היום החלה המחצית השנייה של 2018. הבטחתי שהשנה יהיו שינויים משמעותיים בבלוג ובין השאר אני מעוניין להוסיף לאתר תכנים פרי עטם של כותבים-אורחים. המטרה היא לתת לכם, הקוראים, נקודות מבט שונות על מגוון של נושאים. אז קבלו את ׳החסכן׳ שטס לחו״ל לא מעט אבל רוצה לספר על ההפך ממחלקה ראשונה.

flying-out.com homepage

הקדמה

בשנה האחרונה, או לפחות מאז שרמזתי על האפשרות שיהיו כותבים-אורחים בבלוג, פנו אלי כמה וכמה מקוראיי הבלוג עם הצעה לכתוב תכנים לאתר. ברוב המקרים סירבתי בנימוס מטעמים שונים. אבל אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי לומר תודה גדולה לכל מי שפנה אלי והתנדב לכתוב או לעזור בכל דרך אחרת!

אני בהחלט מעוניין שיופיעו באתר ובבלוג גם תכנים שלא אני כתבתי. בראש ובראשונה התגובות לפוסטים, שם לפעמים מתנהלים דיונים מקיפים שאני בכלל לא שותף להם, ובהמשך יהיו גם פורומים. ערוץ שלישי להוספת תכנים הוא באמצעות כותבים-אורחים.

היום אני רוצה להציג לכם את ׳החסכן׳ (שם עט, השם האמיתי שמור במערכת) שטס כבר עשרות שנים ברחבי העולם, לצורכיי עבודה ונופש, אבל בדר״כ לא מתפתה למחלקות הפרימיום ולמלונות חמישה כוכבים. עיקר הטיסות שלו הן עם ברית סטאר ובפרט עם יונייטד. את הפוסט הראשון שלו הוא בחר לנצל לטובת סקר בקרב קוראיי הבלוג כדי לקבל תמונה טובה יותר של קהילת הקוראים במטרה לכתוב תכנים מתאימים יותר בהמשך. אני אהבתי את היוזמה!

בבקשה…

שלום לכם, אני חסכן…

אני חסכן וגם גיימר בנשמתי, מה שאומר שמיצוי האפשרויות בצורה היעילה ביותר מדבר אלי הרבה מעבר לתועלת הרציונלית של לחסוך כמה מאות שקלים.

ליאור מראה לכם איך למקסם נקודות ומיילים לטובת יוקרה ואני רוצה להראות לכם איך להשתמש בהם בצורה עממית יותר. נשאלת השאלה: האם קוראי הבלוג בכלל מתעניינים במימושים ׳עממיים׳ כאלו של נקודות ומיילים?

כדי להבין טוב יותר מיהם הקוראים הפוטנציאליים של הפוסטים שלי בבלוג, וכאדם שמעדיף נתונים על אינטואיציה (שבמקרה שלי מתגלה בהרבה מקרים כשגויה), החלטתי לכתוב סקר קצר כדי להכיר אתכם הקוראים טוב יותר. הסקר לא מצריך מכם להירשם עם כתובת מייל או לתת פרטים אישיים כלשהם אלא רק לציין העדפות ומידע כללי.

6 תגובות

 1. ברוך

  רעיון מעולה.
  מצאתי את עצמי חושב שבחלק מהתשובות הם היו שונות במקרה של טיסה לנופש מול טיסה עסקית מ2 סיבות, הדגש שונה ומי שמשלם שונה. בטיסה עסקית הדגש הוא לקבל את הטוב ביותר בתקציב ולצבור תוך כדי נקודות, בטיסה פרטית לנופש להנות ולחוות חוויה ייחודית ולנסות לא לקרוע את הכיס וגם במקרה הזה לפעמים הדגש הוא על מלון ולפעמים על הסביבה ואז המלון פחות קריטי.

  הגב
 2. ערן

  דירוג לפי סדר חשיבות.
  אם נכנסת לסקר דרך המחשב, תגרור ותדרג את המשפטים לפי הסדר.
  אם דרך הנייד – הדירוג נעשה דרך מספר (1-5) שאתה נותן לכל משפט.

  הגב
 3. תומר

  אחלה רעיון וגיוון.
  בחברה החדשה שאני עובד אין טיסות ביזנס או טיסות ארוכות אז צבירת נקודות לכרטיס פחות רלוונטיות אך הסטטוס חשוב (ההטבה הכי חשובה לדעתי בטיסות קצרות ומטוסים קטנים – חסימת מושב לידך …)
  ממתין לקרוא את הבלוגים הנוספים.
  ליאור – אל דאגה, תמיד תישאר מקום ראשון 🙂

  הגב
 4. אלכסנדר שקוט

  אני חושב שזה שדרוג משמעותי לבלוג וינגיש אותו להרבה קוראים נוספים שעד עתה לא נכנסו אליו, כי לרוב האנשים לא רלוונטי לבלות חצי מהשנה בחו"ל או בטיסות. ליאור, זאת החלטה מעולה ואמיצה! תודה רבה לך 🙂

  הגב
 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מישהו כבר קיבל את הנקודות מאיבריה

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea