כאן בבלוג אני מקפיד לסקר עבורכם את החדשות והמבצעים המעניינים ביותר בעולם הנסיעות תוך דגש על הכדאיות של כל מבצע. היום אני משיק פיילוט לשירות חדשחינמי לחלוטין ופתוח לכל אחדבמסגרתו תוכלו להנות מעדכונים שוטפים בנושאים שמעניינים אתכם!

At the Airport 2

הערה: אם אתם כבר משתמשים בטלגרם, יודעים כיצד פועלים הערוצים ומעוניינים פשוט להצטרף לשירות – אנא דלגו ישר לקישורים בסוף הפוסט.


נראה שעולם הנסיעות הופך מורכב יותר ומסובך יותר ככל שעוברות השנים. עשרות חברות תעופה מובילות, מאות מועדוני לקוחות ואינספור שיתופי פעולהוהכל תחת המנטרה הניצחית ששוק משוכלל בהכרח טוב יותר לצרכנים.

בכל יום מפרסמות חברות תעופה שונות ורשתות מלונות שונות את המבצעים החדשים שלהם שחלקם אטרקטיביים יותר וחלקם אטרקטיביים פחות. בכל יום גם מתפרסמות ידיעות חדשותיות שחלקן בעלות חשיבות אמיתית וחלקן פחות. אבל איך אפשר לחלץ מכל המידע הזה רק את מה שחשוב באמת?

אחת ממשימות הבלוג היא להכיר לכם הקוראים את המבצעים הכדאיים ביותר ואת החדשות המעניינות ביותר שבעיניי כל חובב נסיעות צריך להכיר. מבצעים מסוימים וידיעות מסוימות זוכים לפוסט עצמאי בעוד המסה העיקרית שלהם נכללים בסקירה השבועית שלי, בכל יום שישי, כשאני מעדכן את עמוד חדשות ומבצעים.

אבל גם אם אתם קוראים קבועים של הבלוג ושל בלוגים אחרים בתחום, ולא מפספסים את הפוסט שאני מפרסם בכל יום שישי, יכולות להיות לכם שתי טענות:

 • לא כל המבצעים מפורסמים. אם הייתי מפרסם בכל יום שישי את כל המבצעים בהם אני נתקל ואת כל הידיעות החדשותיות של עולם הנסיעות הפוסט כנראה היה באורך של ספר קטן. כדי לשמור על שפיות, שלי ושלכם, אני כמובן בוחר את החדשות והמבצעים החשובים ביותר בעיניי ורק אותם מפרסם.
  – – –
 • עדיין מדובר בעודף מידע. ברור מאליו שלא כל הפוסטים שאני כותב מעניינים את כל קוראיי הבלוג. אם כל קורא קבוע יימצא אפילו רבע מהתכנים כמעניינים ומועילים זו מבחינתי ברכה גדולה. כך גם לגבי הפוסט של יום שישי ואני מניח שרובכם קוראים רק 2-1 כותרות מתוך 8-6 כותרות הכלולות בכל פוסט.

אני רוצה להאמין שכל אחד שמתעניין בתחום הנסיעות, בין אם הוא נוסע תכוף ובין אם הוא נוסע מזדמן, רוצה להישאר מעודכן בכל המבצעים ובכל החדשות אבל רק בנושאים המסוימים שמעניינים אותו. אם אתם טסים רק עם ברית סטאראז למה שתרצו לקרוא על התעריפים החדשים במחלקת התיירים של אייר פראנס? אם אתם מבלים כמעט את כל הלילות שלכם בחו״ל במלונות קבוצת הילטוןלמה שתרצו לקרוא על המבצע התקופתי של SPG?

עדכונים צריכים להיות ממוקדים.

השירות החדש: FlyingOut Log

הבהרה: מדובר בפיילוט שמתוכנן בשלב זה לפעול לאורך חודש או חודשיים בטרם תתקבל החלטה אם להמשיכו, להרחיבו או להפסיקו. בכל מקרה ייתכן שאפסיק את הפיילוט בכל עת לפני כן.

השירות הוא בחינם והוא פתוח לכל אחד. לכן גם אשמח אם תשתפו את הפוסט הזה עם אחרים כדי שגם הם יוכלו להצטרף.

מהו השירות החדש?

השירות מבוסס על אפליקציית המסרים המידיים הפופולרית טלגרם (Telegram). במסגרת האפליקציה יצרתי מספר ׳ערוצים׳ (Channels) שכל אחד מהם מוקדש לנושא מסוים ובו יעלו עדכונים שוטפים של כל המבצעים וכל הידיעות האחרות הקשורים לאותו נושא. כך כל אחד יוכל להירשם אך ורק לערוצים שמעניינים אותו ולקבל אך ורק עדכונים שרלוונטיים עבורו!

כמובן שלכל אחד יש אפשרות מלאה לצאת ולהיכנס מכל ערוץ בכל עת באופן עצמאי.

הערוצים של טלגרם בנויים כך שכל המשתתפים מופיעים רק בכינוי שבחרו לעצמם, וללא חשיפת מספר טלפון (למעט לאנשי הקשר השמורים במכשיר שלהם), ואין למשתתפים אפשרות לכתוב תכנים בערוץ. כך, בניגוד לקבוצות ווטסאפ שחשופות להצפות, כל ערוץ נשאר ׳סטרילי׳ והיחיד שיכול לפרסם בו הוא אני.

בשלב ראשון רק ארבעה ערוצים ייפתחו אך אחרים מתוכננים להיפתח בהמשך.

אילו עדכונים תוכלו לקבל?

בכל ערוץ יעלו, באופן תכוף, מבצעים רבים וכל ידיעה חדשותית מעניינת שנוגעים לנושא הערוץ בלבד. לא ניתן לחזור מראש כמה עדכונים יומיים יהיו בממוצע וסביר להניח שבימים רבים לא יהיו עדכונים כלל.

משתתפים שייחשפו למבצע שלא פורסם עד אותה עת בערוץ הרלוונטי יוכלו לפנות אלי באופן פרטי, רצוי במייל, עם הקישור המתאים וכל מידע נוסף. ע״פ הצורך אפרסם את המבצע מיידית בערוץ לרווחת שאר המשתתפים.

בכל מקרה בערוץ לא יעלו ביקורות מקיפות, סקירות, מאמרים וכיוצ״ב תכנים. השאיפה היא לעדכונים קצרים ותמציתיים בלבד.

לאילו ערוצים תוכלו להצטרף?

בשלב ראשון ייפתחו הערוצים הבאים:

 1. מבצעי טיסות ליציאה מת״א (TLV to Anywhere)
 2. חדשות מעולם התעופה (Airline News)
 3. מועדון הנוסע המתמיד של אלעל (Matmid Program)
 4. מועדון המלונות של קבוצת הילטון (Hilton Honors)

כאמור, ניתן להצטרף רק לאחד הערוצים או לכולםלבחירתכם.

איך מצטרפים?

שלב ראשון: הורידו את אפליקציית טלגרם למכשיר הסלולרי, לטאבלט או למחשב. אפליקציה ייעודית קיימת למגוון רחב של מכשירים ומערכות הפעלה. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר טלגרם (לחצו כאן). ניתן גם להשתמש במערכת של טלגרם באמצעות דפדפן האינטרנט בלבד וללא צורך בהורדת תוכנה.

אפליקציית טלגרם נחשבת למהירה, בטוחה מאוד ומציעה פרטיות גבוהה. האפשרויות בה גם מגוון יותר ביחס לאפליקציות מתחרות דוגמת ווטסאפ.

Telegram Apps

שלב שני: פיתחו חשבון חדש. זהו הליך קצרצר שדורש מכם לספק מספר טלפון בלבד (על מנת לקבל מסרון לצורך אימות). משתמשים אחרים של טלגרם לא יוכלו לראות את מספר הטלפון שלכם אלא אם אתם באנשי הקשר שלהם. כלומר, חבריכם יוכלו לזהות אתכם וכל השאר לא.

שלב שלישי: היצטרפו לערוצים החדשים. להן הקישורים להצטרפות:

מבצעי טיסות ליציאה מת״א:

https://t.me/TLVtoAnywhere

חדשות מעולם התעופה:

https://t.me/AirlineNews2018

מועדון התעופה הנוסע של אלעל:

https://t.me/ElAlandMatmid

מועדון המלונות של קבוצת הילטון:

https://t.me/HiltonandHonors

זה הכל! תהנו.

7 תגובות

 1. יוסי

  אהלן ליאור
  רעיון מגניב ומתבקש. תודה רבה!
  שאלה לא קשורה, היכן אוכל לכתוב לך לגבי שאלה שיש לי אודות יום הולדת-הנוסע המתמיד, אלעל?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אם זו שאלה כללית שיכולה להיות רלוונטית גם לאחרים אז תוכל לכתוב אותה כאן, כתגובה לפוסט הזה, או כתגובה לפוסט של יום שלישי שמרכז את שאלות הקוראים.

   אם זו שאלה שאתה מעדיף לא לפרסם אז שלח לי במייל: lior@flying-out.com

   הגב
 2. דודי הצדיק

  מחר על הבוקר אני משתף את זה בחול מהודר.

  הגב
 3. יבגני

  ראיון מבורך. מקווה שיופיעו גם עידכונים על error fares מתל אביב.

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea