עיצוב חדש לאתר אלעל

אני לא בטוח שאני מוצא את הממשק החדש טוב יותר או נוח יותר מהקודם. כמה מקוראיי הבלוג העירו לי שהם דווקא פחות אוהבים את השינוי הזה. בכל מקרה, אני חושב שלפחות הכוונה כאן חיובית כי ריענון של אתר אחת לכמה שנים הוא תהליך חשוב.

מסלול מהיר (נוסף) לסטטוס גולד של הילטון

כרגיל נדרשות ארבע שהיות בתוך 90 ימים מההרשמה. המסלול המהיר מיועד פורמלית ללקוחות של ״American Express Global Business Travel״ אבל בפועל, כמו בעבר, המסלול כנראה פתוח לכל מבקש. מי שישיג את הסטטוס במסגרת המסלול המהיר ישמור אותו עד פברואר 2019 – כלומר, בערך שנה וחצי. סטטוס גולד של הילטון נחשב לסטטוס הביניים הטוב ביותר בתעשייה והוא כולל הטבות כמו שדרוגים לחדרי קלאב, ארוחת בוקר בחינם, בונוס נקודות ועוד.

טורקיש מתכננת לרכוש ארבעים מטוסי דרימליינר

בתזמון לא מקרי, במקביל לפגישה בין ארדואן לטראמפ, הודיעה טורקיש על עסקת ענק בסך יותר מ-10 מליארד דולר עם בואינג במסגרתה תקבל החברה ארבעים מטוסים מדגם 787-9. הרכישה החדשה אמורה להבטיח את המשך התרחבות רשת היעדים של החברה הטורקית – על אף שהיא בקשיים כלכליים בשנתיים האחרונות ולמעשה סוגרת קוים באופן שיטתי. טורקיש נשלטת אפקטיבית ע״י הממשלה הטורקית ועל כן בהחלט יש מקום לטענה שמדובר במהלך פוליטי בעיקרו, כדי לחזק את היחסים בין טורקיה לארה״ב, ופחות מהלך כלכלי עבור חברת התעופה.

6,000 נקודות של אקור אחרי שלוש שהיות בחודש הקרוב

המבצע מתאים למי שמתכנן כעת חופשה לתקופת החגים ויכול לכלול בה שלוש שהיות של שני לילות ומעלה כל אחת במלונות של קבוצת אקור. הרשמה נדרשת. הבונוס הוא מדורג: 500 נקודות לאחר השהייה הראשונה, 2500 נקודות לאחר השהייה השניה ו-3000 נקודות לאחר השהייה השלישית. 6000 נקודות של אקור שוות פוטנציאלית 120 אירו במימוש במלונות הקבוצה וניתן גם להמיר את הנקודות למיילים של מועדוני תעופה ביחס שבין 1:1 ל-2:1. כלומר, ניתן לצבור במסגרת המבצע עד 6,000 נקודות/מיילים במגוון של מועדוני תעופה. אנא קראו את תנאי המבצע המלאים.

וויזאייר משיקה שירות מעניין במיוחד: Flexible Travel Partner

במסגרת השירות החדש, אותו אני מתכנן לסקר בפוסט נפרד כך שלא ארחיב כאן יתר על המידה – מאפשרת החברה להקים הזמנה מבלי לנקוב בשמות כל הנוסעים. או, אם לדייק: יש לנקוב רק בשמו של נוסע אחד ואת שאר הנוסעים בהזמנה יש לבחור במועד מאוחר יותר ועד שלוש שעות לפני הטיסה. העמלה לשירות החדש היא 10 אירו לכל קטע טיסה לכל נוסע. שימו לב למגבלות נוספות כפי שהן מופיעות באתר החברה. בעיניי מדובר בשירות חדשני, מעניין ומתומחר היטב.

סטטוס גבוה של SLH בחינם לבעלי כרטיס אמקס

על קבוצת מלונות היוקרה Small Luxury Hotels ועל מועדון הלקוחות שלה (בשמו הקודם) כתבתי בתחילת השנה. הקבוצה מאגדת כמה מאות מלונות מרחבי העולם, רובם מלונות בוטיק יוקרתיים, ומועדון הלקוחות שלה מציע שלוש דרגות חברות עם הטבות שונות. במסגרת מבצע נוכחי למחזיקי כרטיסי אמקס ניתן להירשם למועדון ולקבל אוטומטית את הסטטוס השני, Invited, שכולל מספר הטבות כמו שדרוגים לחדר, ארוחת בוקר זוגית בחינם בכל שהייה, צ׳ק-אאוט מאוחר על בסיס זמינות ועוד. באופן רגיל את הסטטוס הזה ניתן לקבל לאחר שהייה אחת במלון של הקבוצה – כך שלא מדובר בקיצור דרך דרמטי, אבל זה עדיין סטטוס גבוה בחינם.

2 תגובות

  1. יוגב

    אז יש לי אמריקן אקספרס ואני רוצה להצטרף ל-Invited של SLH. אבל הסיכוי שאטוס בשנה הקרובה (תוקף המבצע) הוא די אפסי. עוד שנה וחצי, יש יותר על מה לדבר… מהניסיון שלך, האם סביר לחכות חודשיים-שלושה ואז להצטרף למבצע? או שהם נעלמים מהר מזה?

    הגב

השאר תגובה