חברת הלואוקוסט וויז, איתה אני טס בעצמי מספר פעמים בשנה, יצאה בעוד מבצע ל-20% הנחה. המבצע מוגבל ליום אחד ולחברי המועדון שלה בלבד (ניתן להצטרף היום כדי להנות מהמבצע). האם וכמה זה כדאי?

wizz-20-off-october-4th-1

וויז, אחת מחברות הלואוקוסט הגדולות והמצליחות באירופה, טסה לת״א משמונה יעדים שונים: בודפשט, קלוז׳, קטוביץ׳, פראג, סופיה, וילנה, וורשה ולאסי. בדצמבר החברה תחל להפעיל טיסות מוורשה לעובדה.

המבצע הנוכחי, במסגרתו ניתנת הנחה של 20% ממחיר הבסיס של כרטיסי הטיסה לכל היעדים (לפני מסים ותוספות), הוא המבצע הקלאסי של החברה החוזר מספר פעמים בשנה. בדר״כ המבצע מוגבל לחברי מועדון בלבד אך לפעמים הוא פתוח לקהל הרחב. לפעמים המבצע מוגבל רק להזמנות באמצעות האפליקציה הסלולרית של החברה.

wizz-20-off-october-4th-2

כמה עולה חברות במועדון של וויז? חברות סטנדרטית, המקנה הנחה לחבר המועדון ולנוסע אחד נוסף בהזמנה שלו, עולה 30 אירו לשנה (12 חודשים, לא קלנדרית). ההטבה העיקרית היא הנחה מינימלית של 10 אירו לכל טיסה כך שבעצם עלות החברות מחזירה את עצמה כבר בהזמנת כרטיס הלוך/חזור זוגי. קיימת גם חברות משפחתית שעולה 60 אירו לשנה וכוללת את אותן הטבות של החברות הסטנדרטית אבל לחבר המועדון ולעד חמישה נוסעים נוספים איתו באותה הזמנה.

wizz-discount-club-benefits

שימו לב שבמסגרת מבצעים, כמו זה שמתקיים היום, ההנחה נגזרת ממחיר הטיסות לחברי המועדון. כלומר, זו הנחה כפולה ולא הנחה-מדומה. אבל ההנחה לא חלה על דמי הטיפול שוויז גובה מכל הזמנה, על המסים ועל התוספות השונות. ואלו תנאי המבצע:

20% discount applies to WIZZ Discount Club fares including taxes, non-optional charges and small cabin bag (max: 42 x 32 x 25 cm) but excluding administration fee.The discount is valid only if the WDC member is also travelling.This promotion applies on 4 October from 00.00 to 23.59 CET.The price applies only to bookings made on wizzair.com, WIZZ mobile app.

אני לעולם מזמין מושבים מועדפים בשורות יציאת החירום (מרווחים מאוד, כדאי!) ותמיד משלם עבור תיק גדול לעלייה למטוס (כי טומי שלי אינה עומדת במגבלות הגודל לתיק הרגיל המותר בחינם). אני ממליץ כן לשלם עבור מושבים מועדפים בעת ההזמנה אבל ממליץ שלא לשלם מראש עבור משלוח כבודה או עבור הגדלת התיק לעלייה למטוס. מחירי השירותים האלו אינם משתנים, למעט בשדה התעופה, ולמעשה החברה לעיתים מציעה את השירותים האלו בהנחה במסגרת מבצע נקודתי – אז כדאי להירשם לקבלת עדכונים ומבצעים במייל ולנצל את המבצעים האלו.

לסיכום

יש לי ניסיון אישי חיובי עם וויז. עד כה טסתי עם החברה מספר לא מבוטל של פעמים מאז התחילה לפעול בנתב״ג – גם לבד וגם עם חברים. תקלות עוד לא היו וסה״כ אני מוצא את הטיסות נוחות למדי (תמיד בשורות יציאת החירום). שמעתי מאחרים ששירות הלקוחות של החברה מצוין, אם כי לאחרונה כתב לי אחד הקוראים שהוא דווקא התקשה מאוד ליצור קשר עם שירות הלקוחות והייתה לו חוויה שלילית. מניח שאף חברה אינה חפה מלקוחות מאוכזבים.

הגבלת המבצעים לחברי מועדון בלבד נראית לי הוגנת מאוד ובכל מקרה עלות החברות מחזירה את עצמה במקרים רבים כבר בנסיעה הראשונה.

השאר תגובה

BoardingArea