באתר הזמנת המלונות הייחודי הזה אפשר למצוא באופן שיגרתי מחירים מוזלים למלונות ברחבי העולם ובפרט למלונות יוקרתיים. אני משתמש בו בקביעות וכך גם רבים מקוראיי הבלוג. עד יום שני בבוקר (שעון ישראל) מציע האתר הנחה של 10% על כל ההזמנות. כדאי!


כניסה לאתר.

איך תוכלו להנות מההנחה?

הזינו את הקוד ״FO10״ בתיבה המתאימה במסך התשלום וראו את המחיר מוזל ב-10%. פשוט וקל.

הקוד בתוקף עד לשעה 8:59 בבוקר יום שני (שעון ישראל).

C1H Coupon

אבהיר שהקוד המסוים הזה הוכן עבור הבלוג (FO הם ר״ת של FlyingOut) אך זו אינה פרסומת ואין תגמול כלשהו עבור כתיבת הפוסט הזה ו/או עבור כל הזמנה שתבוצע באמצעות הקוד. פשוט הנחה לקוראיי הבלוג וזה הכל.

תוויקנייה

הפעם האחרונה בה הציע אתר Club1Hotels תוויקנייה בהנחה לקוראיי הבלוג הייתה בסוף חודש יולי (12.5% הנחה). במבצע ההוא, שנמשך רק 36 שעות, נרכשו תוויקנייה בשווי של קרוב ל-15,000$. כשניתנת הנחה של מעל ל-10% זו בהחלט הזדמנות טובה לרכוש תוויקנייה באתר, לפחות לדעתי, ופומבית האתר לא מציע כיום הנחה של מעל ל-10%.

אני מעדכן כעת שאני מעוניין להציע מבצע נוסף בתחילת אוקטובר. פרטים יימסרו בהמשך, אבל אם אתם מעוניינים לרכוש תוויקנייה לאתר אז המתינו עוד מספר ימים ותהיה לכם ההזדמנות להנות מהנחה יפה.

על האתר

C1H הוא אתר הזמנות ׳סגור׳ – כלומר, לשימושם של חברים רשומים בלבד – ולכן הוא מסוגל להציג את כל אותם תעריפים מוזלים שמוצעים ע״י ספקים שונים מרחבי העולם. שאר אתרי ההזמנות המובילים, שהם ׳פתוחים׳, מציעים רק תעריפים פומביים במסגרת הסכמים מתאימים עם המלונות. זה לא אומר שבהכרח כל חדר בכל מלון בכל תאריך יהיה זול יותר באתר C1H אבל סה״כ האתר מציע אלטרנטיבה מצוינת למתחריו.

האתר ממשיך לאפשר הרשמה בחינם לקוראיי הבלוג. זו הטבה נהדרת. נרשמים חדשים אף נהנים מקרדיט של 25$ לשימוש באתר (עם תנאי סף), חברות באתר ShopRunner ועוד. שווי ההטבה הוא 99$ לשנה. אם טרם נרשמם לאתר – לחצו כאן. ראוי לציין שהבלוג לא מקבל כל תגמול עבור נרשמים חדשים אז לא מדובר בפרסומת.

רבים מקוראיי הבלוג מזמינים לילות באתר באופן שיגרתי וכך גם אני עושה. מלבד המחירים הנמוכים C1H מציע גם שירות מצוין ומבצעים תכופים. החיסרון האמיתי של האתר, לפחות בינתיים, זה ממשק משתמש מסורבל ולא מעוצב בעליל. אבל אני אישית מעדיף דבר שנראה רע ועובד מצוין על דבר שנראה מצוין ועובד רע.

האתר גם מפעיל תוכנית BRG מצוינת ונוחה מאוד לשימוש. אני ממליץ עליה בחום וסקרתי אותה בפוסט נפרד.

4 תגובות

 1. אריה

  ליאור, נראה לך שהם יכבדו עם ההנחה בשילוב עם תווי קנייה שנרכשו עם המבצע הקודם של הבלוג?

  הגב
 2. רונן

  בפעם האחרונה שניסיתי הם כיבדו את ההנחה גם עם תווי הקניה ללא שום בעיה.
  אגב, כמעט תמיד אם תציינו שאתם מקוראי הבלוג של ליאור הם ייתנו לכם לרכוש תווים בהנחה של 10%, כמו שרוברט כתב לי: We are big fans of Lior!
  כל הכבוד לליאור שחוסך לנו הרבה כסף!

  הגב

השאר תגובה