ייעוץ נסיעות – תכנון מסלול

מעדיפים לבצע את הזמנות החופשה שלכם בעצמכם אבל מעוניינים לקבל כלים נוספים, טיפים וייעוץ לתכנון המסלול המושלם? מתלבטים בבחירת חברות התעופה והמלונות המתאימים ביותר לדרישות שלכם? לא בטוחים שמצאתם את המחירים הטובים ביותר לכרטיסי הטיסה וחדרי המלונות? מעכשיו תוכלו לקבל שירות מקצועי לבחירת סידורי הנסיעה האופטימליים שישדרגו את החוויה!

מה שסוכני הנסיעות לא יאמרו ולא יעשו

סוכני נסיעות, שכבודם במקומו מונח, לעולם נמצאים בניגוד אינטרסים שכן הם מתפרנסים מעמלות על בסיס המוצרים שמכרו. אני מציע ללקוחותיי ייעוץ מקצועי ואישי שכל כולו לטובתם. במסגרת שירותי הייעוץ אני לא מקבל עמלה כלשהי או הטבה אחרת מחברות התעופה ובתי המלון עליהם אני ממליץ.

מה תקבלו במסגרת שירות תכנון מסלול?

  • בחירת מסלול הטיסה המתאים ביותר ומציאת כרטיס הטיסה לרכישה במחיר הנמוך ביותר. ברוב המקרים ייקבל הלקוח שלוש הצעות שונות מהן יוכל לבחור את זו הרצויה לו.
  • בחירת המלונות המתאימים ביותר בכל יעד במסלול הנסיעה. ככל שמדובר בערים גדולות ההמלצו יתמקדו במלונות מרשתות בינ״ל מובילות ובתעריפים גמישים שאינם דורשים תשלום מראש. לבקשת הלקוח ייבחנו גם מלונות אחרים. ייתכן שייעשה שימוש בתעריפים גמישים מוזלים שעלולים ליצור הנחה משמעותית ללקוח – כל הפרטים יוסברו אם וכאשר.
  • טיפים כלליים ומידע נוסף בהתאם למסלול הנסיעה הנבחר.
  • ייעוץ לבחירת המושבים הטובים ביותר בכל אחת מהטיסות שיוזמנו.
  • ״קונקשיין בטוח״ – בדיקת כל קונקשיין בכרטיס הרצוי והוספת הערות כדי לוודא שהמעבר יהיה מהיר, בטוח וללא הפתעות.
  • לנוסעים במחלקות הפרימיום – המלצה על טרקלינים בשדות הרלוונטיים.

שימו לב: זהו שירות ייעוץ בלבד ועל אחריות הלקוח לבצע את ההזמנות בעצמו.

כמה עולה השירות?

500 ש״ח. זוהי עלות הבסיס, ליחיד, כאשר המסלול כולל עד שני כרטיסי טיסה (ללא הגבלה למספר קטעי הטיסה בכל כרטיס) ושני יעדים (מלון בכל יעד). במידה והמסלול ארוך יותר, מורכב יותר או כולל יותר משני נוסעים – תדרש תוספת על עלות הבסיס, בהתאם למקרה.

הזמנת השירות

שלחו מייל לכתובת ״Travel@flying-out.com״ עם פרטי הנסיעה הראשוניים: מספר נוסעים, תאריכים ויעד.

BoardingArea