המבצע לחברי מועדון בלבד (החל מ-30 אירו לשנה) אבל מרבית הסיכויים שהחל ממחר הוא יהיה פתוח לכלל הלקוחות. ההנחה תקפה לכל יעדי החברה ולכל הלו״ז. לאן טסה וויזאייר? ואיך לחפש בקלות את הכרטיסים הזולים ביותר?

WizzAir 20% Off April 2017

טסתי לא מעט פעמים עם וויזאייר. זה אולי מפתיע כי באופן כללי הניסיון שלי עם חברות לואוקוסט די מוגבל. אבל התרשמתי לטובה מהחברה, מתמחור השירותים שלה, משירות הלקוחות שלה ומהמטוסים עצמם כך שחזרתי פעם אחר פעם.

וויזאייר ממשיכה להגדיל את הנוכחות שלה בנתב״ג לאורך השנים. כיום היא מפעילה, או עתידה להפעיל, טיסות מת״א ל-17 יעדים שונים באירופה! ביניהם:

  • פראג (PRG)
  • בודפשט (BUD)
  • וילנה (VNO)
  • ריגה (RIX)
  • לונדון לוטון (LTN)
  • קטוביץ (KTW)
  • סופיה (SOF)

האתר של וויזאייר נוח לשימוש (אפילו יש אתר בעברית, אבל אני משתמש באתר באנגלית), מנוע החיפוש מציג היטב את היעדים השונים ואחרי שהתוצאות עולות ניתן להזיז תאריכים ב׳סרגל׳ מבלי לבצע חיפוש חדש בכל פעם.

Search WizzAir Flight on W6.com

אבל אם אתם פשוט רוצים לדעת לאן טסה החברהכל חברה לצורך הענייןהכי פשוט להסתכל בדף הויקיפדיה של שדה התעופה. כך, לדוגמה, מופיעה וויזאייר בדף הויקיפדיה של נתב״ג במקרה לצד שתי חברות לואוקוסט נוספות:

WizzAir TLV Destinations

הטיסות של וויזאייר לא מוצגות במטריקס, וזה חבל, אבל הן כן ניתנות לחיפוש עם גוגל פלייטס. תוכלו לחפש כרטיסי הלוך/חזור או כרטיסים בכיווןאחד ע״י בחירת חברת התעופה המפעילה (Wizz Air) בשורת אפשרויות החיפוש המתקדמות מתחת לשדות התאריכים.

שימו לב שהמחירים המוצגים הם המחירים המלאיםלפני ההנחה הרגילה לחברי מועדון לפני ההנחה הנוספת במסגרת המבצע.

ניתן לחפש עד חמישה יעדים במקביל בלבד אך התוצאות מופיעות כחיפוש גמיש לתקופה ארוכה כך שניתן בקלות למצוא את הכרטיסים הזולים ביותר לכל אחד מחמשת היעדים (או בשילוב שלהם). דף החיפוש אמור להיראות כך:

Search WizzAir Flight on GF

טיפ: לפעמים המחיר לנוסע יחיד יהיה פחות מחצי המחיר לשני נוסעים יחד. זאת משום שכרטיסי טיסה נמכרים ע״י מחלקות כרטוס ולכל מחלקת כרטוס יש מספר מושבים מוגבל ומחיר שונה למושב. לכן, אם חשוב לכם שכל הנוסעים בקבוצה יהיו תחת אותה הזמנה (ויש לכך יתרונות) הרי שתמיד כדאי לבצע את החיפוש לפי מספר הנוסעים האמיתי. במידה ואתם מוכנים ׳להתפצל׳ הרי שכדאי קודם כל לבצע את החיפוש לפי נוסע יחיד כדי למצוא את המחיר הזול ביותרורק אח״כ לבדוק האם המחיר לנוסע משתנה כשמוסיפים נוסעים נוספים להזמנה.

תגובה אחת

השאר תגובה

BoardingArea