איירבאס מסרה את המטוס הראשון מדגם A350-1000

חברת התעופה הראשונה להפעיל את המטוס החדש היא קטאר איירוויס. טיסת הבכורה תהיה מחר, ה-24 לפברואר, בקו מדוחא (DOH) ללונדון הית׳רו (LHR). קטאר איירוויסת מציעה במטוס החדש את מחלקת העסקים החדשה שלה שנקראת Qsuites ונחשבת ע״י רבים למחלקת העסקים המתקדמת ביותר בעולם כיום. המטוס החדש, שקוד ה-ICAO שלו הוא A35K אבל נקרא ע״י רבים גם A351, הוא אחיו הגדול של דגם A350-900 הפופולרי והוא בעל צריכת דלק נמוכה יותר, טווח טיסה גדול משמעותית ומעט שיפורים נוספים. נכון להיום איירבאס קיבלה הזמנות ל-169 מטוסים מדגם זה.

מבצע אטרקטיבי של קתאי לטיסות בחודשי הקיץ

להזמנות עד ה-28 לפברואר, להמראות עד ה-15 למרץ ומה-1 למאי ועד ה-31 לאוגוסט. כלומר, המחירים תקפים לטיסות בכל עונת הקיץ. כרטיס הלוך/חזור להונג-קונג נמכר ב-900$ בלבד וכרטיסים ליעדים שונים באסיה נמכרים ב-100$ עד 300$ יותר. לדוגמה: סינגפור ב-990$, אוסקה ב-1020$ וטייפה ב-1100$. קתאי היא אחת מחברות התעופה המובילות בעולם, מפעילה מטוסי A359 חדישים בקו מת״א להונג-קונג והנוסעים בטיסות יכולים למסור שתי מזוודות ללא תוספת תשלום.

6,000 מיילים של וירג׳ן אטלנטיק מהשכרת רכב עם אוויס

מבצע אטרקטיבי למדי אבל כנראה יהיה רלוונטי רק למעטים. להזמנות עד סוף פברואר, להשכרות עד סוף יוני למעט באזור הפסיפי (אוסטרליה וניו-זילנד, בין השאר). הבונוס יינתן לכל השכרה של יומיים ומעלה ובבחירת רכב מקטגוריה C ומעלה – כך שלא כל השכרה תקפה. ואחרי כל המגבלות, 6000 מיילים של וירג׳ן אטלנטיק זה בונוס משמעותי.

כתבה מעניינת על הזיהומים בשדות תעופה ובמטוסים

כתב של ערוץ חדשות אוסטרלי, חמוש עם מכשיר מדידה מדעי, יצא לבדוק כמה באמת מזוהמים פריטים מסוימים שנוסעים באים איתם במגע באופן שיגרתי במהלך נסיעותיהם. ההמצאים מפתיעים למדי. אם חשבתם שמושב האסלה בשירותים הוא הדבר המטונף ביותר בשדה תעופה – תחשבו שוב, כי זה אפילו לא קרוב למציאות. אם יש משהו אחד שאתם באמת לא רוצים לגעת בו בשדה תעופה: העמדות לצ׳ק-אין עצמאי (כן, אותם מסכים שקיימים גם בנתב״ג באולמות הנוסעים היוצאים).

בונוס של עד 35% ברכישת אוויוס ישירות מבריטיש

מדובר בבונוס מדורג כך שעל מנת להנות מהבונוס המקסימלי יש לרכוש לפחות 90,000 אוויוס בסכום כולל של 1647 אירו. המחיר המשוקלל, אם כן, הוא 13.55 אירו לכל 1,000 אוויוס. כאמירה כללית זה לא מחיר אטרקטיבי מדי לרכוש בו אוויוס אבל עדיין יכול להשתלם אם יש מימוש צפוי ליתרה כ״כ גבוהה של אוויוס.

הסכם קודשייר חדש בין אלעל ובנגקוק איירוויס

חדשות מצוינות לנוסעי אלעל שממשיכים ליעדים שונים בתאילנד. החברה החלה לאלתר לשווק טיסות המשך של בנגקוק איירוויס תחת הקוד LY. זהו מהלך חיובי קודם כל משום שבנגקוק איירוויס היא חברת תעופה קטנה ונהדרת. זאת ועוד, נוסעי אלעל יוכלו מעתה לצבור נקודות במועדון הנוסע המתמיד על טיסות אלו, בקוד LY, ואולי בהמשך יוכלו גם להשתמש בנקודות כדי לרכוש טיסות של החברה התאילנדית (זה בגדר תקווה בלבד).

2 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תיקון טעות- קתאי מאפשרת 30 קג בתיירים, 40 קג בביזנס, מעט יותר לסטטוס גבוהה ב one world

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   בעמוד המבצע כתוב ׳מקסימום שני פריטי כבודה׳ אז טכנית כתבתי נכון. בכל מקרה, כפי שציינת, מדובר בהיתר כבודה נדיב יותר משל רוב החברות.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea