עד 35% הנחה במלונות קבוצת הילטון באסיה והפסיפיק

להזמנות עד ה-19 למרץ ולשהיות עד סוף השנה. המבצע כביכול מקנה 25% הנחה על התעריף הגמיש הרגיל ו-10% הנחה נוספת לחברי מועדון (ההצטרפות בחינם, אז, בעצם, ההנחה היא 35% לכולם). התעריף המוזל אינו גמיש. מבצעים מקבלים קיימים גם ליעדים אחרים בעולם: אזור אמריקה ואזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

טיסות של מלזיה איירליינס בתוך אסיה במחירים אטרקטיביים

מדובר במבצע שמופיע אחת לכמה חודשים במסגרתו מוצעים כרטיסים בהנחה משמעותית ובפרט לטיסות בתוך אסיה. באופן מסורתי הכרטיסים האטרקטיביים ביותר הם ליציאה מבנגקוק (BKK). כך, לדוגמה, ניתן לטוס הלוך/חזור מבנגקוק לבייג׳ינג או שנגחאי במחלקת העסקים תמורת פחות מ-600$. כרטיסים אלו כדאיים מאוד לחברי מועדון אקזקיוטיב קלאב (בריטיש) שמנסים להגיע לסטטוס גבוה.

מהדורה נוספת למבצע ׳הסים הצרפתי׳

מעט אוף-טופיק לבלוג ולכן לא ארחיב בפרטים אלא אמליץ לכל המעוניין להיכנס לקישור לעיל ולקרוא את הפרטים באתר המכירות. על קצה המזלג: מדובר בסים סלולרי של חברה צרפתית שמאפשר גלישה סלולרית ללא תשלום בכמה עשרות מדינות בעולם ושיחות ללא הגבלה במספר מצומצם יותר של מדינות והכל בעלות של 1 אירו לחודש בלבד בשנה הראשונה (בתוספת עלות ראשונית של 10 אירו לכל סים). נדרשת כתובת צרפתית שאליה יישלח הסים אבל מלבד זאת ניתן לבצע את הרכישה עם כרטיס אשראי ישראלי עם כתובת חיוב ישראלית. יש להירשם לאתר המכירות כדי לראות את המבצע.

בואינג ייצרה את המטוס ה-10,000 ממשפחת ה-737

לאחר כחמישים שנה של ייצור מתמשך ופעילות סדירה בציים של כמה עשרות חברות תעופה ברחבי העולם יצא ממפעלי בואינג המטוס ה-10,000. זהו שיא גינס ויום חג עבור בואינג. כמובן שלאורך השנים יוצרו דגמים רבים במשפחת ה-737 אך השלב נותר דומה. מזל טוב לבואינג!

מבצע לכרטיסי טיסה של ק.ל.מ למגוון יעדים ברחבי העולם

להזמנות עד סוף החודש ולטיסות עד סוף השנה (למעט בחודשי הקיץ והחגים). מחירים לדוגמה במחלקת התיירים: 600$ למיאמי, 730$ ללוס אנג׳לס, 470$ לבייג׳ינג, 800$ לבוגוטה, 870$ לפנמה סיטי ועוד. במסגרת המבצע מוצעים גם כרטיסים במחלקת העסקים בהנחה משמעותית כמו הלוך/חזור ללוס אנג׳לס ב-2500$ בלבד.

4,000 נקודות של מאריוט לשהייה של שני לילות ומעלה בברלין

לשהיות עד ה-3 ליוני. מבצע איזוטרי למדי אבל עדיף מכלום עבור מי שמתכנן חופשה קצרה בברלין בחודשים הקרובים. שימו לב שיש להשתמש בקוד המבצע, M12, בעת ביצוע ההזמנה. אני ממליץ לבדוק שהתעריף המיוחד אינו מנופח לאותם תעריפים אחרים.

תזכורת: עד הלילה 35% הנחה ברכישת נקודות של סטארווד

המחיר, בשקלול ההנחה, הוא 22.75$ לכל 1,000 נקודות. כל חבר מועדון רשאי לרכוש עד 30,000 נקודות בשנה קלנדרית.

טורקיש משדרגת משמעותית את צי המטוסים שלה

החברה הטורקית שבשליטת ממשלת טורקיה והרודן העומד בראשה, אשר היא חברת התעופה בעלת הכי הרבה יעדים בינ״ל בעולם, הודיעה על הזמנת 60 מטוסים רחבי-גוף חדשים שיימסרו לה בשנים הקרובות – 30 מדגם 787-9 של בואינג ו-30 מדגם A350 של איירבאס. בסוף השנה צפויה טורקיש להעביר את בסיסה לשדה התעופה הבינ״ל החדש של איסטנבול שיהיה הגדול בעולם.

סקירה מעניינת על מצבה של חברת ההשקעות HNA

תאגיד-הענק הסיני, שלא לגמרי ברור מי בעליו ומה מניע אותו, מחזיק בנכסים רבים בתחום התיירות לרבות אחוז לא מבוטל ממניות קבוצת הילטון וחברת התעופה היינאן (שמפעילה שני קוים לישראל). בשנים האחרונות יצא התאגיד במסע רכישות פראי ממש ברחבי העולם ובחודשים האחרונים מצבו הפיננסי התגלה כרעוע לכל הפחות. אם לדייק: התאגיד נמצא בחובות של כמה עשרות מליארדי דולרים לכיסוי הלוואות בטווח הקצר וחובות גדולים הרבה יותר לטווח הארוך.

הירשמו למבצע התקופתי של מועדון רדיסון ריוורדס

להזמנות עד ה-15 לאפריל, לשהיות עד ה-30 ליוני. במבסגרת המבצע ניתן לצבור עד 120,000 נקודות בונוס (בשווי ריאלי של 480$) לאחר עשרים לילות במלונות הקבוצה. בנוסף מוצע בונוס של 500 נקודות לכל הזמנה באמצעות האפליקציה. הרשמה נדרשת.

4 תגובות

 1. borisdan

  בקשר ל"סים הצרפתי": בזמנו בחנתי את האפשרות לקחת סים כלשהו של מפעילה מהאיחוד האירופי ולהשתמש בו עבור טיולים. כל התוכניות שראיתי (כולל בצרפת) כללו סעיף במסגרתו מותר לחברה לבטל את ההסכם אם בביקורת תקופתית יתגלה שרוב השימוש בסים נעשה מחוץ לארץ המקור שלו. ידוע לך שזה לא כך במקרה הזה? אחרת הייתי נזהר. לא הצלחתי לפענח את מסמך התנאים כמו שצריך אז לא הבנתי אם זה תקף במקרה הזה.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לא מכיר תנאי כזה. סה״כ קראתי את התנאים של הסים הצרפתי ולא נתקלתי במגבלות שימוש מהסוג הזה.

   הגב
 2. יוני

  אני לא מצליח למצוא את מבצע הסים הצרפתי – האם תוכל להפנות בתוך האתר?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אתה חייב קודם כל להירשם לאתר המכירות כדי לראות את המבצעים השונים. באתר חפש את ״Free״ – זה השם של חברת הסלולר. אתה תראה את המבצע.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea