קבוצת מלונות היוקרה LHW (בשמה המלא: The Leading Hotels of the World) מאגדת מעל 400 מלונות יוקרה ברחבי העולם – רובם מלונות עצמאיים. לקבוצה מועדון לקוחות אטרקטיבי שחברות בו עולה כ-150$ לשנה – אבל היום תוכלו להירשם בחינם. כיצד להירשם? ואילו הטבות תקבלו כחברי מועדון? הפרטים בפנים.


מבצע הרשמה חדש עלה לאוויר ואני מקדיש לו את הפוסט הזה כי בעיניי כדאי לכולם להירשם בהקדם. מכיוון שהפרטים הרלוונטיים הופיעו בפוסט שכתבתי באפריל האחרון אני מרשה לעצמי להעתיק מאותו פוסט את מרבית התוכן.

קצת על קבוצת המלונות LHW

בשונה מקבוצות המלונות המוכרות – הילטון, מאריוט, הייאט וכו׳ – LHW אינה אחראית על ניהול המלונות המאוגדים תחת המטריה שלה אלא אחראית בעיקר לשיווקם. חלק קטן מהמלונות שייכים גם לרשתות בינ״ל אבל רובם מלונות יוקרה עצמאיים ואייקונים.

באתר החברה תוכלו למצוא את כל המלונות שלה במפה נוחה לשימוש. בישראל, אגב, ישנם שלושה מלונות המשתייכים לקבוצה וכולם בירושלים: מלון המלך דויד, מלון ממילא ומלון אמריקן-קולוני. אפשר לספור על שתי ידיים את מלונות היוקרה ׳האמיתיים׳ בישראל – עם כל הכבוד לכל מלון באילת שחושב הוא מלון חמישה כוכבים – והשלישייה הנ״ל בוודאי תכנס לעשיריה.

LHW - Hotels in Jerusalem

על מועדון הלקוחות ועל ההטבות

למועדון, הנקרא ״Leaders Club״, דמי חבר בסך 150$ לשנה עבור חברות רגילה. המועדון מציע גם חברות משודרגת משמעותית בעלות מרשימה של 1200$ לשנה אבל היא מיועדת לחתך מאוד קטן של לקוחות שמבלים כנראה לילות רבים במלונות יוקרה במהלך השנה (כדי שההטבות יצדיקו את העלות).

נכון לעכשיו, בחסות חברת האשראי דיינרס, ניתן לקבל חברות במועדון לשנה אחת בחינם חינם! לא צריך להזין פרטי אשראי כלל בהליך ההרשמה ולכן, בפועל, זה גם לא משנה אם אתם לקוחות דיינרס! ההרשמה אורכת בקושי דקה. אני לא יודע להגיד לכם כמה שעות או ימים ההצעה הזאת תחזיק מעמד ולכן ממליץ בחום לקחת את הזמן כבר עכשיו ולהירשם!

מה עליכם לעשות? להיכנס לקישור הזה, למלא את הטופס המקוון שתמצאו במסך הבא וזהו!

מה תיתן לכם חברות במועדון הלקוחות של LHW?

מתוך אתר המועדון:

Leaders Club - Membership Benefits

לסיכום

בעיניי אלו הטבות משמעותיות מאוד – במיוחד ארוחת הבוקר – ועל כך כדאי בהחלט לשלוח את בקשת ההצטרפות המיוחדת הזאת. אם לא תגיעו למלון של קבוצת LHW בשנה הקרובה – בזבזתם חמש דקות. אם תגיעו – תזכו לחוויה משמעותית טובה יותר.

אגב, הקבוצה יוצאת במבצעים תקופתיים המציעים הנחות משמעותיות (עד 40%) והטבות נוספות בהזמנות ישירות דרך אתר הקבוצה או אתרי המלונות. מי שמעוניין יכול להירשם למייל הפרסומי של הקבוצה ולקבל את כל המבצעים בדוא״ל או לבדוק את עמוד המבצעים באתר הקבוצה. חלק מהמבצעים הם לחברי המועדון בלבד.

6 תגובות

 1. רשף

  הצלחתי היום.
  לא דרך הקישור אלה ישירות לקבוצה ומשם להרשמה
  תודש

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   מדהים, תתחדש!

   תוכל לפרט יותר על הדרך שבה ביצעת את ההרשמה? אחרי הכניסה לאתר המועדון, מה עשית בדיוק? איך גרמת למערכת לתת לך להירשם בחינם במקום ב-150$?

   הגב
  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   מומלץ שתשתף גם אחרים – אחרת מה הטעם בפורום הזה…

   הגב
 2. בכמה מועדוני מלונות יש לי חשבון פעיל? – FlyingOut

  […] Leaders Club (תוכנית המלונות של LHW). זה לא בדיוק מועדון מלונות קלאסי אבל הסטטוס כן מקנה הטבות ויש אפשרות לצבור לילות–חינם על בסיס שהיות. חברות במועדון עולה 150$ לשנה אבל אני נרשמתי בחינם במסגרת מבצע שהתקיים לפני מספר חודשים (עליו כתבתי בשעתו). […]

  הגב

השאר תגובה