שדרוג הזמנות

בחירת מלון מתאים היא עניין חשוב שיכול להשפיע דרמטית על חוויית הטיול. המטייל המנוסה יודע לקרוא ביקורות ולמצוא את המלונות המתאימים לו במחירים המתאימים לו – אבל מלונות לא חסרים ומחירים משתנים.

הזמנתם חדר במלון? מעוניינים לשדרג את ההזמנה – להוריד את המחיר או לעבור למלון טוב יותר במחיר דומה? שלחו אלי את ההזמנה ואני אנסה למצוא עבורכם הזמנה טובה יותר!

בתור נוסע שמבלה מעל מאה לילות בשנה במלונות יש לי היכרות עמוקה עם הרשתות הבינ״ל המובילות ועם התעריפים המוזלים שהן מציעות. אני לא יכול להבטיח שאוכל להוזיל כל הזמנה אבל לנסות אפשר וכדאי. על השירות תשלמו רק במידה ותבחרו לקבל את ההזמנה החדשה!

מה תקבלו במסגרת שירות שדרוג הזמנות?

  • ההזמנות שלכם לא ישונו או יבוטלו. למעשה, אני לא זקוק להזמנות עצמן אלא רק לפרטים הטכניים שלהן: מלון, תאריכים, מספר אורחים, סוג החדר, סוג התעריף, מחיר כללי וכיוצ״ב. 
  • לא נמצאה הזמנה טובה יותר עבורכם – לא תשלמו, ולא תקבלו עדכונים מציקים במייל. יצירת הקשר אתכם תהיה רק במידה ונמצאה עבורכם הזמנה עדיפה. 
  • יעשה שימוש אך ורק בתעריפים גמישים שאינם דורשים תשלום מראש. 
  • סבירות גבוהה להצלחה כאשר מדובר במלון מרשת בינ״ל לעומת מלון עצמאי, צימר וכיוצ״ב. 

כמה עולה השירות?

החל מ-100 ש״ח ועד 300 ש״ח. בכל מקרה עלות השירות לא תעלה על מחצית מהחיסכון. עלות השירות תלויה במחיר ההזמנה, במספר החדרים ובמספר האורחים.

הזמנת השירות

שלחו מייל לכתובת ״Hotels@flying-out.com״ עם ההזמנה הקיימת או, לחילופין, עם הפרטים המלאים של ההזמנה המבוקשת: יעד (אזור ספציפי אם ישנה העדפה), תאריכים, מספר אורחים, דרישות מיוחדות וכיוצ״ב.

BoardingArea