מיילים של LifeMiles החל מ-13.75 סנט/מייל

המועדון של חברת התעופה אוויאנקה (ברית סטאר) מציע באופן תכוף מבצעים לרכישת מיילים. במסגרת המבצע הנוכחי, הכולל בונוס של עד 140%, המחיר נמוך במיוחד – וזה יכול להשתלם בגדול.

buy-lm-miles-with-140-bonus

המבצע החדש, אם קראתי נכון את התנאים, פתוח גם למי שעדיין לא חבר במועדון LifeMiles. זאת בשונה ממבצעי מכירת מיילים קודמים אשר היו פתוחים רק למי שהיה חבר מועדון ביום שלפני תחילת המבצע.

כדי להנות מבונוס של עד 140% תצטרכו להירשם בעמוד הזה עד ה-26 לספטמבר. לאחר מכן תקבלו מייל עם קישור לעמוד רכישת המיילים שיהיה פתוח עד ה-27 לספטמבר. אלו הבונוסים לרכישת מיילים במסגרת המבצע:

 • ברכישת 2,000 עד 50,000 מיילים – בונוס של 115%. 
  המחיר הממוצע תחת הבונוס הוא 15.35$ ל-1,000 מיילים.
 • ברכישת 51,000 עד 100,000 מיילים – בונוס של 125%. 
  המחיר הממוצע תחת הבונוס הוא 14.35$ ל-1,000 מיילים.
 • ברכישת 101,000 עד 150,000 מיילים – בונוס של 140%. 
  המחיר הממוצע תחת הבונוס הוא 13.75$ ל-1,000 מיילים.

שימו לב: מחיר הבסיס לרכישת מיילים הוא 33$ ל-1,000 מיילים. כלומר, על מנת לרכוש את היתרה המינימלית לבונוס הגבוה ביותר, 101,000 מיילים, תאלצו להשקיע לא פחות מ-3333$ (קרוב ל-12,500 ש״ח נכון להיום, לא כולל עמלת המרה).

משזה נאמר, המבצע הנוכחי נחשב חריג לטובה כי מבצעי מכירת מיילים רגילים מציעים עד 100% בונוס ׳בלבד׳.

האם משתלם לרכוש מיילים במחיר הזה?

כרגיל, אני לא רוצה להמליץ על רכישת מיילים ספקולטיבית. כלומר, אם אין לכם מימוש צפוי בראש – במיוחד ליתרת מיילים גבוהה כ״כ – כנראה שמוטב לכם לוותר על ההזדמנות. סביר להניח שיהיו עוד מבצעים כאלו בעתיד ובכל מקרה מבצעים המקנים 100% בונוס מופיעים מספר פעמים בשנה. עדיף שתשלמו קצת יותר ברגע שתדעו בוודאות שאתם צריכים את המיילים מאשר שתשלמו עכשיו על מיילים שלא בטוח תגיעו לנצל בעתיד הנראה לעין.

לאחר ההערה הכללית הזאת,

בטבלאת מימוש המיילים של מועדון LifeMiles קל מאוד למצוא כרטיסי בונוס שיצדיקו מחיר רכישה של 13.75$ ל-1,000 מיילים. כדאי גם לציין שהמועדון מאפשר להנפיק כרטיסי בונוס בכיוון אחד (אם כי ללא עצירות בדרך), ככלל לא גובה היטל-דלק על כרטיסי בונוס ומאפשר לערבב בין מחלקות כרטוס שונות (לא תמיד זה היה המצב). הנה כמה דוגמאות לכרטיסי בונוס אטרקטיביים:

 • ישראל לדרום-אפריקה במחלקת העסקים תמורת 35,000 מיילים לכיוון. עם קצת מזל ו/או תכנון מוקדם תוכלו למצוא טיסות של טורקיש ליוהנסבורג או קייפטאון, אבל רוב ההיצע של מושבי הבונוס בכיוון הזה יהיו של אתיופיאן איירליינס דרך אדיס-אבבה. כמה זה יעלה? פחות מ-1,000$ לכרטיס הלוך/חזור במידה ותרכשו מיילים במחיר הנמוך ביותר במסגרת המבצע הנוכחי.
 • ישראל לאוקיאניה (ניו-זילנד, אוסטרליה, פיג׳י ועוד) במחלקת העסקים תמורת 85,000 מיילים לכיוון. סביר להניח שהמערכת של LifeMiles תציע נתיב טיסות דרך אירופה ואולי אפילו עם חברות מובילות כמו  אווה אייר הטיוואנית שמציעה מחלקת עסקים פנטסטית בחלק מהמטוסים שלה. כמה זה יעלה? פחות מ-2500$ לכרטיס הלוך/חזור במידה ותרכשו מיילים במחיר הנמוך ביותר במסגרת המבצע הנוכחי.
 • אירופה לצפון-אמריקה במחלקה הראשונה תמורת 87,000 מיילים לכיוון. מעל האוקיינוס האטלנטי פועלות כמה מחלקות ראשונות מעולות כמו אלו של סינגפור איירליינס (פרנקפורט לניו-יורק, קודם כל, במטוסי ה-A380), סוויס ולופטהנזה (כולל שימוש בטרמינל המחלקה הראשונה בפרנקפורט). שימו לב שזמינות מושבי הבונוס במחלקות הראשונות די נמוכה ובמקרים רבים – בפרט בקבוצת לופטהנזה – נפתחת רק במסגרת שבועיים לפני הטיסה. כמה זה יעלה? פחות מ-2500$ לכרטיס הלוך/חזור במידה ותרכשו מיילים במחיר הנמוך ביותר במסגרת המבצע הנוכחי.
 • דרום אסיה לאוקיאניה במחלקת העסקים תמורת 40,000 מיילים לכיוון. מחיר אטרקטיבי שמאפשר לכם לטוס עם חברות מובילות כמו תאי, אייר ניו-זילנד, אווה אייר ואפילו אול-ניפון או אסיאנה עם קצת מזל. המערכת של LifeMiles שי גמישה כשזה נוגע לנתיבי הטיסה בכרטיסי בונוס כאלו – אם כי מושבי בונוס בטיסות של חבק מהחברות האלו – ובפרט אייר ניו-זילנד – הם מוצר יחסית נדיר. כמה זה יעלה? פחות מ-1250$ לכרטיס הלוך/חזור במידה ותרכשו מיילים במחיר הנמוך ביותר במסגרת המבצע הנוכחי.

לסיכום

המחיר הנמוך המוצע במסגרת המבצע הזה הוא יחסית חריג ומאוד אטרקטיבי. אם יש לכם איך להשתמש במיילים האלו בעתיד הנראה לעין אז זו הזדמנות מצוינת עבורכם להגדיל את היתרה בחשבון.

חשוב לקחת בחשבון שטבלאות מימוש מיילים הן דבר שעלול להשתנות מהיום למחר. בדר״כ מועדוני תעופה נותנים הודעה מוקדמת של מספר חודשים לשינויים משמעותיים – אבל זה לא הכרח המציאות.

13 מחשבות על “מיילים של LifeMiles החל מ-13.75 סנט/מייל

 1. אביב

  כמה היטל הדלק שלהם על לופטהנזה פירסט קלאס מהארץ לניו יורק וחזרה? ואיך בדיוק נראית המחלקה הראשונה מתל אביב לפרנקפורט?

  1. המועדון לא גובה היטל דלק על טיסות לופטהנזה. המסים אמורים להסתכם בסביבות 150$ להערכתי, אבל זה תלוי בטיסות המסויימות שתבחר.

   לופטהנזה לא מציעה מחלקה ראשונה בטיסות לישראל. יש מחלקת עסקים פנים-אירופית בלבד, שהיא למעשה מושבים של מחלקת תיירים עם מושב אמצעי חסום (ושירות טוב יותר). עם כל האפשרויות פתוחות ואתה מעוניין קצת לשפר את החוויה אתה יכול לבחור במחלקה הראשונה של סוויס מת״א לציריך, משם עם סוויס או לופטי לפרנקפורט, ומשם במחלקה הראשונה לניו-יורק כולל שימוש בטרמינל המחלקה הראשונה של לופטי בפרנקפורט.

 2. אביב

  תודה רבה. בלוג מצויין.
  שאלה נוספת: האם יש איזו רשימה מעודכנת של כל הדרכים להגיע מהארץ לצפון אמריקה עם מיילס. כמה מיילס וכמה המיסים והיטלי הדלק?

  1. לא מכיר רשימה כזאת. אני מוסיף למטה קישור לאתר שיודע להציג כמה מיילים תצטרך במגוון רחב מאוד של מועדוני תעופה בין כל שני שדות בעולם. היטל דלק – יש מועדונים שגובים ויש שלא, ופשוט צריך להכיר. מסים כמובן שתמיד יהיו אבל הם בדר״כ מסתכמים בכמה עשרות דולרים לכרטיס הלוך/חזור או לכל היותר 200$ אם מדובר בכרטיס מורכב במחלקות הפרימיום.

   http://www.flyermiler.com/

 3. מחיפוש קצר שעשיתי עכשיו אני רואה שאם תזמין כרטיס בונוס של לופטהנזה, פירסט קלאס מתל אביב לצפון אמריקה, דרך החברה היוונית Aegean שחברה בברית סטאר, תשלם 60 אלף מיילים בלבד.

  יותר מתוק? אם יש לך נקודות של SPG, על כל העברה של 20000 נקודות אתה מקבל בונוס של 5000. ככה שאם אתה משתמש בנקודות שלהם להעברה, הטיסה הזו תעלה לך בעצם 48 אלף נקודות בלבד.

  1. הדוגמה שהעלית צריכה להזכיר שלפעמים כרטיס בונוס מסוים (מוצא ויעד) יוצע במחירים שונים לגמרי בין מועדונים תעופה שונים. כדאי להתייעץ, לבדוק וללמוד מה שאפשר. במקרה הצורך אני נותן גם שירות הזמנת כרטיסי בונוס.

   המועדון של איג׳יאן באמת מעניין ואני צריך לכתוב עליו מאמר מקיף בהזדמנות. המספר שציטטת כמעט מדוייק – 60,000 מיילים לכיוון זה בין אירופה לצפון אמריקה, בעוד כרטיס בונוס מישראל לצפון-אמריקה יעלה 75,000 מיילים לכיוון. זאת ועוד, המועדון של איג׳יאן כן גובה היטל-דלק על כרטיסי בונוס כך שיש להוסיף עוד כמה מאות דולרים שלא תשלם במסגרת כרטיס בונוס של LM.

   העברת נקודות מ-SPG היא כדאית במקרים רבים. זאת אחת הסיבות שהנקודות של SPG שוות הרבה יותר משל כל מועדון מלונות אחר. הבעיה היא שלרוב הנוסעים אין יתרה של כמה עשרות אלפי נקודות SPG להעביר ע״פ צורך למועדוני תעופה. ניתן לרכוש נקודות של SPG במסגרת מבצעים מיוחדים אבל המחיר לרוב לא יורד מרף ה-25$ ל-1,000 נקודות מה שהופך הכל לפחות אטרקטיבי.

   תודה על ההערה!

   1. תסתכל כאן, ליאור
    https://en.aegeanair.com/milesandbonus/how-to-spend/all-airlines/#star-alliance

    על פי הרשימה הזאת כרטיס פירסט מצפון אפיקה לצפון אמריקה הוא 120 הלוך וחזור. 60 לצד אחד.

    ישראל, כפי שתראה אם תלחץ על הלינק המופיע בתחתית העמוד, שייכת מבחינתם לצפון אפריקה.

    ולגבי נקודות של SPG: מי שיכול להשיג את הכרטיס האמריקאי שלהם, בונוס של 25000 בפתיחה, ואז נקודה על כל דולר.

    1. אוי מעולה! המון תודה על העדכון הזה.

     אני יכול להישבע שישראל הייתה שייכת לאזור המזרח התיכון כמו בכל המועדונים האחרים (למעט FB). טוב לדעת שכרטיסים לצפון-אמריקה כ״כ זולים עכשיו.

     רוב הישראלים, אני מניח, לא יכולים להוציא את הכרטיס של SPG. הייתי מאוד שמח להחזיק בו בעצמי. הנקודות האלו יקרות מפז… וחבל שאין לי הרבה מהן.

     1. אם הבנתי את האנגלית הרעועה של נציגתם הטלפונית נכון, אז המיסים ושאר ירקות הם בסדר גודל של 250 דולר מתל אביב לניו יורק. לא נורא. מניו יורק לתל אביב זה כפול.

      ושאלה: האם ישנה דרך לצבור נקודות שלהם חוץ מSPG או לקרדט טיסות של סטאר אליהם?

  2. לצבור מיילים של איג׳יאן מלבד דרך SPG,

   (1) למועדון יש שותפויות עם לא מעט מלונות ביוון כדי לאפשר צבירת נקודות. יש גם שם שותפות מעניינת עם בוקינג.קום במסגרתה ניתן לצבור 2 מיילים לכל 1 אירו בהזמנה. זאת דרך מצוינת להזמין שהיות עבור חברים ומשפחה, או קולגות, ולצבור לחשבונך האישי את המיילים. הנה האתר:

   http://hotel.aegeanair.com/?lang=en&label=agn-milesbanner

   (2) קירדוט טיסות מברית סטאר. סה״כ המועדון היווני מציע צבירת מיילים יפה ברוב מחלקות הכרטוס – בפרט במחלקות הפרימיום.

   (3) השכרות רכב של הרץ.

   (4) ניתן גם לרכוש מיילים במחיר של 25 אירו ל-1,000 מיילים עד למכסה שנתית של 50,000 מיילים.

   הנה הקישור לכל המידע באתר המועדון:

   https://en.aegeanair.com/milesandbonus/how-to-earn/

  1. תודה על ההמלצה!

   נראה אתר נוח מאוד. אכן יש מספרים אתרים שמציעים את ׳השירות׳ הזה. צירפתי בתגובה קודמת קישור לאתר אחר מביניהם שהתרגלתי להשתמש בו כברירת מחדל אבל הוא לא היחיד. סקוט, אחד הבלוגרים האמריקאים האהובים עלי, בנה גם הוא מנוע חיפוש כזה:

   http://www.travelcodex.com/award-maximizer/

 4. פינגבאק: בכמה מועדוני תעופה יש לי חשבון פעיל? – FlyingOut

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s