הבלוג ממשיך לגדול בצורה טבעית. אני לא משלם על פרסום ולרווחת הקוראים גם לא מכניס פרסומות באתר. בסוף ספטמבר נכתבה באתר התגובה ה-2,000 והכותב זכה בפרס מתנת הבלוג. בינתיים שמתי עין על אבן דרך נוספת: להגיע לאלף עוקבים בדף הפייסבוק של הבלוג. אשמח לעזרתכם בהגשמת המשימה.

Blog Facebook Page - October 2017.png

קהילת הקוראים של הבלוג גדלה בכל חודש, נוספים מנויים חדשים לעיתון המקוון, דף הפייסבוק של הבלוג זוכה ללייקים ועוקבים, קוראים מגיבים לפוסטים באופן שיגרתי ועוד. את כל זה אני לא לוקח כמובן מאליו. וזו עוד הזדמנות לומר תודה לכל מי שהוא חלק מהמציאות הזאתכל מי שקורא, מגיב, משתף ועושה לייק!

תמיד אמרתי שהבלוג נועד להיות קודם כל במה לדיון ורק אח״כ במה לפוסטים שלי. משזה נאמר, טרם פתחתי את הבלוג לכותבים אורחים. ייתכן שזה יקרה בעתיד הקרובהעזרו בסבלנות.

יעדים ומטרות

זה לא מה שמניע את ניהול הבלוג אבל בהחלט נחמד לעבור מדי פעם משוכות וירטואליות שכאלו. סימני דרך שמצביעים על מגמה חיובית.

בחודש שעבר, כאמור, פורסמה באתר התגובה ה-2,000. זה היה נתון משמעותי מאוד בעיניי כי אין דבר שאני מעודד יותר מדיון פתוח על דפי האתר. בהמשך הדרך אני רוצה גם להטמיע פורומים כך שאתם הקוראים תוכלו לנהל דיונים במנותק מכל פוסט מסוים ונעשיר יחד את בנק הידע שהוא האתר.

זו רק שאלה של זמן עד שאשלם על פרסום בגוגל ובמדיות אחרות, מה שימשוך קוראים רבים נוספים ויגרור תגובות נוספות לפוסטים, אך בינתיים כל הגידול הוא טבעי.

קהילה בפייסבוק

נכון להיום לזכות דף הפייסבוק של הבלוג רשומים 853 לייקים ו-885 עוקבים. מכובד מאוד, אומנם, אבל הייתי שמח לראות את המספרים האלו גדלים בקצב גבוה יותר מהרגיל. אם לדייקהייתי רוצה להגיע לאלף עוקבים. מספר עגול, למה לא.

אשמח לעזרתכם.

אז אם אתם קוראים את הבלוג בקביעות, ויש לכם חשבון פייסבוק, אנא קחו דקה במהלך הסופ״ש הקרוב ושלחו לחבריכם ובני משפחותיכם קישור לדף הפייסבוק של הבלוג או לאתר.  או, אפילו פשוט יותר, עשו שיתוף לפוסט הזה או לכל פוסט אחר שתבחרו. זו פעולה קטנה שתתרום רבות לתפוצת הבלוג. תודה מראש!

עם השגת המטרה אני מבטיח לחלק מתנה לאחד מקוראי הבלוג (לא לעוקב ה-1,000).

10 תגובות

 1. זיו

  בלוג מעולה אינפורמטיבי ומעניין הכתוב בצורה מעולה.
  צירפתי כבר כמה קוראים לבלוג והמשיך לעשות כך.

  הגב
 2. נדב

  מצטרף לעוקבים.
  אם בשאלות שלא קשורות עסקינן, מצאתי דרך המועדון של איר קנדה טיסה בביזנס מניו יורק לתל אביב עם טורקיש ב80 אלף נקודות. מה שמעניין הוא שאם אני מחפש מניו יורק לכרתים אותה טיסה (דרך תל אביב) עם תוספת טיסה מתל אביב לכרתים עם החברה היוונית עולה רק 57.5 אלף.
  האם אני מפספס משהו? האם אפשר לדלג על הטיסה ההיא? האם אפשר לכפות עצירה ארוכה בתל אביב?
  תודה מראש!

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   סחטיין על המציאה!

   ההסבר הוא שהמועדון של אייר קנדה, Aeroplan, מתמחר כרטיסי בונוס בשיטת האזורים. ישראל נמצאת באזור המזרח התיכון בעוד כרתים באזור אירופה. בגלל הסמיכות כנראה שהמערכת של המועדון מאפשרת קונקשיין בת״א בדרך לכרתים כי אין חריגה מה-MPM. זה לא אמור לקרות, כי אתה בעצם עושה קונקשיין באזור שלילי שלא לצורך, אבל לפעמים זה מתאפשר בכל זאת כמו במקרה הזה.

   למיטב ידיעתי המועדון לא מאפשר עצירה (Stopover) בכרטיס בונוס בכיוון-אחד אבל מניח שאתה יכול לבקש קונקשיין ארוך, נגיד מעל 15 שעות, מה שיבטיח שהכבודה תעצור איתך.

   הגב
 3. נדב

  תודה רבה!
  איך מחלקת העסקים של טורקיש בעיניך? מעולם לא נסעתי בה אך לפחות לפי מפת המושבים מדובר במוצר מוזר. מי מצופף היום 77w בצורה כזאת?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   המוצר הקשה ב-77W הוא מזעזע, בדיוק בגלל הקונפיגרציה כפי ששמת לב, ובשאר המטוסים רחבי-הגוף המוצר הקשה הוא בינוני. כלומר, עדיין מדובר במושבי מיטה-שטוחה מספיק נוחים אבל הם פונים קדימה, לא מציעים פרטיות גבוהה ואין גישה ישירה למעבר מכל מושב.

   לעומת זאת המוצר הרך של טורקיש, הוא השירות, נחשב לאחד הטובים מעל האטלנטי. התפריט הוא בשיתוף Do&Co, יש שף בכל מטוס, יש מכונת קפה מתקדמת (מה שהיום הפך לסטנדרט אצל חברות רבות אחרות, אבל אצל טורקיש זה קיים כבר נצח) ועוד. סביר שתהיה מרוצה מהשירות – ובפרט אם אתה רגיל לשירות הבינוני של החברות האמריקניות.

   העניין הוא שנוסעים תכופים רבים יגידו שהמוצר הקשה חשוב יותר מהמוצר הרך. במיוחד בטיסות ארוכות. אני חייב להסכים, במיוחד כשהמוצר הקשה כ״כ בעייתי כמו ב-77W של טורקיש.

   הגב
 4. Nir Katz

  אני ממליץ לך להצטרף גם לטוויטר ולקשר את אליו את החשבון של הפייסבוק. יש סיכוי שזה יעלה את החשיפה שלך בעלות עבודה אפסית.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תודה על ההמלצה.

   כבר זמן רב שאני דוחה מהלך גדול יותר שכולל, בין השאר, גם פרסום הכותרות ואולי גם תכנים אחרים במדיות שונות כמו טוויטר, אינסטגרם וכנראה גם לינקדאין. זה בלתי נמנע כנראה.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea