אתר הזמנת המלונות C1H, המומלץ ע״י רבים מקוראיי הבלוג וגם על ידי, הוא מקור מצוין לתעריפים מוזלים במלונות ברחבי העולם (ובפרט מלונות יוקרתיים). לעיתים התעריפים המוצעים בו, ע״י הספקים השונים, נמוכים בעשרות אחוזים מהמחירים באתרי ההזמנות הגדולים כמו בוקינג ואקספדיה. אבל אם תרצו לחסוך אפילו עודאז קבלו מבצע בלעדי לקוראיי הבלוג לרכישת תוויקנייה ב-12.5% הנחה!


על האתר

C1H הוא אתר הזמנות ׳סגור׳כלומר, לשימושם של חברים רשומים בלבדולכן הוא מסוגל להציג את כל אותם תעריפים מוזלים שמוצעים ע״י ספקים שונים מרחבי העולם. שאר אתרי ההזמנות המובילים, שהם ׳פתוחים׳, מציעים רק תעריפים פומביים במסגרת הסכמים מתאימים עם המלונות. זה לא אומר שבהכרח כל חדר בכל מלון בכל תאריך יהיה זול יותר באתר C1H אבל סה״כ האתר מציע אלטרנטיבה מצוינת למתחריו.

האתר ממשיך לאפשר הרשמה בחינם לקוראיי הבלוג. זו הטבה נהדרת. נרשמים חדשים אף נהנים מקרדיט של 25$ לשימוש באתר (עם תנאי סף), חברות באתר ShopRunner ועוד. שווי ההטבה הוא 99$ לשנה. אם טרם נרשמם לאתרלחצו כאן. ראוי לציין שהבלוג לא מקבל כל תגמול עבור נרשמים חדשים אז לא מדובר בפרסומת.

רבים מקוראיי הבלוג מזמינים לילות באתר באופן שיגרתי וכך גם אני עושה. מלבד המחירים הנמוכים C1H מציע גם שירות מצוין ומבצעים תכופים. החיסרון האמיתי של האתר, לפחות בינתיים, זה ממשק משתמש מסורבל ולא מעוצב בעליל. אבל אני אישית מעדיף דבר שנראה רע ועובד מצוין על דבר שנראה מצוין ועובד רע.

האתר גם מפעיל תוכנית BRG מצוינת ונוחה מאוד לשימוש. אני ממליץ עליה בחום וסקרתי אותה בפוסט נפרד בתחילת החודש.

המבצע הבלעדי

באופן שיגרתי האתר מוכר תוויקנייהאו, קרדיט לשימוש באתר, אם תרצוללא כל הנחה או בהנחה מקסימלית של 10% בלבד (עם מינימום רכישה של 500$). 

אז הנה הצעה בלעדית לקוראיי הבלוג: הנחה מוגדלת של 12.5% ברכישת תוויקנייה בסכום של 1000$ ומעלה.

כלומר, שלמו 875$ בלבד וקבלו קרדיט לשימוש באתר בסך 1000$. מדובר בחיסכון של 450 ש״ח, לפחות.

האותיות הקטנות:

 • תוויהקנייה של אתר C1H אינם מוגבלים בזמן.
  – – –
 • אין צורך להשתמש בכל היתרה ׳במכה אחת׳. קרדיט עודף יישאר בחשבון.
  – – –
 • ניתן לרכוש תוויקנייה במתנה עבור אחר אך לא ניתן להעבירם בין חשבונות.
  – – –
 • מינימום רכישה: 1000$. ניתן לרכוש כל סכום מעבר בכפולות של 100$.
  – – –
 • לא ניתן להשתמש בתוויקנייה כדי לשלם על הזמנות שהוזלו באמצעות ה-BRG. זה על תקן ׳אין כפל מבצעים והנחות׳.
  – – –
 • למיטב ידיעתי שימוש בקרדיט, כלומר בתוויקנייה, אינו מונע צבירת מיילים עבור מי שמנוי על תוכנית צבירת המיילים באתר (אינה חינמית, פרטים כאן).
  – – –
 • המבצע בתוקף עד ה-12 למאי.

הערה נוספת רק למען הפרוטוקול: ההנחה המוגדלת שמוצעת לקוראיי הבלוג מותנית פורמלית בסך כולל מינימלי של הזמנות. אני מאמין שנגיע לאותו מינימום אבל רק לאחר מכן יטופלו כל ההזמנות.

מעוניינים לרכוש תוויקנייה?

עשו כך:

 1. שילחו אלי מייל בהקדם האפשרי עם הכותרת ״רכישת תוויקנייה״ וציינו בו את שמכם המלא ואת סכום תוויהקנייה שברצונכם לרכוש. המייל שלי: lior@flying-out.com
  – – –
 2. ברגע שיתקבלו מינימום ההזמנות לתוויקנייה אעביר את פרטי הרוכשים למנהל הרלוונטי באתר C1H ובמקביל אעדכן את הרוכשים במייל.
  – – –
 3. נציג של האתר יפנה לכל רוכש אישית במייל ויזמין אותו לבצע את התשלום אונליין. מי שמעדיף יוכל לבצע את התשלום בשיחה טלפונית עם שירות הלקוחות או למסור את הפרטים במייל (אבל עדיפה האפשרות הראשונה…).

זה הכל!

לסיכום

בעיניי המבצע הנוכחי הוא הזדמנות מצוינת לרכוש תוויקנייה בהנחה נוספת ולהוזיל הלאה הזמנות עתידיות באתר C1H שגם ככה מציע מחירים נמוכים באופן יחסי. אני שמח שקוראיי הבלוג יכולים לקבל הנחה נוספת על ההנחה הפומבית הגבוהה ביותר ואפילו אם מדובר בתוספת צנועה יחסית של 2.5%.

כולי תקווה שתהיה היענות ערה למבצע הנוכחי כדי לעודד את אתר C1H להמשיך ולהציע מבצעים בלעדיים לקוראיי הבלוג עם הנחות נוספת וגדולות אף יותר.

9 תגובות

 1. אסף

  אני מאמין שאם תשכנע אותם לעשות הנחה של 15% לקוראים כמו שעשו בהתחלה כשנתנו לחברי הבלוג 20% הנחה יהיה עדיף מקניית תווי קניה של 1000$.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כרגע, כאמור, ההנחה הפומבית הגבוהה ביותר היא 10% והיא מוצעת רק במסגרת מבצעים מזדמנים (כרגע אין כזה).

   בהתחלה הציעו הנחות גדולות יותר כי האתר היה צעיר מאוד. גם אז היה מינימום רכישה של 500$.

   הגב
 2. ירון

  קודם טוב תודה על הבלוג.
  בהמשך לפוסטים קודמים שלך נרשמתי לאתר זה אבל לצערי פשוט סיוט לעבוד איתו ויש בו המון בעיות, בעיקר כאשר מנסים להזמין יותר מחדר אחד (לא רק).
  ניסיתי מספר פעימים להזמין 2/3 חדרים דרך האתר אבל לא הצלחתי… לפעמים החדר השני/שלישי מתומחר במחיר גבוה בהרבה מהחדר הראשון (למרות שבראשון יש 3 אנשים ובשלישי רק 2), בוחרים 2/3 חדרים, אבל כשעוברים להזמנה חסר חדר, בוחרים אופציה שלא כתוב עליה "non-refundable", אבל בפועל מדובר על אופציה ללא אפשרות ביטול וכו'.
  בכל מקרה תמשיך לפרסם פוסטים מעניינים.
  תודה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   מבין לליבך. אכן האתר לא נוח במיוחד ולא חסרות בעיות IT.

   אבל – אני ממליץ לך בחום לפנות במייל עם פרטי ההזמנה ואתה כנראה תופתע ממהירות המענה ואיכות המענה. נכון שזה קצת מצחיק שכך דברים פועלים בעידן דיגיטלי לחלוטין, כששאר האתרים מציעים אפשרויות חיפוש והזמנה מתקדמות ישירות באתר, אבל זה מה יש. נסה אותם במייל (או בטלפון, כרצונך).

   אבל אם ההזמנה היא למועד רחוק יותר אז אולי שווה לך לחכות מעט כדי לרכוש את תווי-הקנייה בהנחה.

   הגב
 3. Zvi Josef

  לא הצלחתי למצוא איפה בתהליך התשלום יש אפשרות להשתמש בתווי הקנייה האמורים. :\

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אין קץ לאתגרי ה-IT.

   אם אתה לא רואה את הקרדיט בחשבון שלך, ולא יכול להשתמש בקרדיט הזה בהזמנה באתר, אנא שלח מייל לשירות הלקוחות. רצוי עם צילוןם מסך. הם יבצעו את ההזמנה במחיר שאתה רואה, ישתמשו בכל הקרדיט שיש לך בחשבון ואם יהיה צורך ישלחו לך בקשת תשלום על העודף (זו מערכת תשלומים חדשה-יחסית וכמובן ניתן לשלם עם כל כרטיסי האשראי). פחות נוח אבל עובד.

   הגב
 4. מבצע בלעדי ל-36 שעות בלבד: 12.5% הנחה ברכישת תווי-קנייה של אתר Club1Hotels - FlyingOut

  […] מבצע דומה התקיים בסוף אפריל ותחילת מאי. לאור ההצלחה של המבצע אז, במסגרתו רכשו קוראיי הבלוג תווי–קנייה בסכום של מעל 10,000$, מציע האתר הזדמנות נוספת לזמן מוגבל להנות מאותה הנחה (12.5%). הפוסט הזה הוא העתק–הדבק של הפוסט על המבצע הקודם. […]

  הגב

השאר תגובה