לפני כשבועיים הזמנתי אתכם למפגש הבלוג שיתקיים ב-30 למאי (יום רביעי).

בתמצית: המפגש יתקיים באספרנטו בר בחוף ת״א כשניתן יהיה להיכנס החל משעה 18:45, נדרשת הרשמה מראש, עלות הכרטיס היא 100 ש״ח וזה כולל שתייה חופשית לרבות יין ובירה, במהלך האירוע תתקיים הרצאה קצרה שלי בנושא שטרם כתבתי עליו בבלוג וכמו כן יוגרלו פרסים בין המשתתפים.

הרשמה למפגש: שלחו מייל עם שמכם המלא, מספר הטלפון הסלולרי שלכם ומספר הכרטיסים הרצוי לתיבת המייל events@flying-out.com.

הרשמה מאוחרת

לאור מספר המשתתפים והדרישות שהציב המקום המארח ניתן יהיה להירשם לאירוע בהרשמה מאוחרת במחיר מעט גבוה יותר של 120 ש״ח (במקום 100 ש״ח). ישנן עלויות נוספות של הוספת משתתפים ברגע האחרון.

למען הסדר הטוב אבקש מכל מי שמתכנן להגיע, גם אם הוא עדיין בסימן שאלה, לכתוב מייל לתיבה הנ״ל עם הפרטים הנדרשים. תהיה רשימת משתתפים בכניסה ולא ניתן יהיה להיכנס ללא רישום מוקדם.

כניסה לאירוע

הבר ייפתח למשתתפי המפגש (בלבד) בשעה 18:45. אני מתכנן להתחיל את ההרצאה הקצרה בשעה 19:30. לכן אנא עשו מאמץ להגיע לאירוע בזמן!

הבר נפתח לקהל הרחב פורמלית בשעה 20:30. עד השעה הזאת השתייה תהיה חופשית למשתתפי המפגש ובנוסף ניתן יהיה להזמין בכל עת פריטים נוספים מהתפריט בתשלום אישי.

חנייה

לצערי לבר אין הסדר מיוחד עם חניונים באזור. חניון אתרים, הסמוך לכיכר אתרים, נמצא במרחק של כ-100 מ׳ מהבר והוא האפשרות הנוחה ביותר. יש באזור גם חנייה עירונית רגילה אבל באופן טבעי מוטב להגיע מעט מוקדם יותר כדי לחפש חנייה.

הזמנת תיקים

תיקים ניתן להזמין עד מחר בשעה 10:00. מי שכבר הזמין יקבל בקשת תשלום עד אז.

5 תגובות

 1. תמר

  מה נהיה אחי? פעם הייתי נהנה לקרוא בבלוג תוכן אמיתי, בשבוע-שבועיים האחרונים זה בעיקר פוסטים ריקים מתוכן של תזכורות ו"פוסטים מן העבר".

  ברור שאתה לא חייב לקהל הקוראים כלום, אבל הייתי שמחה אם היית מתריע- שנדע מתי לצפות לחזרה למצב הקודם.

  הגב
   • יי

    בעיני התגובה הקודמת לגיטימית לחלוטין. זה שהבלוג של ליאור מקצועי ונהדר ועולה ברמה שלו עם השנים, זה לא אומר שאסור להביע ביקורת עניינית על נקודות מסוימות.

   • ארז

    אני מסכים עם העיקרון, אבל בעולם כל כך ויראלי היה עדיף אם ביקורת כה נוקבת (ומוגזמת לדעתי) על בלוג כה מקצועי תועבר לליאור באופן אישי למייל. זו לא אמורה להיות במה לניגוח.
    ד״ש מניו-יורק. לצערי לא אוכל להגיע למפגש המושקע המתוכנן. מקווה לאחד נוסף…

  • חנצי

   ביקורת היא דבר לגיטימי אבל הדרך שבחרת צורמת

   הגב

השאר תגובה