מבצעים מהסוג הזה, שנותנים בונוס גורף בכל מחלקות השירות, היו נפוצים בעבר הרחוק אבל כמעט ולא נראים בימינו (למעט במועדוני התעופה של שלושת החברות הגדולות מהמפרץ הערבי). בריטיש יצאה במבצע דומה בשנה שעברה, אבל, המבצע ההוא לא היה תקף לכל היעדים ולכל מחלקות השירות אלא מכוון למחלקות הפרימיום בטיסות מעל האוקיינוס האטלנטי בלבד.

המבצע החדש אטרקטיבי במיוחד

קודם כל – הרשמה נדרשת, אז, לחצו כאן.

המבצע מציע בונוס של 200% על צבירת הבסיס. כלומר, צבירה של פי שלוש אוויוס מהרגיל. הבונוס ניתן לכל מחלקות הכרטוס ולכל היעדים של בריטיש.

המבצע בתוקף מעכשיו ועד ה-31 למרץ 2017 והוא נוגע רק לטיסות שגם יוזמנו וגם יבוצעו במסגרת הזמן הזאת. כרטיסים שהוזמנו לפני תחילת המבצע לא ייחשבו.

כמו כן, הבונוס יינתן גם לטיסות קודשייר בקוד של בריטיש (BA) המופעלות ע״י אמריקן, פינאייר ואיבריה מעל האוקיינוס האטלנטי. ארבעת החברות שותפות יחד בברית OneWorld וכמו כן מקיימות שת״פ רחב בין אירופה וצפון-אמריקה במסגרתו הן אף חולקות רווחים.

כמה דוגמאות לצבירת אוויוס במסגרת המבצע

רוצים לחשב כמה אוויוס תקבלו מכל טיסה? השתמשו במחשבון באתר.

כרטיס ראשון: הלוך/חזור מת״א לניו-יורק

ba-ticket-tlv-jfk

כל הטיסות בכרטיס הן במחלקות כרטוס O, אחת הנמוכות של בריטיש, עם מחיר סופי נמוך מ-600$. סה״כ מחיר סטנדרטי לעונת החורף. הטיסות בכרטיס מכסות מרחק מצטבר של קצת מעל 11,300 מייל.

מחלקת כרטוס O מאפשרת צבירת אוויוס לפי 25% ממרחק הטיסה בלבד.

baec-earn-table-economy-class

ללא מבצע הכרטיס הזה יצבור לחבר מועדון 2,825 אוויוס. במסגרת המבצע חבר המועדון יצבור כמעט 8,500 אוויוס מאותו כרטיס. זהו הפרש בשווי ריאלי של כמה עשרות דולרים.

כרטיס שני: הלוך/חזור מת״א לסינגפור

ba-ticket-tlv-sin

הטיסות בין ת״א ללונדון הן במחלקות כרטוס O והטיסות הארוכות במחלקת כרטוס N (מדרגה אחת גבוהה יותר). המחיר הסופי די אטרקטיבי – פחות מ-900$. הטיסות בכרטיס מכסות מרחק מצטבר של כמעט 18,000 מייל כשכל טיסה בין לונדון הית׳רו (LHR) לסינגפור צ׳אנגי (SIN) עוברת מרחק של מעל 6,700 מייל (אחת הארוכות של בריטיש).

ללא מבצע הכרטיס הזה יצבור לחבר מועדון 7,880 אוויוס. במסגרת המבצע חבר המועדון יצבור מעל 23,600 אוויוס! זה סכום מרשים לכרטיס במחיר הזה.

הזדמנות מעניינת ל-MR

בחודש שעבר פרסמתי פוסט על שישה תעריפים מעניינים לאספני מיילים ונקודות. אחד מהם הוא תעריף של בריטיש בין גרמניה לחוף המערבי של ארה״ב במחלקת תיירים-פרימיום (מחלקת כרטוס T). כרטיס הלוך/חזור כזה ניתן לרכוש כיום החל מ-650$ בלבד. מחירים דומים, ואף נמוכים יותר, אפשר למצוא ליציאה מיעדים אחרים באירופה כמו מילאנו, שטוקהולם ועוד.

הנה כרטיס מעניין ב-600$ בלבד:

ba-ticket-arn-lax-ba-website

כדי למצוא את הכרטיס במטריקס, אגב, יש להשתמש בחיפוש רב-יעדים ולחזין כל מקטע טיסה בנפרד.

ba-ticket-arn-lax-premium-economy

הטיסות הקצרות, בין שטוקהולם ללונדון, הן במחלקת כרטוס K והטיסות הארוכות במחלקת כרטוס T (תיירים-פרימיום). הטיסות בכרטיס מכסות מרחק מצטבר של 12,700 מייל – במחיר של 600$ בלבד. טיסות במחלקת כרטוס T צוברות אוויוס לפי 100% ממרחק הטיסה.

baec-earn-table-premium-economy

במסגרת המבצע הכרטיס הזה יצבור לחבר מועדון מעל 33,640 אוויוס. חברי מועדון בסטטוס גולד, למשל, יצברו בונוס נוסף של 11,200 אוויוס ויצברו סכום כולל של כמעט 45,000 אוויוס. מכרטיס של 600$ – זה פשוט פנטסטי.

בפוסט שפרסמתי אתמול נתתי לאוויוס ערך שוק ריאלי של 12$ ל-1,000. כלומר, במסגרת המבצע הזה חבר מועדון ללא סטטוס יצבור מכרטיס שעלה 600$ אוויוס בערך שוק ריאלי של מעל 400$. החזר ריאלי של שני-שליש על הכסף…

מבחינת נקודות סטטוס, אגב, הכרטיס לעיל יקנה לחבר המועדון 200 נקודות. מעל חצי מהדרך לסטטוס ברונזה ושליש מהדרך לסטטוס סילבר. לא רע בכלל.

לסיכום

מבצע מעניין מאוד של המועדון הבריטי ובפרט משום שהוא תקף לכל מחלקות הכרטוס ולכל יעדי החבר בניגוד למבצעים קודמים של מועדון זה ומועדונים מתחרים שהיו מוגבלים הרבה יותר.

בכל מקרה – הירשמו בהקדם, ורק אז תתחילו לחשוב עם המבצע הזה הוא תמריץ מספיק כדי לגרום לכם להזמין איזה כרטיס שלא חשבתם להזמין.

2 תגובות

השאר תגובה

BoardingArea