס להונג-קונג מבוצעת ע״י ה-A380 הצרפתי וטיסת ההמשך ע״י מספר חברות אפשריות שהבולטת ביניהן היא דרגון-אייר החברה-הבת של קתאי פסיפיק.

ואל תשכחו לאסוף את המיילים על הכרטיסים האלו! מדובר בכמות מכובדת מאוד.