הזמנת כרטיסי בונוס

הצלחתם לצבור יתרות נאות של נקודות במועדוני תעופה, מועדוני מלונות וכרטיסי אשראי? מעוניינים לנצל את הנקודות האלו בצורה האופטימלית כדי להגשים את טיול החלומות שלכם? במסגרת שירות ייחודי בישראל אעזור לכם למצוא את כרטיסי הבונוס הטובים ביותר עבורכם!

עולם מועדוני התעופה הוא מורכב ודינמי. לכל חברת תעופה גדולה ישנן עשרות חברות תעופה שותפות ולכך משמעויות רבות. במקום להסתבך או לנחש פשוט ספרו לי איזה וכמה נקודות יש לזכותכם ולאן תרצו לטוס – ואני אצור אתכם קשר אם וכאשר אמצא את כרטיסי הבונוס המתאימים עבורכם.

מה תקבלו במסגרת שירות הזמנת כרטיסי בונוס?

  • בדיקת זמינות מושבים במסלול הנסיעה הרצוי בהתאם למועדוני התעופה הרלוונטיים.
  • ביצוע הזמנה עבור הלקוח במידת האפשר. ההזמנות יהיו במצב On-Hold והלקוח יתבקש לשלם עבורן בעצמו ובכך לכרטס אותן מול מועדון התעופה הרלוונטי. לא כל מועדוני התעופה מאפשרים לשים הזמנה ללא כרטוס.
  • ליווי בביצוע ההזמנה ו/או הכרטוס מול מועדון התעופה.
  • בחירת המושבים הטובים ביותר בכל אחת מהטיסות שיוזמנו – היכן שניתן. שימו לב שחברות תעופה מסוימות מאפשרות לבחור מושבים רק בתשלום נוסף או רק בסמוך למועד הטיסה.
  • לנוסעים במחלקות הפרימיום – המלצה על טרקלינים בשדות הרלוונטיים.

שימו לב: התשלום עבור שירות זה אינו מראש אלא רק במידה ואמצא כרטיסי בונוס מתאימים ע״פ הדרישות. פרטי הכרטיסים המלאים, ובפרט קוד ההזמנה היכן שהוקמה הזמנה עבור הלקוח, יימסרו רק לאחר התשלום.

כמה עולה השירות?

250 ש״ח. המחיר הוא לכרטיס בונוס אחד לנוסע אחד. עבור כל נוסע נוסף תחת אותה הזמנה ועבור כל כרטיסי בונוס נוסף באותה נסיעה תגבה תוספת של 100 ש״ח ו-150 ש״ח בהתאמה. 

הזמנת השירות

שילחו מייל לכתובת ״Travel@flying-out.com״ עם הפרטים הראשוניים: היתרות הקיימות במועדוני התעופה השונים, מספר הנוסעים, היעד, התאריכים ומחלקות השירות הרצויות.

BoardingArea