1,000 מיילים של יונייטד עבור לילה במלון

עוד מבצע אטרקטיבי של מועדון Hilton Honors (קבוצת הילטון). במסגרת המבצע יכולים חברי מועדון לבחור באפשרות של דאבל-דיפ עם המועדון של יונייטד (Points&Miles) ולהנות מ-1,000 מיילים עבור כל לילה במלונות המשתתפים במבצע עד לבונוס מקסימלי של 5,000 מיילים. חשוב לציין שהמבצע תקף רק לשהיות של שני לילות ומעלה. המבצע דורש הרשמה מוקדמת והוא בתוקף עד ה-31 לאוקטובר.

בקרוב ייפתח הטרמינל המתקדם בעולם

שדה התעופה צ׳אנגי בסינגפור (SIN) נחשב לטוב בעולם. הוא זוכה במקום הראשון פחות או יותר בכל דירוג בתחום בשנים האחרונות. בקרוב הוא יקבל שדרוג נוסף, כדי לבצר את מעמדו, עם פתיחתו של טרמינל 4 המחודש אחרי חמש שנות שיפוצים. הטרמינל החדש ישרת בין השאר את קתאי פסיפיק ויהיו בו המתקנים המתקדמים ביותר בעולם לרבות רובוטים שמנקים את האולמות, שערים אוטומטיים ועמדות מחשב לשימוש הנוסעים.

הסכם קודשייר חדש בין אלעל לאירו-מקסיקו

ההסכם החדש, שהוא פחות משמעותי מאיך שאלעל מציגה אותו, יאפשר לשתי החברות למכור טיסות אחת של השניה בין ישראל ומקסיקו. שת״פ בין החברות היה קיים כבר קודם לכן אך הוא הורחב במסגרת הסכם הקודשייר החדש. חברי מועדון הנוסע המתמיד יכולים לצבור נקודות מטיסות המופעלות ע״י אירו-מקסיקו בתנאי שהן בקוד אלעל.

חברת בואינג ציירה מטוס בשמי ארה״ב

״כשאתה צריך לבדוק את מנועי הרולס-רויס החדשים שלך במשך 17 שעות – למה שלא תהנה קצת?״.

500 מיילים של לופטהנזה במתנה

הורידו את האפליקציה החדשה של מועדון Miles&More עד ה-30 לספטמבר והתחברו לחשבון. זה הכל. 500 מיילים יעודכנו לחשבונכם מיידית (!). אין צורך להירשם מראש.

מאבק אלים בין נהגי מוניות בנתב״ג

בשבועות האחרונים אני ממשיך להזכיר את משבר המוניות בנתב״ג שהוא לחלוטין באשמתה של רשות שדות התעופה. אבל מה לרש״ת ולטובת הציבור. השבוע, אחרי שנתפסו מרמים לקוחות ואחרי שנתפסו מעלימים הכנסות, עברו נהגי המוניות לפסים של אלימות פיסית. מסתבר שנהגי תחנת לוד – התחנה שהחזיקה בבלעדיות בשדה במשך עשרות שנים עד לאחרונה – הקימו ׳סיירת׳ שתדאג לאינטרסים שלהם. התוצאה? לפחות שני נהגי מוניות מתחנות אחרות, או עצמאיים, פונו לקבלת טיפול רפואי.

בהמשך החודש צפויים שיבושים בפעילות רכבת ישראל

״החל מהלילה שבין יום ו' (18.8.17) בחצות ועד ליום א' (27.8.17) בשעה 04:00 תופסק תנועת הרכבות בין תחנת בית יהושע לתחנת תל אביב אוניברסיטה, ותחנת הרצליה תהיה סגורה״.

עד 45,000 נקודות של מאריוט במתנה במדיה החברתית

תחת הכותרת ״Connect and collect״ מבטיח מועדון המלונות של קבוצת מאריוט שחבריו יוכלו לצבור עשרות אלפי נקודות בשנה מפעילות במדיה החברתית. בתור התחלה יכולים חברי המועדון לקשר את חשבונותיהם בטוויטר, אינסטגרם ופייסבוק לפרופיל שלהם במועדון ולחשבונות של המועדון בערוצים אלו כדי להנות מבונוס מיידי של 1,000 נקודות סה״כ. המועדון מבטיח שבשנה הקרובה יעלו שורה של קמפיינים בשלושת אתרי המדיה החברתית כך שחברי מועדון יוכלו לצבור עד 45,000 נקודות בונוס. להזכירכם ניתן להמיר בקלות וללא עמלה נקודות של מאריוט לנקודות של סטארווד ביחס של 3 ל-1.

3 תגובות

 1. hemedr

  סטארווד זו הרשת שהכי קל להעביר ממנה לחברות תעופה אם אני זוכר ממך נכון….אבל כמה זמן יש לי עד שאני חייב להעביר את הנקודות לפני שיימחקו? שנה?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   נקודות נמחקות כשחשבון הופך לא-פעיל. חשבון הופך לא-פעיל לאחר 12 חודשים שבהם לא הייתה כל פעילות בחשבון. פעילות בחשבון פרושה צבירת נקודה אחת לפחות או מימוש נקודה אחת לפחות – לא בהכרח בצורה של שהיות במלונות הקבוצה. כלומר, כל פעילות ׳מאפסת את השעון׳ ל-12 חודשים. לנקודות אין תוקף מעבר לכך. בהתחשב בכמה קל לצבור נקודות של סטארווד – לרכוש אותן, להעביר אותן, להשלים שהיות במלונות סטארווד (או מאריוט, בפועל), נסיעות אובר, המרות מכרטיסי אשראי וכו׳ – להשאיר חשבון פעיל זה קל.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea