בפוסט זה סקירה של המבצעים הקיימים ואלו שייכנסו לתוקף בימים הקרובים. שימו לב שרבים מהמבצעים האלו רלוונטיים לעונת החורף בלבד. בכל מקרה, אם יש לכם נסיעה מתוכננת בחודשים הקרובים זו כנראה הזדמנות טובה למצוא מציאות.

בונוס של 140% ברכישת מיילים של LifeMiles

מועדון התעופה שלא מפסיק למכור לנו מיילים בזול חוזר שוב עם מבצע גדול. הפעם המחיר, בשיקלול הבונוס הנדיב, יורד עד 13.75$ לכל 1,000 מיילים ובמחיר הזה קל מאוד להצדיק רכישה. יחד עם זאת אני לא ממליץ לרכוש מיילים או נקודות – מכל מועדון – בצורה ספקולטיבית לחלוטין.

לאתר המועדון לחצו כאן.

lifemiles-cyber-week-sale-140-bonus

במסגרת מבצעי רכישת מיילים או נקודות, בדר״כ, המועדונים מציעים בונוסים מדורגים. כלומר, על מנת להנות מהבונוס הגבוה ביותר יש לרכוש יתרה גדולה מאוד של מיילים או נקודות – לפעמים באלפי דולרים. אבל במבצע הנוכחי של LM הבונוס המרבי, 140%, מתקבל ברכישה של כל יתרת מיילים החל מהמינימום של 5,000 מיילים בלבד (165$). המקסימום לרכישה הוא 150,000 מיילים (עם בונוס של 210,000 מיילים נוספים). המחיר, אם כן, יורד ל-13.75$ לכל 1,000 מיילים בלבד.

lifemiles-nov16-sale-buy-100k

מה תוכלו לעשות עם המיילים של מועדון LifeMiles? לרכוש כרטיסי בונוס לטיסות עם כל השותפות בברית סטאר, בתור התחלה. הנה טבלת המימוש של המועדון (הערכים בטבלה לכרטיסים בכיוון-אחד).

כך, לדוגמה, כרטיס הלוך/חזור מישראל לדרום-אפריקה (בטיסות טורקיש או אתיופיאן, למשל) ידרוש רק 35,000 מיילים במחלקת התיירים (481$ במסגרת המבצע) או 70,000 מיילים במחלקת העסקים (962$ במסגרת המבצע).

בדוגמה אחרת כרטיס הלוך/חזור מיעדים באירופה לארה״ב ידרוש 60,000 מיילים במחלקת התיירים (825$ במסגרת המבצע) או 126,000 מיילים במחלקת העסקים (1732$ במסגרת המבצע). אלו אולי מחירים לא אטרקטיביים לעומת מחירי החורף אבל אם תצליחו למצוא מושבי בונוס לטיסות מתאימות בעונת הקיץ (לא טריוויאלי, בדקו לפני רכישת המיילים!) זה יכול להשתלם ובגדול.

המבצע בתוקף עד ה-28 לנובמבר.

בונוס של 20% בכרטיסי מתנה של פיירמונט

אין הרבה דרכים להוזיל את העלות של שהייה במלון של רשת פיירמונט. לרשת יש מועדון לקוחות, FPC, אבל הוא לא מאפשר צבירת נקודות שבהן ניתן להשתמש אח״כ לרכישת לילות-בונוס (אבל כן קיימים שוברים המקנים לילה חינם לחברי מועדון). אז אם אתם במקרה מחובבי הרשת וכנראה תבלו באחד ממלונותיה בעתיד הנראה לעין – זו הזדמנות טובה לרכוש כרטיסי מתנה ולהנות מהנחה אפקטיבית של 16.7%.

מתוך עמוד הפייסבוק של הרשת:

fairmont-25-off-giftcards

מינימום רכישה 25$, מקסימום רכישה 2000$ (לפני הבונוס). המבצע יהיה בתוקף לשלוש שעות בלבד ביום שישי הקרוב בין השעות 20:00 ל-23:00 שעון ישראל ויהיה זמין באתר הרשת.

את המבצע הזה מציעה פיירמונט באופן מסורתי פעמיים בשנה – בנובמבר ובמאי.

קבוצת מאריוט: עד 30% הנחה

מבצע לארבעה ימים בלבד, לאורך הסופ״ש בין ה-25 ל-28 לנובמבר, במסגרתו תוכלו להנות מהנחה של 25% עד 30% במגוון רחב של מלונות הקבוצה בארה״ב, הקריביים, דרום אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. תקף לשהיות באמריקה עד אמצע ינואר בלבד, באירופה עד סוף מרץ ובמזרח התיכון ואפריקה עד סוף ספטמבר 2017.

המבצע יהיה זמין ביום שישי הקרוב באתר הקבוצה (לחצו כאן).

marriott-black-friday-weekend-sale

קבוצת אינטרקונטיננטל: שבוע הנחות ומבצעים

החגיגה תתחיל ביום שני הקרוב, Cyber Monday, בשעה 15:00 (שעון ישראל) ותמשך עד יום שישי ה-2 לדצמבר (או, למעשה, עד ה-3 לדצמבר שעון ישראל).

במסגרת השבוע יוצעו מגוון מבצעים שפרטיהם המדויקים לא פורסמו אבל ידוע שהמבצעים יכללו:

 • הנחות במלונות בארה״ב לפחות בעונת החורף.
 • מכירות פומביות (בנקודות) של מוצרים שונים, כרטיסים למופעים, אטרקציות וכו׳.
 • מבצעים על לילות-בונוס, תעריף כסף+נקודות ומבצע לרכישת נקודות.

המבצע יעלה לאוויר ביום שישי בצהריים, כאמור, בעמוד הזה.

ihg-cyber-week-sale

קבוצת סטארווד: עד 35% הנחה

המבצע של סטארווד התחיל מוקדם השנה והוא כבר בתוקף (החל מה-21 לנובמבר, כתבתי עליו בעמוד חדשות ומבצעים) ויתקיים עד ה-4 לדצמבר.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

היתרון הגדול של המבצע הזה, לעומת מבצעים של קבוצות מתחרות, הוא שהמבצע תקף כמעט בכל מלונות הקבוצה לשהיות עד תחילת דצמבר 2017. כלומר, המבצע כולל את עונת הקיץ המבוקשת. כמובן שהתעריף המוזל לא יהיה תקף בכל הלילות בכל המלונות – אז מהרו להזמין.

הערה: המבצע מקנה 30% הנחה אבל חברי המועדון של סטארווד, SPG, נהנים מ-5% הנחה נוספת. הרשמה למועדון היא כמובן חינמית.

starwood-35-off-sale

קבוצת הייאט: עד 25% הנחה

עד ה-29 לנובמבר מציעה הקבוצה הנחה של 25% על מגוון רחב של מלונות הקבוצה בארה״ב ואמריקה הלטינית. כלומר, המבצע מוגבל מאוד מבחינה גיאוגרפית אבל הוא תקף לשהיות עד ה-29 לנובבמר 2017 ולכן מתאים לכל מי שמתכנן נסיעה לארה״ב, למשל, בקיץ הקרוב. שימו לב, כמובן, שהתעריף המוזל במסגרת המבצע הוא תעריף קשיח שלא ניתן לשינוי או ביטול ולכן נצלו את המבצע הזה רק במידה ותוכניות הנסיעה שלכם מגובשות מספיק. לעמוד המבצע לחצו כאן.

hyatt-25-off-thanksgiving

קבוצת הייאט מציעה במקביל מבצע נוסף, לעונת החורף, שאינו קשר לסופ״ש הקרוב. במסגרת המבצע תוכלו להנות מהנחה של עד 25% ביותר מ-160 מתוך מלונות הקבוצה ברחבי העולם לשהיות עד ה-15 למרץ 2017. המבצע בתוקף לכל עונת החורך – להזמנות עד ה-28 לפברואר. גם כאן, כמובן, התעריף המוזל אינו ניתן לשינוי או ביטול. לעמוד המבצע לחצו כאן.

hyatt-25-off-winter-sale

מבצעים נוספים

קבוצת המלונות מלייה (Melia) תציע החל מיום שישי הנחה של עד 50% במגוון מלונות הקבוצה. המבצע יהיה בתוקף עד ה-29 לחודש. פרטים נוספים לא ידועים בשלב זה אז בדקו ביום שישי באתר הקבוצה.

melia-hotels-black-friday-sale

אתר ההזמנות LMT Club מציע לראשונה בתולדותיו מבצע לכבוד Cyber Monday. הפרטים לא ידועים אבל באתר (הפתוח למנויים בלבד) כתוב שתינתן הנחה של 100$ להזמנת מלונות – בלי תנאים מפורטים וכו׳. נאלץ להמתין ולראות. באופן כללי האתר הזה יודע לפעמים להציע תעריפים נמוכים מאוד ובעיקר כי הוא אתר סגור והתעריפים שלו אינם פומביים. כדי להירשם בחינם לאתר השתמשו בקוד ״Msjtravelclub12״.

lmt-club-sale-cyber-monday

אתר אקספדיה, כמו בכל שנה, יציע בסופ״ש דילים אטרקטיביים מאוד למגוון מצומצם של מלונות, אולי בארה״ב בלבד, אבל פרטים כרגע אין. מניסיון של שנים קודמות ניתן בהחלט למצוא תעריפים אטרקטיביים במסגרת המבצע הזה. אתר ההזמנות אורביץ מציע את הקופון ״DEALSONDEALS״ שמקנה 15% הנחה בהזמנת חדרים במלונות בתוקף עד ה-28 לנובמבר (לא כל המלונות משתתפים). אתר ההזמנות CheapTickets (אחיו של אורביץ) מציע את הקופון ״VACAYBIG״ שמקנה 18% הנחה בהזמנת חדרים במלונות בתוקף עד ה-29 לנובמבר.

6 תגובות

  • Lior @ FlyingOut

   חלק מהמבצעים תקפים גם לשהיות בחודשי הקיץ, כן. פרטתי בפוסט את רובם. הקופונים של אתרי ההזמנות, המופיעים בסוף, תקפים למיטב הבנתי עד סוף חודש מרץ.

   ישנן חברות תעופה שמציעות כרטיסים במחירים מוזלים אבל ליציאה לארה״ב בלבד.

   הגב
  • Lior @ FlyingOut

   נכון. אתר הזמנות שמשווק לצד תעריפים רגילים גם תעריפים מוזלים במיוחד, מלאי עודף וכו׳. הוא יכול לעשות את זה בהיותו אתר ׳סגור׳ לחברים רשומים (פורמלית בתשלום).

   הגב

השאר תגובה