יונייטד מוכרת מיילים בזול (יחסית) עד אמצע ספטמבר אז חשבתי לתת דוגמה לפוטנציאל של המחיר המוזל. בהוצאה של בערך 2800$ תוכלו לטוס בנוחות למגוון רחב של יעדים בתתהיבשת ההודית ומרכז אסיה לרבות הודו, נפאל, המלדיביים, סרילנקה ואחרים.


נתחיל מהמבצע.

עד ה-12 לספטמבר מציע מועדון MileagePlus (יונייטד) בונוס של עד 100% ברכישת מיילים. הבונוס הוא מדורג כך שיש לרכוש לפחות 50,000 מיילים על מנת להנות מהבונוס המקסימלי.

תחת הבונוס המקסימלי מחיר המיילים יורד עד 18.8$ לכל 1,000. זה, באופן כללי, לא מחיר שאני מוכן לשלם עבור מיילים של יונייטדכי בעיניי הם שווים פחותאבל בהחלט שכן ניתן לחלץ מהם ערך גבוה יותר במימוש. כך אראה בהמשך.

לרכישת מיילים לחצו כאן.

MileagePlus Buy Miles Promotion

מימוש מיילים של יונייטד

המועדון האמריקני לא מציע את טבלאות המימוש האטרקטיביות ביותר אבל הוא כן מציע אתר נוח מאוד לשימוש והוא לא דורש היטלדלק על רוב כרטיסי הבונוס.

לשימוש במחשבון כרטיסי בונוס לחצו כאן.

לרשימת המדינות בחלוקה לאזורים לחצו כאן.

האתר של יונייטד מציג ללא בעיה מושבי בונוס בטיסות של מרבית השותפות של יונייטד אבל לא של כולן. כאמור המועדון לא גובה היטלדלק על מרבית כרטיסי הבונוס.

לכרטיסי הבונוס יש יונייטד יש תנאים מעט מורכבים, ובפרט בנוגע לנתיב הטיסות המותר ממוצא ליעד, אבל כדאי לדעת שהמועדון כן מאפשר קונקשיין באזור שלישי ללא עלות נוספת. כך, כפי שאראה בדוגמה בהמשך, ניתן לטוס מת״א (אזור המזרח התיכון) לדלהי (אזור מרכז אסיה) ולעשות קונקשיין בדרך בציריך (אזור אירופה). זאת על אף שכרטיס בונוס מאזור המזרח התיכון לאזור אירופה עולה אפילו יותר מכרטיס בונוס מאזור המזרח התיכון לאזור מרכז אסיה.

מישראל למרכז אסיה

נכון להיום זהו אחד המימושים הטובים ביותר בטבלאות של יונייטד ובפרט לראות הכלל שציינתי לעיל על קונקשיין באזור שלישי.

המדינות הכלולות באזור מרכז אסיה כפי שהוא מוגדר בטבלאות המימוש של יונייטד: אפגניסטן, הודו, קזחסטן, קירג׳יסטן, מלדיביים, נפאל, פקיסטן, סרי לנקה, טג׳יקיסטן, טורקמניסטן ואוזבקיסטן.

כרטיס בונוס במחלקת העסקים מת״א לכל יעד באזור זה עולה 70,000 מיילים ובדר״כ עד 100$ במסים. בין השאר ניתן לטוס בטיסות של סוויס, לופטהנזה, אוסטריאן, לוט, טורקיש ואייר אינדיה.

Swiss Boeing 777-300ER Business Class Cabin

Swiss Business Class Cabin

במסגרת המבצע הנוכחי ניתן לרכוש 70,000 מיילים תמורת 2634$ ולקבל 70,000 נוספים כבונוס. זה מספיק, כאמור, לשני כרטיסי הלוך/חזור.

MileagePlus Buy Miles - July17

הנה, לדוגמה, העלות עבור שני נוסעים לדלהי:

UA Award Ticket TLV-DEL

והנה, לדוגמה, העלות עבור שני נוסעים למלדיביים:

UA Award Ticket TLv-MLE

נמשיך עם הדוגמה האחרונה. הכרטיס עולה 140,000 מיילים שניתן לרכוש תמורת 2634$ בתוספת 174$ במסים. סה״כ 2808$ שהם, נכון להיום, 9998 ש״ח.

2808 USD to ILS

כרגיל אני ממליץ קודם כל לבדוק זמינות מושבי בונוסלא לשכוח לחפש עבור שני נוסעים יחד בכל חיפושורק אח״כ לרכוש את המיילים הדרושים. ניתן גם לשים כרטיס בונוס על הולד למספר ימים עד שהמיילים יעודכנו בחשבון כדי להבטיח שלא יהיה פספוס.

לסיכום

הפוסט הזה הוא דוגמה נוספת לטיפ שאני מזכיר כאן בבלוג פעם אחר פעם: לפעמים משתלם לרכוש נקודות או מיילים ובאמצעותם לרכוש כרטיסי בונוס במחלקות הפרימיום. החיסכון הכספי יכול להיות גדול מאוד. הטיפ הזה שימושי לנוסעים תכופים כמו גם לנוסעים מזדמנים והסיכון בו נמוך (אם בכלל קיים). הסוד הוא לעשות את שיעורי הבית מראש, לבדוק זמינות ורק אח״כ להתחיל בהליך ההזמנה. כמו כן כדאי לזכור שזמינות מושבי בונוס היא דבר דינמי ולפעמים יהיה קשה לשנות כרטיס בסמוך למועד הטיסה בגלל חוסר זמינות.

כרטיסי טיסה במחלקת התיירים למלדיביים עולים לרוב מעל 1000$ ובמחלקת העסקים לרוב מעל 2500$. באמצעות מיילים אפשר לחסוך אולי 50% במחיר הסופי. תהנו.

4 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ליאור,
  אם אפשר שליד תאריך פרסום כל פוסט תופיע גם השעה.
  תודה.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   זאת לא אפשרות כרגע. בכל מקרה, אני מפרסם פוסט אחד ליום אבל לא בשעה קבועה – בין השאר כי אני לא תמיד ער/זמין באותה שעה בכל יום.

   אתה יכול לראות שעות פרסומים בעמוד של הבלוג בפייסבוק. העמוד מתעדכן כמעט תמיד בתוך חמש דקות מרגע פרסום הפוסט החדש באתר.

   הגב
 2. אורן

  ליאור שלום,
  אחת לכמה זמן נמחקים מיילים במועדון של יונייטד?
  תודה.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אחרי 18 חודשים של חוסר פעילות. לא בהכרח פעילות תעופתית – כל צבירה של מייל אחד או מימוש של מייל אחד נחשבים לפעילות בחשבון ו׳מאפסים את השעון׳.

   הגב

השאר תגובה