אני יוצא לחופשה! אמיתית כזאתשעולה כסף, נמצאת בצד השני של העולם ומערבת יותר מדי חופש. אז בשלושת השבועות הקרובים הבלוג יפעל במתכונת מצומצמת אבל אני מבטיח לא להיעלם!


אני אומנם מבלה בחו״ל חלק נכבד מהשנה אבל במהלך רוב הנסיעות שלי אני לא באמת בחופשה. עובדה שהבלוג ממשיך לפעול כרגיל. הפעם זה יהיה קצת אחרת, אני מקווה.

בעוד כמה שעות אמריא לאירופה ומשם אמשיך עד ניו-זילנד. זה לא יהיה הביקור הראשון שלי במדינה המטורפת הזאת אבל אין ספק שאני שמח לחזור אליה. מאמין שיהיו לי דברים מעניינים לכתוב תוך כדי המסע הקצר הזה.

שלושת השבועות הקרובים

הבלוג לא יפעל במתכונת הרגילה של פוסט אחד בכל יום. עמכם הסליחה. כולי תקווה שבכל זאת אצליח למצוא זמן לפרסם שניים-שלושה פוסטים בשבוע, וכמובן לעדכן את מדור חדשות ומבצעים עם הכותרות המרכזיות לפחות.

אם מצאתם מבצע מעניין, כותרת שיכולה להיות רלוונטית לקוראים אחרים או סתם התגנבה לכם לראש שאלה מעניינת – אתם מוזמנים לכתוב בעמוד הפייסבוק או לשלוח אלי מייל (lior@flying-out.com).

אני מתנצל מראש שלא אוכל להגיב במהירות להודעות פרטיות ולמיילים. ניו-זילנד נמצאת אחד-עשרה שעות לפני ישראל וגם ככה אבלה את רוב שעות היום בנסיעות וכיוצ״ב. מבטיח לעשות מאמץ ולענות בהקדם.

אם הזמנתם שירותי ייעוץ ולא קיבלתם עדכון מיוחד הרי שאמשיך לתת לכם את השירות כרגיל. המענה אולי יהיה איטי יותר כאמור אבל השירות נשאר מא׳ ועד ת׳.

קצת פיקנטריה

העיקר הוא הטיול בניו-זילנד, אומנם, אך במסגרת הנסיעה הקרובה אנסה שני מוצרים מעניינים שאולי אכתוב עליהם בהמשך:

 • מאירופה לאוסטרליה אטוס במחלקה הראשונה של קוונטס במטוס ה-A380. זו מחלקה עם זמינות נמוכה מאוד למושבי בונוס אז אני שמח על ההזדמנות.
  – – –
 • מניו-זילנד להונג-קונג אטוס במחלקה הראשונה של יונייטד עם קונקשיין בארה״ב. כן, שתי טיסות ארוכות מאוד שיהיו הזדמנות מצוינת לבחון לעומק את המוצר של החברה האמריקנית.

שיהיה לכם המשך חודש מצוין, אל תשכחו לכתוב ולהגיב באתר, ואשאיר אתכם עם מעט תמונות מנופי ניו-זילנד…

new-zealand-1

queenstown-new-zealand

new-zealand-2

8 תגובות

 1. tx;

  בהחלט טיסה נעימה והנאה מרובה. קצת יהיה מוזר להעביר פה את הזמן בלי חידושים וטיפים יומיים , בטח אחרי הטיול נקבל טיפים אישיים מארצות רחוקות .
  בכל מקרה – הנה מידע נחמד : לופטנזה ואוסטריאן מכניסות אינטרנט למטוסיהן בקווים לישראל וממנה.
  תאריכי ההפעלה, העלויות וסוגי המטוסים בכתבה של YNET:
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4905599,00.html

  הגב
 2. אסף

  והנה עוד מבצע אטרקטיבי של לוט – טיסות לוורשה ב 219 דולר כולל מזוודה (עם הצעה של 249 דולר ליעדים אחרים בפולין) כשהבונוס הוא שאם קונים את הכרטיס עד 17/1 יכולים לטוס החל מ 10 בפברואר ועד סוף דצמבר במחיר הזה. מבצע אטרקטיבי מאוד במחיר מוזל כזה.
  שולח קישור של LOT – למעוניינים.:

  http://www.lot.com/il/en/lot-big-sale?utm_content=mainbox&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=20170110_januarysale_IL_EN_lot.com&utm_campaign=januarysale_10jan17_il

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תודה רבה על השיתוף!

   בהחלט מחיר מעולה לחודשים המבוקשים של השנה. אולי שווה לנסות להזמין את הכרטיס דרך סמארט-אייר, האתר הישראלי שפועל כסוכן, כי הוא מציע מבצע החודש לביטוח ביטול טיסה בחינם. למה לא להנות פעמיים – במידה והאתר מציע את אותו מחיר כמו האתר של החברה.

   באותה נשימה כדאי גם לציין שבריסל איירליינס הורידה מחירים ומוכרת כעת כרטיסי הלוך/חזור מת״א לבריסל החל מ-199$ גם בעונת הקיץ. אבל, התעריפים המוזלים החדשים של החברה הם במתכונת לואוקוסט ואינם כוללים כבודה, ארוחה וכו׳.

   הגב
 3. אסף

  ושוב אליטליה לא מרפה עם מבצע חדש של אקסטרה נקודות למזמינים עד 19.1 בין 2500 ועד 12000 מילים לטיסות בין אמצע ינואר ועד יוני, וללא קשר גם מחירים חביבים יותר בטיסותיה….

  https://www.alitalia.com/en_il/millemiglia/news-and-promotions/global-sales.html?WT.mc_id=global_20170113&WT.z_newsletter=1

  אין ספק כי שוק התעופה פועל כמרקחה וכל אחד מוציא את מרכולתו.

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea