מועדון התעופה Frequent Flyer

חברת תעופה: Qantas

ברית תעופה: OneWorld

לפתיחת חשבון: לחצו כאן.

סטטוס גבוה: Silver > Gold > Platinum > Platinum One

Frequent Flyer Logo

הדרך לסטטוס גבוה: צבירת נקודות לסטטוס (Status Credits).

תוקף הסטטוס: להמשך ׳שנת החברות׳ בה הושג הסטטוס ולמשך כל ׳שנת החברות׳ שאחריה. ׳שנת החברות׳ של חבר המועדון נקבעת לפי החודש שבו הצטרף למועדון.

צבירת נקודות: מבוססת אזורים. השיטה של קוונטס לצבירת נקודות (Qantas Points) מסובכת למדי ותלויה בחברת התעופה, האזורים בהם נמצאים שדה המוצא והיעד, סטטוס חבר המועדון ומחלקת הכרטוס של הכרטיס.

מימוש נקודות: מבוסס מרחק טיסה, ע״פ מדרגות. המועדון הוא בין מועדוני התעופה היחידים שלא מתמחר כרטיסי בונוס בשיטת האזורים. המשמעות היא שניתן, למשל, לבצע כמה עצירות שרוצים במהלך מסלול של כרטיס בונוס משום שכל טיסה מתומחרת בנפרד לצורך העלות באוויוס. המועדון גובה היטל-דלק כחלק מכרטיסי הבונוס שלו.

תוקף המיילים: אין תוקף כל עוד החשבון פעיל. חשבון פעיל הוא כל חשבון שהייתה בו פעילות כלשהי, אפילו המינימלית ביותר, ב-18 החודשים האחרונים.

צבירת מיילים באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים?

לא.

האם המועדון מציע יתרון מיוחד לנוסעים ישראלים?

כן. המועדון הוא אחד ממועדוני התעופה היחידים בעולם המאפשרים צבירת נקודות (לא לסטטוס) מטיסות אלעל לכל היעדים למעט יעדי צפון-אמריקה. בהתאם ניתן גם לממש נקודות מועדון עבור כרטיסי בונוס בטיסות אלעל.

לאיזה נוסעים מתאים המועדון?

המועדון מתאים לנוסעים תכופים הטסים לאזור הפסיפי, ובפרט בטיסות של קוונטס, ולנוסעים הטסים לעיתים תכופות עם אלעל ולא מעוניינים לצבור נקודות במועדון הנוסע המתמיד. לכל שאר הנוסעים אני ממליץ בחום להתרחק ממועדון זה משום שתנאיו מסובכים להחריד, השימוש באתר המועדון לא נוח ואפשרויות מימוש הנקודות מורכבות ולא אטרקטיביות.

קישורים שימושיים:

מחשבון לצבירת נקודות ונקודות לסטטוס

מחשבון למימוש נקודות לכרטיסי בונוס

הטבות לבעלי סטטוס גבוה

BoardingArea