להצטרפות לקבוצה: www.facebook.com/groups/FlyingOutLounge


קצת היסטוריה

הבלוג FlyingOut התחיל את דרכו בפייסבוק עם פוסט קצר שעלה אי שם ב-1 ליולי 2013. ב-21 לאפריל 2014 הבלוג עלה לאוויר באתר עצמאי (בכתובת flyingout.net) ומבחינתי זהו תאריך הקמת הבלוג. כעבור שנתיים, באפריל 2016, הבלוג הושק מחדש בפלטפורמת וורדפרס, בעיצוב אחר ובכתובת אחרת (flying-out.com). זהו ביתו של הבלוג עד היום.

הבלוג ממשיך להיות המקור המקיף ביותר בעברית למידע על ׳טרוול האקינג׳, מועדוני לקוחות לנוסעים, טיסות פרימיום, מלונות יוקרה ושאר כלים מתקדמים שעוזרים לטייל חכם יותר. עד כה פורסמו בבלוג למעלה מ-1,000 פוסטים ומאמרים.

הקבוצה החדשה

עד כה נרשמו בבלוג למעלה מ-8,000 תגובות לפוסטים (!) ואינספור תגובות, לייקים ושיתופים בפייסבוק. אין ספק שאתם, קהילת קוראיי הבלוג, מעוניינים להגיב, לשתף, לייעץ, להמליץ ובכלל לקחת חלק בדיון בנושאים הקשורים לנסיעות לחו״ל. עבורי, כבלוגר, זו המחמאה הגדולה ביותר.

הבטחתי בעבר שיהיו פורומים לבלוג אך זה טרם יצא לפועל מסיבות שונות. הפעלת פורומים, ובפרט כל ענייני הניהול, זו הפקה לא קלה ולא בהכרח זולה. ובכל זאת – אני מתנצל, בפניכם ובפניי עצמי, שטרם הושלמה המשימה הזאת.

מסיבה זו החלטתי לפתוח קבוצת פייסבוק חדשה שבה אפשר יהיה לשתף תכנים בקלות ולעודד דיונים בנושאים שונים. זוהי במה נוספת שבה נוכל כולנו לשאול שאלות, להמליץ על יעדים או מוצרים, לשתף חוויות מנסיעות בחו״ל, לבקש עצות וטיפים, לעזור אחד לשני ולבנות קהילה חזקה יותר.

להצטרפות לקבוצה: www.facebook.com/groups/FlyingOutLounge

At the Airport 2

פרטים נוספים

רק למען הסדר הטוב, הנה כמה פרטים שאולי תרצו לדעת:

 • הקבוצה החדשה היא קבוצה סגורה אך היא לא מיועדת רק ל׳יודעי דבר׳ או רק לאלו הקוראים בקביעות את הבלוג. היא מיועדת לכל מי שנהנה מטיולים בחו״ל ורוצה ללמוד ואולי גם ללמד אחרים איך לעשות את זה טוב יותר. אז אנא הזמינו לקבוצה את כל מי שלדעתכם יכול להנות מהתכנים, גם אם אין לו/לה עניין בקריאת הבלוג.
  – – –
 • התכנים בקבוצה לא יהיו חופפים לגמרי לתכנים בבלוג. הפוקוס בבלוג הוא על נושאים מסוימים – שלפעמים נוגעים יותר לעולמם של הנוסעים התכופים ושחקני הנקודות – בעוד בקבוצה ניתן יהיה לדון בכל נושא הקשור לנסיעות לחו״ל וגם נושאים שמקבלים פחות אזכורים בבלוג כמו חברות לואוקוסט, השכרות רכב, קרוזים, אכסניות, רכבות וכיוצ״ב.

תודות

ההבנה שלי בתחום המדיה החברתית נמוכה בצורה מטרידה. אין לי אפילו פרופיל פייסבוק אישי אמיתי. אולי זו אחת הסיבות שעד היום לא פתחתי קבוצה לבלוג. לשמחתי יש כאלו שמוכנים לעזור.

אז בהזדמנות זו אגיד תודה לקורא הבלוג הוותיק גיא חזק על הסיוע בפתיחת הקבוצה החדשה. גיא מכיר היטב את תחום המדיה החברתית, ברמה המקצועית, ולקח על עצמו לקדם את הבלוג בתחום זה.

תודה נוספת ליניב לניס – מי שהקים ומנהל את קבוצת הפייסבוק המצליחה ׳טיסות סודיות׳ – שממשיך לספק לי עצות טובות בנושאי פייסבוק ובכלל. אני מוריד את הכובע בפניו על ניהול הקבוצה בפייסבוק ועל כל הדברים המעניינים שהוא וצוות הקבוצה עושים.

ותודה לכם, קוראיי הבלוג, שאתם ממשיכים לקרוא, להגיב, לשתף ולעודד את המשך הפעילות. זה לא מובן מאליו וזו הסיבה העיקרית שהבלוג FlyingOut עדיין קיים.

19 תגובות

 1. יותם

  איזה כיף!
  כל הכבוד לכל הנוגעים בדבר!
  מקווה שתהווה פלטפורמה פורה לשיתוף ידע.
  בהצלחה!

  הגב
 2. איתי

  תתחדש ליאור. אין לי ספק שרק נרוויח מהפלטפורמה החדשה.
  יכול להעיד על עצמי שמאז שהכרתי אותך הטיולים שלי הפכו טובים ומוצלחים יותר!

  הגב
 3. רונן

  לא יודע אם שמת לב, אבל בניגוד למה שרשמת בפוסט הקבוצה בפיסבוק אינה סגורה אלא קבוצה פומבית.
  כלומר לא רק שכל אחד בעולם יכול למצוא אותה אלא שכל אחד יכול לקרוא את התוכן.

  לא שיש לי אישית משהו נגד קבוצות פומביות, אבל יש אנשים שפחות אוהבים להתבטא בקבוצות שכל העולם יכול לקרוא ולשייך את התוכן אליהם.

  הגב
   • רונן

    תוקן מתי?
    הרגע בדקתי שוב – נכון לעכשיו זאת קבצוה פומבית. (היא שונתה לפני כשעתיים מקבוצה סגורה לפומבית, ומאז לא ראיתי שהיה שינוי).

   • chaim

    מצטרף לדברי רונן.
    הקבוצה כעת היא קבוצה פתוחה .
    תסתכל בעמוד 'פרטי הקבוצה' שם רשום את סטטוס הקבוצה.

   • גיא

    היי חברים! זה גיא שעוזר לליאור לנהל את הקבוצה.
    הקבוצה היא כרגע פומבית לצורך כניסה חלקה של כל קוראי הבלוג, אך תוך כמה ימים ההגדרות ישונו

  • Lior @ FlyingOut

   אתה צודק. הקבוצה החלה כסגורה אבל כדי להתמודד עם כל הבקשות הראשונות להצטרפות הפכנו אותה זמנית לציבורית. היא תשוב להיות סגורה בהקדם.

   הגב
 4. נוסע ותיק

  ראשית תודות על השידרוג ועל כל מה שנעשה כאן למענינו, אני מצטרף בחום לדבריך על הדפקט שלי גם בכל הנוגע לפרופיל בפייסבוק וגם לי אין פרופיל כלשהו ולכן אני יכול לראות רק קבוצות פומביות, אז בבקשה להשאיר את הקבוצה הזו פומבית כי אין שום הגיון בריא להיות בקבוצה סגורה בענף זה שאינו מידע אינטימי כלשהו אלא שיתוף קומבינות ושטיקים להוזלת העלויות בענף התעופה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   יש יתרונות וחסרונות לקבוצות פתוחות, ולגבי הלאונג׳ החלטנו שזו תהיה קבוצה סגורה. כרגע, בשלב ראשוני שבו מצטרפים רבים בזמן קצר, הקבוצה פתוחה.

   הגב
   • אורי ביבי

    מברך לגבי הקבוצה

    וחושב גם כי עליה להיות סגורה

    אורי

   • קורא נאמן

    אני חושש שתגרום לי ליצור חשבון בפייס רק בשביל הקבוצה. עד עכשיו הצלחתי להתחמק – חבל.

   • Lior @ FlyingOut

    כשפתחתי דף לבלוג בפייסבוק הייתי צריך לפתוח פרופיל אישי קודם. אז פתחתי אחד עם שם פרטי בלבד ובלי באמת להשתמש בו כפרופיל אישי. זה פתרון ביניים.

    הרי סביר להניח שגם לך, כמו לי, אין התנגדות להיכנס לפייסבוק. התתנגדות היא להעלות לשרתי פייסבוק מידע אישי ואולי להישאב לתרבות המדיה החברתית בעצימות גבוהה. אני מבין לגמרי. אבל פתרון הביניים כאמור עובד בשבילי – ואני אומנם מחובר עכשיו כל הזמן לפייסבוק, אבל רק לענייני הבלוג. אפליקציה לסלולרי לא הורדתי.

  • chaim

   אז הערוצים בטלגרם נסגרו סופית..
   יש שם מלא מנויים שישמחו לדעת שנפתחה קבוצה בפייסבוק.. ואם הם טרם עודכנו, אפשר לעדכן שם שהערוצים נסגרו..

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea