ייעוץ לחברות קטנות ובינוניות – תקציב נסיעות

העלויות הכרוכות בשליחת עובדים לחו״ל – ובפרט עלויות כרטיסי הטיסה והחדרים במלונות – מהוות חלק ניכר בהוצאות של חברות בינ״ל. חיסכון של אחוזים בודדים בתקציב הנסיעות יכול להסתכם בסכום כסף משמעותי.

מרבית החברות הקטנות והבינוניות משתמשות בשירותיו של משרד נסיעות כדי לבצע הזמנות עבור עובדיהן בעוד אחרות מעדיפות לתת לעובדים לבצע את ההזמנות במסגרת קוים מנחים שנגזרים מהסכמים עסקיים עם חברות תעופה ורשתות מלונות בינ״ל. אך כמעט כל החברות מתעלמות לחלוטין מהחיסכון שניתן לייצר באמצעות שימוש מושכל בכלים מעולם מועדוני הלקוחות.

בנוסף, בחירת חברות התעופה ורשתות המלונות עבור החברה משליכות על מועדוני הלקוחות בהם יוכלו להשתמש העובדים. או במילים אחרות: בחירה נכונה יותר פרושה שיפור התנאים של העובדים הנוסעים לחו״ל ויכולתם לצבור מיילים ונקודות בהם יוכלו להשתמש בחופשותיהם או אפילו בנסיעותיהם העסקיות.

מה תקבלו במסגרת שירות תקציב נסיעות?

  • למידת צרכיי הנסיעות המלאים של החברה וערוצי ההזמנה.

  • בחינת התאמת צרכיי החברה למועדוני לקוחות עסקיים של חברות התעופה הרלוונטיות. מועדונים אלו מאפשרים לצבור נקודות בהן ניתן להשתמש להזמנת כרטיסי טיסה עתידיים, שדרוגים, כניסה לטרקליני עסקים ועוד.

  • בחינת התאמת צרכיי החברה לתוכניות של מועדוני מלונות עבור מארגני אירועים והזמנות עסקיות. תוכניות אלו מאפשרות לחברה לצבור נקודות בהן ניתן להשתמש להזמנת חדרים.

  • ייעוץ כללי לעובדים לגבי מועדוני התעופה והמלונות הכדאיים ביותר עבורם. אפשרות להכנת שעות הדרכה מרוכזות לעובדים.

  • בחינת כדאיות ומחיר ההזמנות המבוצעות לעובדי החברה במצב הנוכחי והמלצות לשינוי.

  • אפשרות לייעוץ מתמשך ומעקב אחר ההזמנות שמבוצעות בחברה.

כמה עולה השירות?

1500 ש״ח לייעוץ חד פעמי. 300 ש״ח לחודש עבור ייעוץ מתמשך עם תשלום מראש לשישה חודשים. במידה ולא אוכל להוכיח חיסכון לחברה – לא ייגבה תשלום.

הזמנת השירות

שילחו מייל לכתובת ״Corporate@flying-out.com״ עם פרטי התקשורת המתאימים בחברה.

BoardingArea