יצאתי לחופשה, מיד אשוב…

אולי בתזמון לא אידיאלי, כי בימים האחרונים הצטרפו לשורות הבלוג לא מעט קוראים חדשים, אבל אני בתחילתה של חופשה בת שבועיים לדרוםמזרח אסיה. אז קבלו התנצלותיבשבועיים הקרובים אעלה פחות פוסטים מהרגיל וזמני התגובה במייל יהיו ארוכים יותר.

Hoi An

התלבטתי אם אוכל להתחייב לעבודה כרגיל במהלך השבועיים האלו אבל נראה שהדבר לא אפשרי. אז אמשיך לעלות פוסט בכל הזדמנות, אמשיך לענות במייל ולהגיב בהודעות פרטיות בפייסבוק, אמשיך לעדכן את עמוד חדשות ומבצעיםאבל לא באותה תדירות ולא באותה זמינות. עמכם הסליחה.

ב-10 לספטמבר הכל יחזור לשיגרה.

השבועיים הקרובים

אני כרגע באירופה ובדיוק בשעות אלו עושה את דרכי לכיוון אסיה. שם אבלה את מרבית השבועיים הקרובים עד שאחזור לישראל.

בנסיעה הקרובה אטוס בעיקר עם חברות שטסתי איתן לא מעט פעמים בעבר, וגם כתבתי על כך, אבל יהיו גם לא מעט ׳פעמם ראשונות׳ שבתקווה יתורגמו לפוסטים מעניינים. אתארח בשני מלונות מעולים בפעם הראשונה, אנסה שירות של חברה שאני רוצה לנסות כבר יותר משנתיים, אבדוק את המסלול המהיר החדש בטרמינל 5 בהית׳רו ועוד.

יהיה מעניין!

Previous

סיכום חדשות ומבצעים מהשבוע האחרון

Next

עדכון ראשון מהחופשה והפתעה

8 Comments

 1. אסף

  חופשה נעימה והנאה מרובה

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חופשה נעימה,
  תתנק מהבלוג ותהנה

 3. מאיר

  תהנה. אם אתה צריך עזרה עם טיסות או מלונות רק תבקש.

 4. Avishay

  תהנה בחופשה. האם יש לצפות לך באזור SFO/SJC באמצא בחודש?

 5. שלומית

  תהנה, חופשה נעימה! קוראת חדשה באתר, ומאוד נהנית ממנו. יש לי שאלה למומחה בטיסות. ביקשתי הנחה מחברת תעופה על טיסת לואו קוסט, והם טענו שההנחה המדוברת תקפה רק בטיסות סדירות. הטענה הזו גם מופיעה בתקנון. האם טיסת לואו קוסט היא בהכרח לא טיסה סדירה? הנוסח באתר אומר שלא נכללות טיסות שכר או צ'רטר, אבל אף לא מילה על לואו קוסט. להפך, אחד מהאתרים המשתתפים במבצע הוא אתר לואו קוסט. כמי שמבין במבצעים, האם הם צודקים ולא מגיע לי הנחה, או שאני צודקת?

  תודה וסליחה על ההפרעה. קנה הרבה מזכרות, תחגוג, ותהנה מכל רגע.

  • אני לא יודע באיזה מבצע מדובר, מהם תנאיו וכיוצ״ב פרטים קרדינליים. את מוזמנת לשלוח לי מייל עם הפרטים ואנסה להעיף מבט.

   לעניין ההגדרות הטכניות: טיסת לואוקוסט, ככלל, היא כן טיסה סדירה. היא פשוט לא טיסת שירות-מלא. אם התנאים מחריגים רק טיסות שכר (צ׳רטר) אז לכאורה עם אמורים לחול על טיסות לואוקוסט בדיוק כמו על טיסות שירות-מלא. ״טיסה סדירה״ היא טיסה שפועלת ע״פ לו״ז סדיר ולא רק בתאריכים נבחרים.

 6. שלומית

  שלחתי, תודה רבה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén

BoardingArea