היענות גבוהה (תודה לכם!), קושי למצוא מקום מתאים, עזרה מכמה אנשים טובים ושינוי של הרגע האחרוןאבל נראה שתמה הסאגה ואפשר לפרסם פרטים מלאים על מפגש הבלוג שיתקיים החודש. הולך להיות מעניין אז אל תפספסו את האירוע!

Esperanto Bar 1

אני מתנצל מראש בפניי כל מי שהתאריך החדש אינו מתאים ללו״ז שלו וייאלץ להיעדר מהמפגש למרות שהתכוון להגיע. היו אילוצים, העדפות ושינויים תכופיםובסוף צריך לשים איקס על המפה אפילו במקום שאולי לא מתאים לכולם

תודה לכל מי שעזר או הציע לעזור בהפקת האירוע. זה לא מובן מאליו.

ועכשיו לעניין

מתי ואיפה?

המפגש יתקיים ביום רביעי ה-30 למאי בשעה 19:00 ב׳אספרנטו בר׳ בת״א.

המקום יהיה פתוח כבר בשעה 18:45 אז תרגישו חופשי להקדים מעט. לפחות בשעה הראשונה המקום יהיה סגור לטובת מפגש הבלוג בלבד אבל החל משעה 20:00 המקום ייפתח לקהל הרחבוכמובן שכל אחד יוכל להישאר להמשך הערב.

איך מגיעים?

׳אספרנטו בר׳ הוא אחד הברים הכי פופולריים בחוף ת״א ופתוח רק בחודשי הקיץ. הוא שייך למלון קרלטון אך אינו חלק מהמבנה של המלון אלא ממוקם תחת כיפת השמיים וממש מעל הים (בלי חול…).

כתובת המלון: רח׳ אליעזר פרי 10 (ליד רח׳ הירקון, דרומית למלון הילטון). מספר חניונים זמינים בסביבה הקרובה של המלון.

האתר של ׳אספרנטו בר׳.

Esperanto Bar 2

כמה עולה?

כרטיס לאירוע עולה 100 ש״ח וכולל שתייה חופשית למשך הערב (יין, בירה, משקאות קלים…). מי שיירצה יוכל להזמין אוכל בתשלום מתוך התפריט של הבר. שומרי הכשרות ישמחו לדעת ש׳אספרנטו בר׳ מחזיק בתעודת כשרות!

> כנראה לא ניתן יהיה לשלם בכניסה ולכן יש להסדיר את התשלום מראש, אך בקשות התשלום לא יישלחו כעת אלא רק בסמוך למועד האירוע. לכן אבקש להירשם בהקדם! בכל מקרה ניתן לבטל את ההרשמה בכל שלב.

חשוב לי להבהיר שהמפגש, כמו הבלוג, אינו ממומן חיצונית והוא אינו למטרות רווח.

מה יהיה במפגש?

המטרה העיקרית של המפגש היא להיות במה להיכרות אישית בין קוראיי הבלוג והחלפת חוויות. תגיעו לבד, תגיעו בחבורה, תגיעו עם בן/בתזוגהעיקר שתגיעו ותפגשו עוד עשרות אנשים שחולקים אתכם את האהבה לנסיעות בעולם, לצבירת נקודות, לטיסות וכיוצ״ב.

במהלך הערב תהיה הרצאה קצרה שלי על נושא מעניין שטרם כתבתי עליו בבלוג. כמובן שלאחר ההרצאה אשמח לענות על שאלות נוספות ככל שיעלו.

במהלך הערב יוגרלו מספר מתנות בין המשתתפים. יהיה שמח!

איך נרשמים?

אנא שילחו מייל עם שמכם המלא, מספר הטלפון הסלולרי שלכם ומספר הכרטיסים שאתם מעוניינים להזמין לתיבת המייל ״events@flying-out.com״.

התשלום עבור הכרטיסים ייעשה באמצעות פייבוקס (PayBox) או מערכת התשלומים של פייפל. בקשות התשלום יישלחו רק בשבוע של המפגש ולא כעת. 

אנא הקדימו להירשם כדי שאדע להיערך טוב יותר לכמות המשתתפים!

פרטים נוספים

באופן מצחיק/תמוה התאריך שנבחר לא הופיע כאפשרות בטופס המקוון שביקשתי מכם למלא בחודש שעבר. אבל יום רביעי היה היום הפופולרי ביותר בשבועאז לפחות מסקנה אחת מהטופס הזה יושמה. בכל מקרה תודה לכל מי שטרח למלא את הטופס כי למדתי הרבה מהתשובות.

כולי תקווה לראות כמה שיותר מכם במפגש הקרוב, להכיר קצת את הפרצופים שמאחורי התגובות שאני רגיל לקרוא, לשמוע מכם סיפורי טיסות, לענות על שאלות ולהנות מערב שכולו בסימן חו״ל (במעט מעבר ליםוכמה מתאים שהאירוע יהיה על החוף).

אל תפספסו!

7 תגובות

 1. עומר

  תעשו חיים, נחשוב עליכם מגובה 30 אלף רגל 🙂
  קוראי הבלוג בטח ישמחו לדעת שגם כשהם נפגשים יש כאלה שמחזיקים כוננות וייצגו אותם על מטוסים ובמלונות ברחבי העולם. לא ינום ולא ישן…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   זה רעיון מגניב האמת… לארגן מפגש בלוג במתחם קולנוע ולהתחיל עם המפגש עם הקרנה פרטית של הסרט.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea