שירותים בתשלום

עד כה טסתי בחיי למעלה ממליון מיילים – ממחלקת התיירים של חברות הלואוקוסט הקטנות ועד למחלקות הראשונות של כמה מחברות התעופה המובילות בעולם. בין לבין ביליתי מאות לילות במלונות – החל מגסטהאוסים בנפאל, דרך אכסניות מפנקות לאורך ניו-זילנד ועד מלונות חמישה כוכבים בערים המעניינות בעולם. את הניסיון האישי הזה אני רוצה לנצל כדי להפוך את חוויית הנסיעה שלכם לטובה יותר, זולה יותר ונטולת דאגות. 

שירותיי רשומים בעמוד זה. אם יש לכם שאלות נוספות – אתם מוזמנים ליצור קשר!

ייעוץ נסיעות – תכנון מסלול

מעדיפים לבצע את הזמנות החופשה שלכם בעצמכם אבל מעוניינים לקבל כלים נוספים, טיפים וייעוץ לתכנון המסלול המושלם? מתלבטים בבחירת חברות התעופה והמלונות המתאימים ביותר לצרכים שלכם? לא בטוחים שמצאתם את המחירים הטובים ביותר לכרטיסי הטיסה וחדרי המלונות? מעכשיו תוכלו לקבל שירות מקצועי לבחירת סידורי הנסיעה האופטימליים שישדרגו את החוויה!

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

שדרוג הזמנות

בחירת מלון מתאים הוא עניין חשוב שיכול להשפיע דרמטית על חוויית הטיול. המטייל המנוסה יודע לקרוא ביקורות ולמצוא את המלונות המתאימים לו במחירים המתאימים לו – אבל מלונות לא חסרים ומחירים משתנים.

הזמנתם חדרים במלונות? מעוניינים לשדרג את ההזמנה – להוריד את המחיר או לעבור למלון טוב יותר במחיר דומה? שלחו אלי את ההזמנה ואני אנסה למצוא עבורכם הזמנה טובה יותר!

בתור נוסע שמבלה מעל מאה לילות בשנה במלונות יש לי היכרות עמוקה עם הרשתות הבינ״ל המובילות ועם התעריפים המוזלים שהן מציעות. אני לא יכול להבטיח שאוכל להוזיל כל הזמנה אבל לנסות אפשר וכדאי. על השירות תשלמו רק במידה ותבחרו לקבל את ההזמנה החדשה!

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

ייעוץ נסיעות – מחלקה ראשונה

מעדיפים להזמין את סידורי הנסיעות שלכם זמן רב מראש אבל מעוניינים להישאר ערים לירידות מחיר או מבצעים תקופתיים? מתקשים לבצע את ההזמנות בעצמכם? שירות מחלקה ראשונה ילווה אתכם מרגע ההזמנה ועד שתחזרו הבייתה מהחופשה – עד הפרטים הקטנים!

מחירם של כרטיסי טיסה וחדרי מלון משתנה לעיתים תכופות מאוד וכך גם מחירם וזמינותם של כרטיסי טיסה. עם שירות מחלקה ראשונה תוכלו להנות ממעקב אחר ההזמנות שלכם ובמקרה הצורך גם מהזמנה מחודשת כדי להבטיח לכם את המחיר הטוב ביותר. בנסיעה יקרה כל אחוז חיסכון מהווה סכום גדול בשורה התחתונה – אז אל תחסכו מעמכם ותהנו משירות אישי שילווה אתכם מא׳ ועד ת׳.

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

הזמנת כרטיסי בונוס

הצלחתם לצבור יתרות נאות של נקודות במועדוני תעופה, מועדוני מלונות וכרטיסי אשראי? מעוניינים לנצל את הנקודות האלו בצורה האופטימלית כדי להגשים את טיול החלומות שלכם? במסגרת שירות ייחודי בישראל אעזור לכם למצוא את כרטיסי הבונוס הטובים ביותר עבורכם!

עולם מועדוני התעופה הוא מורכב ודינמי. לכל חברת תעופה גדולה ישנן עשרות חברות תעופה שותפות ולכך משמעויות רבות. במקום להסתבך או לנחש פשוט ספרו לי איזה וכמה נקודות יש לזכותכם ולאן תרצו לטוס – ואני אצור אתכם קשר אם וכאשר אמצא את כרטיסי הבונוס המתאימים עבורכם.

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

ייעוץ לחברות – תקציב נסיעות

העלויות הכרוכות בשליחת עובדים לחו״ל – ובפרט עלויות כרטיסי הטיסה והחדרים במלונות – מהוות חלק ניכר בהוצאות של חברות בינ״ל. חיסכון של אחוזים בודדים בתקציב הנסיעות יכול להסתכם בסכום כסף משמעותי.

מרבית החברות הקטנות והבינוניות משתמשות בשירותיו של משרד נסיעות כדי לבצע הזמנות עבור עובדיהן בעוד אחרות מעדיפות לתת לעובדים לבצע את ההזמנות במסגרת קוים מנחים שנגזרים מהסכמים עסקיים עם חברות תעופה ורשתות מלונות בינ״ל. אך כמעט כל החברות מתעלמות לחלוטין מהחיסכון שניתן לייצר באמצעות שימוש מושכל בכלים מעולם מועדוני הלקוחות.

בנוסף, בחירת חברות התעופה ורשתות המלונות עבור החברה משליכות על מועדוני הלקוחות בהם יוכלו להשתמש העובדים. או במילים אחרות: בחירה נכונה יותר פרושה שיפור התנאים של העובדים הנוסעים לחו״ל ויכולתם לצבור מיילים ונקודות בהם יוכלו להשתמש בחופשותיהם או אפילו בנסיעותיהם העסקיות.

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

שירותי מדיה

עיתונאים או אנשי מדיה? מעוניינים בעזרה להכנת כתבה בתחום הנסיעות הבינ״ל? אוכל לייעץ, לענות על שאלות ולהפנות אתכם למקורות מידע.

לפרטים נוספים והזמנת השירות – לחצו כאן.

BoardingArea