בין אם אתם הערב בבית עם משפחה ובין אם אתם כרגע בחו״ל – שתהיה שנה טובה! שנה של כרטיסי טיסה מעניינים, מלונות מפנקים, מבצעים כדאיים והרבה נקודות.


אתמול בלילה חזרתי לארץ אחרי ביקור קצר בארה״ב. ההורים שלי כבר השלימו עם העבודה שהבן שלהם משוטט בעולם יותר מדי אבל הם תמיד מבקשים שאבוא לבקר בראש השנה (ובסדר פסח). אז הנה אני, חזרה בבית.

הטיסה אתמול חזרה לארץ הייתה מלאה לגמרי וכמעט כל הנוסעים היו ישראלים. מסתבר שאני לא היחיד שהיה צריך לחזור הבייתה לערב החג. הטיסה הייתה קצרה ונחתה בזמן. בדיעבד הייתי רוצה לחזור יום קודם כדי להימנע מהעומס.

חזרתי לערמה קטנה של מכתבים. אחד מהם מאלעל. החברה מקפידה לשלוח מתנה קטנה לחג לחברי מועדון בעלי סטטוס גבוה (אני כרגע פלטינום) ואני חושב שזו דווקא ׳הטבה׳ יפה מצידם. מאוד ישראלי, הייתי אומר, ואני לא מכיר עוד חברת תעופה ששולחת מתנות לחברי המועדון שלה לכבוד החגים.

ElAl Gift for the New Year

אז זו הזדמנות טובה לאחל שנה טובה גם לאלעל. החברה התחדשה לאחרונה במטוס מתקדם שעתיד להוביל את הצי ולהפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבור נוסעים רבים – ובצדק. שמחתי להיות בטיסת הבכורה של המטוס לאחרונה ואם אתם חובבי תעופה, ואפילו אם אתם לא מאוהדי אלעל, אני מציע לכם למצוא הזדמנות לנסות בעצמכם את הנכס החדש. חבר טוב טס אתמול במחלקת פרימיום-אקונומי מלונדון וחלק רשמים חיוביים מאוד גם כן.

שנה טובה גם לבלוג. בחודשים האחרונים כמות הקוראים של הבלוג יותר מהכפילה את עצמה ואני מקווה שהמגמה הזאת תימשך גם בשנה הבאה. זאת עוד הזדמנות טובה להגיד תודה לכל מי שקורא את הבלוג באופן קבוע, משתף את הפוסטים עם חבריו, עושה לייק בפייסבוק, מגיב, שואל, משתמש בקישורים של הבלוג כדי להירשם לחשבונות חדשים ובכלל תומך בבלוג בכל דרך יצירתית שהיא. הבלוג הזה חינמי ומטרתו להיות במה לדיון בתחום המרתק הזה שלנו אז אני שמח על המעורבות שלכם, הקוראים, בכל ההתקדמות הזאת. שתהיה לכם שנה מצוינת ומלאה בטיולים!

7 תגובות

 1. RadicaLifeStyle

  שנה טובה! תענוג לקרוא את הבלוג המיוחד שלך, שתהיה לך שנה מלאת טיסות וחוויות ושתשתף אותנו בכמה שיותר, שנלמד מהטוב ביותר 😉

  הגב
 2. זיו

  שנה טובה ליאור וכל שאר קוראי הבלוג הישר ממגדל שנחאי.

  תמשיך בדרכך.
  אתה תורם רבות ואין ספק שאתה אבן פינה בתחום עבור רבבות של נוסעים מתמידים וגם כאלו שלא.

  הגב
 3. אסף

  שנה טובה לך!!!
  יישר כוח על האנרגיות שלך ועל העצות הטובות שאתה מקפיד לתת לקוראים. המשך כך גם השנה במלוא העוצמה.
  ושנה טובה גם לשאר הקוראים באשר הם.

  הגב

השאר תגובה