היינאן איירליינס השיקה את הקו החדש משנגחאי לת״א

הטיסה הראשונה בקו החדש נחתה בישראל ביום שני בבוקר. בקו הזה מפעילה היינאן את מטוסי הדרימליינר החדשים שלה, מדגם 787-9, שבחלקם מחלקת עסקים מתקדמת בתצורת 1X2X1. החברה הסינית מפעילה קו נוסף לת״א, מבייג׳ינג קפיטול (PEK), והוא נחשב להצלחה גדולה בינתיים. כהרגלן של חברות תעופה סיניות היינאן דואגת לשבור את השוק עם כרטיסים מוזלים במחלקת התיירים.

עד 5,000 מיילים של אמריקן מהשכרת רכב עם אוויס או באדג׳ט

מבצע אטרקטיבי למדי למי שמטפח יתרת מיילים במועדון AAdvantage. במסגרת המבצע יכולים חברי המועדון להנות גם מהנחה (לא בטוח שזבאמת ניתנת הנחה – כדאי תמיד לבצע השוואה מסודרת) וגם מבונוס של 2,500 מיילים להשכרה של רכב סטנדרטי למשך שלושה ימים ומעלה או בונוס של 5,000 מיילים להשכרה של רכב מקטגוריה בכירה למשך שלושה ימים ומעלה. המבצע בתוקף עד ה-15 לאוקטובר (מועד איסוף הרכב) והוא ככל הנראה תקף להשכרות בכל העולם.

שלושה מבצעים להמרת נקודות של אמקס (MR)

לא ברור עד מתי המבצע בתוקף אבל נכון להיום אמקס מציעה בונוס נדיב של 100% בהמרת נקודות למיילים של מועדוני התעופה FlyingBlue (אייר פראנס ק.ל.מ), SkyMiles (דלתא) ו-MilleMiglia (אליטליה).

בונוס של עד 50% ברכישת אוויוס

במסגרת המבצע החדש של מועדון אקזקיוטיב קלאב כל חבר מועדון מקבל בונוס מקסימלי שונה כך שלא כל חברי המועדון יהיו זכאים לבונוס אטרקטיבי של 50%. אני, לדוגמה, קיבלתי בונוס מקסימלי של 35% בלבד. תחת בונוס של 50% מחיר האוויוס יורד עד 12 אירו לכל 1,000 אוויוס – וזה מחיר שיכול בהחלט להצדיק רכישה. אז אם יש לכם עניין ברכישת אוויוס אני ממליץ שתיכנסו לקישור לעיל ותבדקו איזו הצעה קיבלתם.

חברת הלואוקוסט וואו-אייר חנכה את הקו מרייקיאוויק לת״א

החברה האיסלנדית שהבטיחה להביא בשורה גדולה לשוק הישראלי, ובפרט במכירת כרטיסים מוזלים במיוחד ליעדים בצפון-אמריקה, הגיעה לנתב״ג בשעה טובה. וואו-אייר משווקת בינתיים טיסות בין ת״א לרייקיאוויק בהחל מ-70$ לכיוון וטיסות מת״א ליעדים שונים בצפון-אמריקה בהחל מ-120$ לכיוון.

50$ הנחה באתר גוליבר למחזיקי כרטיס אשראי של אמקס

המבצע בתוקף עד סוף אוקטובר וכל לקוח של אמקס יכול להנות ממנו בכפוף לשימוש ב׳הטבת בונוס׳ אחת (ניתן לצבור עד ארבע כאלו בחודש). ההנחה היא רק להזמנות באתר של גוליבר או באפליקציה, רק לטיסות או חבילות נופש בחו״ל ורק להזמנות במחיר מינימלי של 600$. כלומר, במקסום המבצע, מדובר בהנחה ריאלית של בערך 8%. עדיף מכלום – במיוחד אם מדובר בכרטיס טיסה – אבל לא בדיוק מבצע משמעותי.

עד 30 נקודות של אלעל מכל השכרת רכב

מבצע נדיב למדי של חברת שלמה SIXT במסגרתו יכולים חברי מועדון הנוסע המתמיד המחזיקים בכרטיס פלייקארד לקבל 14% הנחה על השכרות רכב בחו״ל ובנוסף בונוס של 30 נקודות מכל השכרה. נראה שאין מינימום ימים להשכרה. חברי מועדון שאינם מחזיקים בכרטיס האשראי יזכו להנחה דומה אך לבונוס צנוע יותר של 15 נקודות בלבד. המבצע להזמנות עד ה-15 לאוקטובר ולהשכרות עד סוף השנה.

2 תגובות

  1. יי

    אני מניח שהתכוונת לכך שאפשר לקבל מיילים של אמריקן מהשכרות רכב עם אויס (Avis) ולא עם אוויוס (Avios).יותר מדי שיחות על תעופה יכולות לבלבל לפעמים 🙂

    הגב

השאר תגובה