נקודות של הילטון בהנחה של עד 50%

המבצע בתוקף עד ה-15 לאוגוסט ובמסגרתו מציע המועדון, Hilton Honors, הנחה של 30% עד 50% ברכישת נקודות. אם חשבונכם זכאי להנחה הגבוהה אז תוכלו לרכוש נקודות במחיר של 5$ לכל 1,000. את המחיר הזה מציע המועדון מספר פעמים בשנה במסגרת מבצעים אז אין סיבה למהר ולרכוש נקודות אם אין בהן צורך בעתיד הנראה לעין.

מבצע לחברי מועדון הנוסע המתמיד שנולדו בחודש אוגוסט

המבצע הקבוע של אעל במהדורה חדשה. במסגרת המבצע נהנים חברי מועדון מכרטיסי בונוס במחירים מוזלים לרכישה בחודש הולדתם בצמוד לכרטיס זהה בכסף (באותן טיסות). כלומר, המבצע הוא לזוג נוסעים. היעדים הפעם: פריס, מינכן, ז׳נבה, יוהנסבורג ומומבאיי. החל מ-50 נקודות לכרטיס הלוך/חזור. להזמנות עד ה-31 לאוגוסט, ליציאות עד ה-30 לנובמבר.

20% על טיסות אליטליה ליעדים באירופה

להזמנות עד ה-12 לאוגוסט בשעה 23:59 שעון ישראל, ליציאות בין ה-15 לאוקטובר ועד ה-30 למרץ 2019 (עם תקופת החשכה בחופשת חנוכה, בנוהל). ההנחה תקפה לכרטיסים במחלקות התיירים והעסקים אך לא חלה על תעריפים מוזלים כמו תעריפי לייט החדשים ותעריפי סטודנטים. קוד הקופון הפעם הוא ״BESTIL״ ואת ההזמנות כמובן יש לבצע באתר החברה.

עדכון קצר לגבי חבילות הנופש של מאריוט

ב-18 לאוגוסט יתמזג המועדון של קבוצת סטארווד לתוך המועדון של קבוצת מאריוט. כחלק מהמיזוג יהיו מספר שינויים משמעותיים למועדון של מאריוט ובין השאר תשתנה בצורה משמעותית תוכנית ׳חבילות הנופש׳ של המועדון. ההמלצה הכללית היא לרכוש את החבילות האלו לפני המיזוג במידה ויש מספיק נקודות בחשבון. איזו חבילה לרכוש ולמה? כתבתי על כך פוסט בחודש יוני, אך מאז נשארו מספר שאלות פתוחות. בין השאר הייתה השערה לפיה שוברים למלונות שלא ינוצלו עד ה-18 לאוגוסט יומרו לנקודות – וכעת, לאור הודעה חדשה של מאריוט בנושא, נראה שלא כך הדבר.

אלעל מציעה תעריפים נוחים מאוד ליעדים באסיה ואפריקה

החברה ממשיכה לאבד נתח שוק בנתב״ג ונכון להיום מגרדת מלמעלה את רף ה-25%. עד לפני מספר שנים היא הייתה מעל רף ה-40%, לצורך האומדן. אולי זו אחת הסיבות למבצע החדש של אלעל במסגרתו היא מציעה כרטיסים למגוון יעדים – מומבאיי, בנגקוק, הונג-קונג, בייג׳ינג ויוהנסבורג – במחירים שמתחילים מ-500$ בלבד. זו לא פעם ראשונה שאנחנו רואים מחירים כאלו אבל הם עדיין חריגים בנוף. ניתן גם למצוא כרטיסים במחלקת העסקים בפחות מ-2000$.

בונוס של 100% ברכישת נקודות של IHG Rewards

המבצע בתוקף עד ה-22 לאוגוסט. במסגרת המבצע ניתן בונוס של 100% ברכישת 5,000 נקודות ומעלה אך כדי להנות ממחיר המינימום – 5$ לכל 1,000 נקודות – יש לרכוש לכל הפחות 26,000 נקודות (לא כולל הבונוס) במחיר של 260$. את המבצע הזה מציע המועדון מספר פעמים בשנה וסה״כ זה מבצע מצוין משום שריאלית זהו בערך שווי הנקודות של המועדון כך שקל מאוד לחלץ מהן ערך גבוה יותר במימוש. כך, לדוגמה, מלון דויד אינטרקונטיננטל בת״א דורש 50,000 נקודות ללילה וברכישת הנקודות במסגרת המבצע אפשר אפקטיבית לרכוש בו לילות ב-250$ בלבד (ואין מע״מ!) שזה מחיר נמוך מהמחיר הרגיל של המלון פחות או יותר בכל יום בשנה.

2,500 מיילים של לופטהנזה משהייה במלון של קבוצת הילטון

הרשמה נדרשת אז לחצו כבר עכשיו על הקישור והירשמו. מדובר במבצע מצוין שזה לא גילגולו הראשון (ובתקווה גם לא האחרון). המבצע בתוקף לשהיות שיושלמו עד סוף אוקטובר ואין מגבלת מינימום למספר הלילות במלון ולעלות הלילות. באופן טבעי על מנת לאפשר את צבירת המיילים יש לבחור במועדון Miles&More כברירת המחדל לצבירת מיילים בחשבון. השווי הריאלי של 2,500 מיילים, עבור מי שמטפח יתרה בחשבון המועדון, הוא לכל הפחות 30$ ולכן מדובר בבונוס נדיב מאוד.

6 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לי IHG מציע 50% בכל רמת קניה, כך שאני מניח שזה לא 100% בונוס לכולם (-:

  הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בונוס של 100% ברכישת נקודות של IHG Rewards

  שלום.

  לי זה מאפשר רק 75% בונוס ולא 100% כפי שרשמת בכתבה.
  האם זה תלוי בסטטוס שלך? שלי זה Gold Elite

  ליאור

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   ככל הנראה חלק מחברי המועדון זכאים לבונוס של 50%, אחרים ל-75% ואחרים ל-100%. אני לא יודע איך זה נקבע ולהערכתי זה לא קשור לסטטוס דווקא.

   הגב
   • דודי

    אני בסטטוס הכי נמוך אבל עם ותק של 15 שנה ולכן נראה לי שזה קשור לותק.

 3. chaim

  " 2,500 מיילים של לופטהנזה משהייה במלון של קבוצת הילטון "

  המבצע רק לשהייה בכסף או גם בנקודות?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   באופן מסורתי כל השהיות תקפות לטובת מבצעים אז להערכתי אכן תוכל לקבל את הבונוס הזה גם עבור לילות-בונוס. בנוסף, הבונוס אינו מחליף את צבירת הנקודות הרגילה במועדון.

   הגב

השאר תגובה