בונוס הצטרפות נדיב לאחר טיסה ראשונה, חשבון משפחתי של חברת לואוקוסט, מועדון התעופה הגדול בעולם מחלק סטטוס בחינם, רשת מלונות יוקרה שוקלת להקים מועדון לקוחות חדש ועוד.

Norwegian Rewards Family Account 1

פוסט קליל לפתיחת השבוע: אוסף כותרות שכולן נוגעות למועדוני לקוחות

חברת הלואוקוסט נורוויג׳ן מציעה חשבון משפחתי

כבר שנים שהחברה מפעילה תוכנית נאמנות פשוטה בשם ״Norwegian Rewards״ (להצטרפות לתוכנית לחצו כאן). אלא שבזמן האחרון היא הופכת למורכבת יותר, מתגמלת יותר ומעניינת יותר. בעבר התוכנית רק איפשרה צבירת נקודות במתכונת בסיסית מטיסות החברה כשבנקודות היה ניתן להשתמש אח״כ כמטבע לתשלום עבור כרטיסי טיסה ומוצרים נלווים. כיום מציעה נורוויג׳ן במסגרת תוכנית הנאמנות שלה הרבה מעבר לצבירת נקודות בלבד כך שנוסעים תכופים של החברה יכולים לצבור הטבות נוספות כמו גישה למסלול מהיר בשדות תעופה, בחירת מושב בחינם, משלוח כבודה בחינם ועוד.

ובכן, מועדון התעופה של נורוויג׳ן, נקרא לו כך, משתדרג כעת עם האפשרות לפתוח חשבון משפחתי. במסגרת החשבון המשפחתי יכולים עד שבעה נוסעים לאחד את צבירת הנקודות שלהם לחשבון יחיד. צבירת הנקודות לא תהיה מהירה יותר כמובן אבל איחוד הנקודות יאפשר בהכרח שימוש נוח יותר בנקודות למשפחה שמטיילת.

למידע נוסף ופתיחת חשבון משפחתי לחצו כאן.

Norwegian Rewards Family Account 2

בונוס הצטרפות נדיב במועדון של אלסקה

בשנה האחרונה אני כותב הרבה על מועדון MileagePlan וזאת משלוש סיבות עיקריות: (1) אני משתמש בו בעצמי. (2) בעיניי הוא השתפר בצורה משמעותית מאוד בשנתיים האחרונות ובין השאר מציע בונוסים נדיבים לטיסות במחלקות הפרימיום. (3) בהיבטים מסוימים הוא הפך למועדון התעופה הטוב ביותר בצפוןאמריקה לאחר הרעת התנאים הדרמטית שחלה במועדונים המובילים ביבשת שבין השאר עברו למודל מבוססמרחק לצבירת מיילים.

מוקדם יותר השנה המועדון החל להציע בונוס למצטרפים חדשים שישלימו טיסה ראשונה. המבצע הזה הוארך, או הותחל מחדש אם תרצו, והבונוס עומד על 5,000 מיילים (מספיק לכרטיס הבונוס הזול ביותר במועדון).

MileagePlan 5K Welcome Bonus

כל שעליכם לעשות הוא להירשם לחשבון חדש עד ה-31 ליולי 2017 ולהשלים טיסה אחת של אלסקה איירליינס או וירג׳ן אמריקה עד ה-30 לספטמבר 2017. כלומר, מבצע שיכול להיות אטרקטיבי אם במקרה יש לכם נסיעה לחוף המערבי של ארה״ב ושם תצטרכו טיסת פנים כלשהי.

להצטרפות למועדון לחצו כאן.

המועדון של אמריקן מחלק סטטוס פלטינום בחינם

טוב, בערך. מועדון AAdvantage מציע כעת מסלול מהיר לסטטוס פלטינום שבמסגרתו הסטטוס ניתן בחינם לתקופה קצרה. העניין הוא שרוב חברי המועדון לא זכאים להצעה הזאתאבל אם אתם רוצים את הסטטוס, אפילו סתם כדי להגיד שקיבלתם, אתם מוזמנים לנסות להירשם (לחצו כאן).

קוד ההרשמה הוא ״HV2PB״.

Free AAdvantage Platinum Status

ההצעה בתוקף עד ה-30 ליוני. מי שיצליח להירשם אמור לקבל את הסטטוס מיד והסטטוס יהיה בתוקף עד ה-22 לספטמבר. כדי להאריך את תוקף הסטטוס, עד סוף ינואר 2019 (כמעט שנה וחצי!), צריך לצבור לפחות 4,000$ בהוצאות על כרטיסי טיסה (EQD) לפני ה-22 לספטמבר. מאתגר מאוד אלא עבור נוסעים עסקיים או מי שטס במחלקות הפרימיום. עקרונית ניתן, ואפילו כדאי, להשלים את הדרישה הזאת ללא טיסות של אמריקן עצמה אלא רק בטיסות עם חברות שותפות.

סטטוס פלטינום הוא סטטוס הביניים של אמריקן, מעל גולד ומתחת לפטינוםפרו, ובאופן שיגרתי דורש צבירה של מעל 50,000 מיילים לסטטוס בשנה. הסטטוס מגיע עם סל הטבות נדיב מאוד והוא מתורגם לסטטוס ספיר בברית OneWorld.

רשת מלונות פורסיזנס שוקלת תוכנית נאמנות

רשתות מובילות של מלונות יוקרה, ככלל, נוטות להתרחק מכל מה שקשור לנקודות ולילותבונוס. לכל היותר הרשתות האלו מציעות תוכניות שמטרתן למתגל אורחים חוזרים או לעודד הזמנה ישירה. כמובן שמלונות יעניקו הטבות באופן עצמאי לאורחים שחוזרים אליהם פעם אחר פעםאבל זה לא במתכונת מובנית ולא תחת מועדון לקוחות עצמאי. רשתות היוקרה הבכירות ביותר מנסות לשדר שהן לא זקוקות לכלים שיווקיים כאלו ושקהל הלקוחות שלהם לא מחפש לצבור קרדיט שיאפשר לו להתארח בחינםהוא יותר מעוניין ביחס מועדף ובהכרה כלקוח חוזר.

חלק מהרשתות המפורסמות ביותר, כמו וולדורף אסטוריה וריץקרלטון, שייכות לקבוצות מלונות גדולות והן כן לוקחות חלק במועדוני הלקוחות של הקבוצות שלהן. כך, לדוגמה, ניתן להשתמש בנקודות של הילטון שנצברו במלונות של הרשתות המוזלות של הקבוצה על מנת להתארח במלונות וולדורף אסטוריה היקרים ביותר.

Four Seasons Hotel London - Entrance

מאז ומעולם סירבה פורסיזנס להציע תוכנית נאמנות פומבית. היא כן הפעילה תוכנית ׳בהזמנה בלבד׳ לקהל לקוחות מצומצם של אורחים חוזרים אבל במסגרת התוכנית הזאת לא היה ניתן לצבור לילותבונוס אלא רק מספר הטבות בודדות כמו שדרוגים מובטחים לחדר. ובכן, נראה שרשת המלונות היוקרתית משנה כיוון ועתידה להשיק בקרוב מועדון מלונות משלה שיציע הטבות לאורחים חוזרים. נכון לכרגע לא מדובר על אפשרות לצבירת נקודותכלומר, המועדון לא יציע תגמול שווהכסףאבל ככל הנראה כן תהיה אפשרות לצבירת סטטוס גבוה והבטחת הטבות נוספות במלונות הרשת.

לפרטים נוספים לחצו כאן.

וירג׳ן אטלנטיק מציעה השוואת סטטוס

מחזיקים בסטטוס גבוה במועדוני התעופה של בריטיש, אמריקן, יונייטד, אמירטס, אתיהאד, ג׳ט איירוויס, קתאי או סאות׳ אפריקן? אם כן, וירג׳ן אטלנטיק אולי תסכים לתת לכם סטטוס גבוה גם כן.

בתקופה האחרונה מעט מאוד מועדוני תעופה מציעים השוואות סטטוס או מסלולים מהירים לסטטוס. פעם זה היה נפוץ מאוד והיום זו פרקטיקה שנעלמה מהנוף. ההצעה הנוכחית היא בהחלט לא מעניינת במיוחד או רלוונטית במיוחד אבל היא לפחות קיימת.

Virgin Atlantic Status Match

רק שימו לב לתנאים: הסטטוס אומנם נשאר לתוקף לשנה שלמה, וזה נדיב, אבל על מנת לקבל אותו יש להציג כרטיס עתידי לטיסה עם וירג׳ן אטלנטיק (זה לא כתוב בתנאים בצורה ברורה כ״כ אבל נראה שזה התנאי).

לקריאת התנאים המלאים של ההצעה לחצו כאן.

טיסות של איבריה עם מיילים של אמריקן

שדרוג קל לאתר מועדון AAdvantage: כעת האתר מציג בתוצאות החיפוש גם טיסות של איבריה שלא הופיעו בו בעבר. כמובן שתמיד ניתן היה להשתמש במיילים של אמריקן לרכישת מושבי בונוס בטיסות איבריהשתי החברות שותפות בברית OneWorld – אבל המושבים האלו לא היו עולים בתוצאות החיפוש וחברי המועדון היו נאלצים לחפש אותם בדרכים אחרות.

Search IB Award Flight on AA.com

האתר של אמריקן הוא לא המקום הנכון לחיפוש מושבי בונוס בטיסות הברית. האתרים של בריטיש וקוונטס עושים עבודה טובה הרבה יותר ובהם אני משתמש לעיתים תכופות (שניהם דורשים מהמשתמש להיות רשום). האתר של אמריקן יודע להציג מושבי בונוס בטיסות של אמריקן, בריטיש, פינאייר, איבריה, קתאי, רויאל ג׳ורדניאן, אייר ברלין, קוונטס, הווייאן איירליינס ואלסקה. כלומר, האתר של אמריקן לא מציע מושבי בונוס בטיסות של שותפות כמו קטאר איירוויס, ג׳פן איירליינס, מלזיה איירליינס, לאטאם ועוד. האתר של אמריקן כמובן לא מציג מושבי בונוס בטיסות של אתיהאד איירוויס על אף שניתן וכדאי מאוד להשתמש במיילים של אמריקן לטיסות אלו.

לקריאת פוסט קצר ומעניין בנושא לחצו כאן.