מועדון התעופה SkyMiles

חברת תעופה: Delta Airlines

ברית תעופה: SkyTeam

לפתיחת חשבון: לחצו כאן.

סטטוס גבוה: Silver Medallion > Gold Medallion > Platinum Medallion > Diamond Medallion

SkyMiles Logo

הדרך לסטטוס גבוה: באמצעות צבירת מיילים לסטטוס (MQM) או קטעי טיסה (MQS) בין ה-1 לינואר וה-31 לדצמבר. בעלי חשבון במועדון שכתובתם בארה״ב נדרשים גם לצבור סך הוצאה כספית לחברה בצורת MQD.

תוקף הסטטוס: מרגע השגתו ולהמשך אותה שנה קלנדרית, כל השנה שאחריה ועד ה-31 לינואר בשנה שאחריה. כך, לדוגמה, סטטוס שיושג ב-1 למאי 2016 יהיה בתוקף עד ה-31 לינואר 2018.

צבירת מיילים: מבוססת עלות לכרטיסים המשווקים ע״י דלתא ומבוססת מרחק טיסה לכרטיסים אחרים. אין זהות בין צבירת מיילים לסטטוס ומיילים למימוש.

מימוש מיילים: טבלאות המימוש של דלתא אינן אטרקטיביות באופן יחסי ובקוים רבים ישנה מידה מועטה מאוד של זמינות למושבי בונוס. כמו כן, המועדון מפעיל תמחור דינמי של כרטיסי בונוס כך שקשה לעיתים להערך מראש למימוש מבוקש כי מחיר כרטיס הבונוס אינו קבוע.

תוקף המיילים: אין.

צבירת מיילים באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים?

כן, באמצעות כרטיסי אמקס עם יחס המרה של 1:1 מנקודות MR למיילים. המשמעות היא צבירה איטית במיוחד של 1,000 מיילים לאחר יותר מ-60,000 ש״ח בהוצאות.

האם המועדון מציע יתרון מיוחד לנוסעים ישראלים?

לא.

לאיזה נוסעים מתאים המועדון?

המועדון של דלתא נחשב לאחד החלשים בצפון-אמריקה עם קצב איטי לצבירת מיילים וטבלאות מימוש לא אטרקטיביות במיוחד ומסובכות למדי. מנגד, אחד היתרונות הוא שהמועדון מאפשר לצבור מיילים מטיסות עם עשרות חברות תעופה וגם במחלקות כרטוס נמוכות (עם יחס צבירה נמוך, אבל, עדיף על כלום). המועדון מתאים בעיקר לנוסעים מזדמנים או תכופים הרוכשים בדר״כ כרטיסים מוזלים במחלקת התיירים.

קישורים שימושיים:

צבירת מיילים מטיסות דלתא

צבירת מיילים מטיסות עם החברות השותפות

חיפוש כרטיסי בונוס

הטבות לבעלי סטטוס גבוה

שיתוף הפעולה עם מועדון המלונות SPG

כל הפוסטים שבהם הוזכר מועדון התעופה בבלוג

BoardingArea