קצת מצחיק שחברת תעופה יוצאת במבצע שמיועד לבערך 8.5% מהאוכלוסיה בלבד (בצורה אקראית). אבל מדובר במבצע נדיב במיוחד שאולי אחד או אחת מקוראי הבלוג, שנולדו בחודש יולי, יוכלו להנות ממנו.

ElAl July Promotion

במסגרת המבצע הייחודי ניתן לרכוש כרטיס בונוס מוזל במיוחד בצמוד לרכישת כרטיס בכסף לאותן טיסות. היעדים המשתתפים הם סופיה, מארסיי, פריס, טורונטו והונג-קונג. לפחות אחד משני הכרטיסים צריך להיות על שם חבר מועדון החוגג יום-הולדת בחודש יולי.

הכרטיס בכסף יכול להיות בכל מחלקת כרטוס במחלקת התיירים (כאמור, מבצע נדיב) ובמחלקות הכרטוס J או Z במחלקת העסקים. כרטיס הבונוס יהיה באותה מחלקת שירות או במחלקת שירות נמוכה יותר (כלומר, ניתן לרכוש כרטיס בכסף במחלקת העסקים ולהוסיף כרטיס בונוס מוזל במחלקת התיירים).

מחירי כרטיסי הבונוס המוזלים:

ElAl July Promotion Award Tickts Prices

מלבד נקודות יש להוסיף מסים והיטל-דלק על כרטיסי הבונוס, כרגיל. התוספת יכולה להיות כמה עשרות או מאות דולרים לפי היעד ומחלקת השירות.

כמה אטרקטיבי המבצע?

ככל שבוחרים ביעד רחוק יותר ובמחלקת שירות גבוהה יותר כך גדלה האטרקטיביות של ההצעה.

לדוגמה: זוג שמעוניין לטוס במחלקת העסקים להונג-קונג.

כרטיס הלוך/חזור באוקטובר, במחלקת כרטוס J, עולה 3000$ לנוסע.

ElAl Ticket TLV-HKG in Business Class

כרטיס בונוס ׳משלים׳ במסגרת המבצע יעלה רק 400 נקודות או 300 נקודות אם אחד משני הזוג מחזיק בכרטיס פליי-קארד או פליי-קארד פרימיום. המסים והיטל-הדלק לכרטיס הבונוס הזה הם קצת מעל 300$. כלומר, ב-3300$ ו-400 נקודות ניתן לרכוש שני כרטיסי הלוך/חזור להונג-קונג במחלקת העסקים. אם ניתן לנקודות של אלעל ערך ריאלי של חצי דולר לנקודה הרי שמדובר בהוצאה של בערך 1750$ לאדם בלבד.

יש זמינות לא רעה של מושבי הבונוס במחלקת העסקים לאוקטובר.

ElAl Award Availability TLV-HKG in Business Class

לסיכום

המבצע הזה אטרקטיבי מאוד למי שבמקרה יכול להנות ממנו. ההגבלות הרבות – ובפרט הצורך שאחד הנוסעים יהיה יליד חודש יולי – הופכות את המבצע למעניין אומנם אך חסר חשיבות לכמעט כל חברי המועדון של אלעל.

עכשיו נותר לראות מה הם מכינים לילידי חודש אוגוסט.

אלו תנאי המבצע המלאים:

הזמנות וכרטוס מיידי החל מיום הפרסום ועד 31.7.2016 ליציאות עד 30.11.2016

ניתן לבצע הזמנות במרכז השירות הטלפוני של אל על 2250*  בין השעות 08:00 עד 23:45, אצל סוכני הנסיעות או בטלפון 03-5269962 בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00 עד 17:00 ניתן לפנות גם בדוא"ל info1@airtour.co.il ונציג ייצור עמך קשר בהקדם. יש לציין מק"ט Birthday16. לא ניתן לבצע הזמנות באמצעות אתר אל על.

תקף לחברי ישראל.

כרטיס הבונוס לטיסה במחלקת תיירים E ובמחלקת עסקים X בלבד. בכפוף לזמינות מושבים.

רכישת כרטיס משלם במחלקת תיירים מקנה הטבה לכרטיס בונוס במחלקת תיירים בלבד.

הטבה לכרטיס בונוס במחלקת עסקים מותנית ברכישת כרטיס משלם בתעריף J, Z בלבד.

מחיר כרטיסי הבונוס המצוינים הינם לטיסות הלוך ושוב ואינם כוללים מיסי נמל. המחיר הקובע הינו המחיר הנקבע בעת הכרטוס.

כרטיס בונוס במחיר מיוחד מותנה ברכישת כרטיס טיסה הנרכש בכסף. הכרטיס הנרכש בכסף וכרטיס הבונוס מחויבים להיות באותה טיסה הלוך ושוב ( יעד/תאריך/ מספר טיסה).

ניתן להשלים נקודות חסרות בכסף. מחיר נקודה הנרכשת להשלמה הוא $1.

ניתן לשלב יעדים בטיסות ההלוך והחזור במסגרת יעדי המבצע בטווח מועד המבצע ובתנאי ששני הכרטיסים זהים לאותם טיסות ולאותם יעדים.

כרטיס טיסה אחד חייב להיות על שם חבר המועדון החוגג יום הולדת ביולי.

רכישת כרטיס הבונוס מותנית במימוש נקודות מחשבון החבר החוגג את יום ההולדת ביולי.

ביחס ל "עסקת מכר מרחוק" (כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") – ביטול העסקה יתאפשר תוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, אך לא פחות מ- 7 ימי עבודה לפני מועד תחילת הנסיעה (הטיסה הראשונה המפורטת בכרטיס הטיסה/ בשובר אישור ההזמנה).

ביחס לעסקה שאינה "עסקת מכר מרחוק" כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, יחולו תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010, אשר לפיהן ביטול העסקה יתאפשר תוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, אך לא פחות מ- 18 ימי עבודה לפני מועד תחילת הנסיעה (הטיסה הראשונה המפורטת בכרטיס הטיסה/ בשובר אישור ההזמנה). האמור לא יחול על שירותי הארחה, נסיעה, חופש ובילוי המתבצעים במלואם מחוץ לישראל, לרבות טיסות המשך לטיסות שיצאו מישראל הניתנות באמצעות חברת תעופה אחרת וחבילות נופש מחוץ לישראל, אשר ביחס אליהם נמסרו לנוסע תנאי הביטול של ספק השירות בטרם ביצוע העסקה. על ביטול העסקה כאמור לעיל להתבצע בכתב – באמצעות דואר אלקטרוני (email) או פקס, ישירות מול הגורם אשר ממנו נרכש כרטיס הטיסה.

בהתקיים תנאים אלה, ביטול הכרטיס יהיה כרוך בדמי ביטול בסך השווה ל-5% מהמחיר הכולל של הכרטיס או 100 ₪ – הנמוך מביניהם.

בכל מקרה אחר ובכפוף להוראת כל דין, יחויב המזמין בהתאם למדיניות הביטולים של אל על בכפוף לתנאי הכרטיס. כביטול ההזמנה לצורך האמור לעיל ייחשב גם אי מימוש שירותי התובלה האווירית המוזמנים, במלואם או בחלקם, מכל סיבה שהיא.

כל שינוי מחייב את שתי ההזמנות יחד בכפוף לזמינות מחלקות הבונוס: E CLASS במחלקת תיירים, X CLASS במחלקת עסקים. בהתאם לרשימת היעדים וטווחי יציאות שהוגדרו מעלה.

ביטול/שינוי של כרטיס בונוס יהיה ללא עלות בתנאי שהכרטיס הנרכש בכסף לא בוטל.

הכרטיסים תקפים לטיסות אל על הישירות בלבד גם במקרים של ביטולי טיסות או שינויים שיעשו ע"י חברת אל על.

מספר המקומות מוגבל. המספר המינימלי של כרטיסי הטיסה המוצעים במסגרת המבצע: 1,000 בכפוף לתנאי הכרטיס ולזמינות מושבים.

הצטרפות לכרטיסי FLY CARD: מחויב בדמי עלות חודשיים • בכפוף לאישור המנפיק ולתנאי ההצטרפות לכרטיסי האשראי • כרטיס FLY CARD PREMIUM הינו בנקאי והנפקתו בכפוף לאישור הבנקים וחברות האשראי ובהתאם לשיקול דעתם הבלעדי.

ביחס לטיסות אל על יחולו תנאי התובלה הכלליים של אל על, המפורטים באתר אל על באינטרנט.

אל על רשאית להפסיק את המבצע או לשנות את תנאיו בכל עת וללא התראה מוקדמת.

בכפוף לתנאי המבצע, לתקנון מועדון הנוסע המתמיד וכלליו המפורסמים באתר אל על.

ט.ל.ח.

4 תגובות

 1. ערן

  המבצע הזה רץ כבר כמה חודשים (עם יעדים משתנים מעת לעת) כאשר בכל פעם ילידי אותו חודש זכאים להטבה. בסופו של דבר, כל חברי המועדון יוכלו להנות ממנו.

  הגב
 2. Dror

  קיבלתי את המבצע הזה במאי (אני יליד חודש מאי…) היעדים היו לא משהו ועם כל המסים וההיטלים טיסה לאירופה במחלקת תיירים עלתה לזוג מחיר רגיל בהשוואה לחברות אחרות אליטליה למשל).
  מה שכן, אתה כנראה צודק לגבי מחלקת העסקים

  הגב
 3. mynameisnimi

  אני יליד מרץ (בעל פליי קארד פרימיום כבר שנתיים בקרוב), קיבלתי את המבצע לראשונה השנה, היו 5 יעדים באירופה, ובחרנו לטוס לבריסל. כרטיס לשני אנשים עלה 280$ + 50 נקודות בתיירים. סופר שווה!

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea