אולי בתזמון לא אידיאלי, כי בימים האחרונים הצטרפו לשורות הבלוג לא מעט קוראים חדשים, אבל אני בתחילתה של חופשה בת שבועיים לדרוםמזרח אסיה. אז קבלו התנצלותיבשבועיים הקרובים אעלה פחות פוסטים מהרגיל וזמני התגובה במייל יהיו ארוכים יותר.

Hoi An

התלבטתי אם אוכל להתחייב לעבודה כרגיל במהלך השבועיים האלו אבל נראה שהדבר לא אפשרי. אז אמשיך לעלות פוסט בכל הזדמנות, אמשיך לענות במייל ולהגיב בהודעות פרטיות בפייסבוק, אמשיך לעדכן את עמוד חדשות ומבצעיםאבל לא באותה תדירות ולא באותה זמינות. עמכם הסליחה.

ב-10 לספטמבר הכל יחזור לשיגרה.

השבועיים הקרובים

אני כרגע באירופה ובדיוק בשעות אלו עושה את דרכי לכיוון אסיה. שם אבלה את מרבית השבועיים הקרובים עד שאחזור לישראל.

בנסיעה הקרובה אטוס בעיקר עם חברות שטסתי איתן לא מעט פעמים בעבר, וגם כתבתי על כך, אבל יהיו גם לא מעט ׳פעמם ראשונות׳ שבתקווה יתורגמו לפוסטים מעניינים. אתארח בשני מלונות מעולים בפעם הראשונה, אנסה שירות של חברה שאני רוצה לנסות כבר יותר משנתיים, אבדוק את המסלול המהיר החדש בטרמינל 5 בהית׳רו ועוד.

יהיה מעניין!

8 תגובות

 1. שלומית

  תהנה, חופשה נעימה! קוראת חדשה באתר, ומאוד נהנית ממנו. יש לי שאלה למומחה בטיסות. ביקשתי הנחה מחברת תעופה על טיסת לואו קוסט, והם טענו שההנחה המדוברת תקפה רק בטיסות סדירות. הטענה הזו גם מופיעה בתקנון. האם טיסת לואו קוסט היא בהכרח לא טיסה סדירה? הנוסח באתר אומר שלא נכללות טיסות שכר או צ'רטר, אבל אף לא מילה על לואו קוסט. להפך, אחד מהאתרים המשתתפים במבצע הוא אתר לואו קוסט. כמי שמבין במבצעים, האם הם צודקים ולא מגיע לי הנחה, או שאני צודקת?

  תודה וסליחה על ההפרעה. קנה הרבה מזכרות, תחגוג, ותהנה מכל רגע.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני לא יודע באיזה מבצע מדובר, מהם תנאיו וכיוצ״ב פרטים קרדינליים. את מוזמנת לשלוח לי מייל עם הפרטים ואנסה להעיף מבט.

   לעניין ההגדרות הטכניות: טיסת לואוקוסט, ככלל, היא כן טיסה סדירה. היא פשוט לא טיסת שירות-מלא. אם התנאים מחריגים רק טיסות שכר (צ׳רטר) אז לכאורה עם אמורים לחול על טיסות לואוקוסט בדיוק כמו על טיסות שירות-מלא. ״טיסה סדירה״ היא טיסה שפועלת ע״פ לו״ז סדיר ולא רק בתאריכים נבחרים.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea