המבצע החדש של קבוצת אקור

קבוצת המלונות הצרפתית, למקרה שלא הכרתם, מנהלת כיום מעל 3,700 מלונות ברחבי העולם ויש לה נוכחות משמעותית מאוד באירופה. היא נחשבת לאחת מקבוצות המלונות המובילות בעולם בכל מדד.

מועדון הלקוחות של הקבוצה, Le Club, נחשב אנמי למדי מבחינות רבות אבל לזכותו יאמר שהוא פשוט וישיר. חברי המועדון צוברים נקודות כנזרת מההוצאה במלונות הקבוצה ובנוסף צוברים נקודות במסגרת מבצעים תקופתיים כמו זה להבא. את הנקודות ניתן להמיר אח״כ לשוברים שוויכסף ביחס קבוע של 2,000 נקודות ל-40 אירו.

המבצע החדש מציע 6,000 נקודות (120 אירו) לאחר שלוש שהיות בלבד (של שני לילות ומעלה כל אחת). התנאים העיקריים:

 • הרשמה נדרשת עד ה-6 למרץ.
 • להזמנות עד ה-6 למרץ.
 • לשהיות בין ה-20 לפברואר וה-2 לספטמבר.
 • לשהיות בכל הרשתות של הקבוצה ובכל היעדים בעולם.
 • בונוס של 500 נקודות לאחר השהייה הראשונה, בונוס של 2,500 נקודות נוספות לאחר השהייה השניה ובונוס של 3,000 נקודות נוספות לאחר השהייה השלישית. כל שהייה נדרשת להיות באורך של שני לילות או יותר.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

כלומר, לאחר שלוש שהיותזולות ככל שיהיוניתן לצבור קרדיט בסך 120 אירו לשימוש בכל מלונות הקבוצה. זה החזר ממוצע של 40 אירו לכל שהייה או 20 אירו לכל לילה במידה ושלושת השהיות היו באורך של שני לילות בלבד כל אחת. החזר לא רע ובפרט כי קבוצת אקור מצטיינת בהצעת מלונות זולים למדי מרשתות כמו איביס, מרקיור, אדג׳יו ועוד. אפילו בערים מרכזיות באירופה ניתן למצוא מלונות של הקבוצה שמציעים חדרים בטווח של 70-50 אירו ללילה בלבד כך שההחזר היחסי יכול להגיע לעשרות אחוזים.

המבצע החדש של קבוצת ווינדהאם

אני כמעט לא מזכיר את קבוצת ווינדהאם כאן בבלוג מכמה סיבות: (א) אני לא מבקר במלונות הקבוצה. (ב) כמעט כל מלונות הקבוצה הם בדרגת אירוח נמוכהוזה לא בדיוק תואם את רוח ׳צברו נקודות והגשימו חלומות׳ של עולם מועדוני הלקוחות. (ג) לקבוצה יש נוכחות עיקרית בארה״ב ובפרט ביעדים מישניים ובמיקומים מחוץ למרכזי הערים.

על כל פנים, קבוצת ווינדהאם מנהלת מעל 8,000 מלונות ברחבי העולם מה שהופך אותה, הלכה לעשה, לקבוצת המלונות הגדולה ביותר. למועדון הלקוחות של הקבוצה קוראים Wyndham Rewards והואמשונה.

במקום לחלק את מלונות הקבוצה לקטגוריות שונות, שמהן תיגזר העלות ללילה בנקודות (כמו שעושים כל המועדונים האחרים), המועדון של ווינדהאם דורש מחיר אחיד של 15,000 נקודות ללילה בכמעט כל המלונות של הקבוצה בעולם. יש אפילו אפשרות לתעריף המשלב נקודות וכסף ודורש רק 3,000 נקודות לכל לילה (Go Light). כמובן שמוטב להשתמש בנקודות להזמנת לילות בהמלונות היוקרתיים יותר של הקבוצה שחלקם נמצאים במרכזן של ערים גדולות כמו ניויורק, שיקגו וסןפרנסיסקו.

Wyndham Promo Earn 15000 Points

במסגרת המבצע התקופתי החדש תוכלו לקבל בונוס נדיב של 15,000 נקודות (מספיק ללילהחינם) לאחר השלמת שתי שהיות בלבד. תקף להזמנות עד ה-30 ליוני (רישום מוקדם נדרש) ולשהיות עד ה-1 ליולי. זאת בנוסף לצבירת הנקודות הרגילה.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

המבצע של רשת פריפרד

הרשת, Preferred Hotels and Resorts, אינה רשת מלונות קלאסית. מדובר למעשה באוסף של מלונות עצמאיים שמעוניינים בערוץ שיווק משותף. לרשת יש מועדון לקוחות בשם iPrefer.

ברשת הזו חברים לא מעט מלונות מצוינים מרחבי העולם. מלונות בוטיק, מלונות יוקרה, מלונות עם אופי מקומי וכיוצ״ב. אם אתם מחפשים מלון מעניין לחופשה הבאה שלהם, ולא מתחשק לכם לבקר בעוד הילטון או בעוד קראון פלאזה, אז בהחלט שווה לכם להעיף מבט בהיצע של הרשת ולפעמים אף תהנו ממבצע אטרקטיבי. משזה נאמר, מועדון הלקוחות של הרשת הוא לא משהו שכדאי להתעמק בו.

המבצע הנוכחי דווקא מעניין מאוד. חברי מועדון שיבצעו הזמנה עד ה-28 לפברואר, לשהייה בכל מועד בעתיד, ייזכו לבונוס נדיב של 50,000 נקודות (בשווי 100$) שייכנס לחשבונם באפריל. נשמע מוזר? כן, תנאי המבצע קובעים שהנקודות ייכנסו לחשבון לפני שתושלם השהייה, במידה ומועדה לאחר אפריל, והנקודות פשוט יימחקו במידה וחבר המועדון יבטל את ההזמנה מאוחר יותר. נשאלת השאלההאם ניתן יהיה להשתמש בנקודות לאחר קבלתן לחשבון ולפני השהייה (שאולי תבוטל)? אני לא יודע, אבל זה תנאי משונה מאוד כמו המועדון עצמו.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

iPrefer Promo Earn 100$US Credit

הנה לכם התנאים של ההצעה:

Must book stay between January 29, 2018, at 12:01 AM PST through February 28, 2018 at 11:59 PM PST. Booking must include active I PreferSM Member Number and be made through PreferredHotels.com, IPrefer.com, the I Prefer App, or Preferred Hotels & Resorts Global Reservations. Minimum 2-night stay required. Limited to points-eligible stays. No promotion code required and may be combined with other offers, except I Prefer Exclusive and Last Minute Escapes. 50,000 bonus points will be awarded to eligible member accounts in April 2018, but may be deducted if the qualifying stay is not completed. Each stay and each member account will be limited to a maximum of 50,000 bonus points under this promotion. Bonus points do not count toward Elite tier qualification. Redemption and expiration of all I Prefer Points, including bonus points awarded through this promotion, are subject to I Prefer Terms & Conditions. Offer subject to restrictions and change without notice.

הנה, לדוגמה, הזמנה לשני לילות במלון של הרשת בבנגקוק בעלות של 168$ לשני הלילות יחד כולל מסים:

Preferred Hotels Random Booking

הזמנה זו תזכה בקרדיט עתידי בסך 100$ שהוא בגדר החזר יחסי של 60% על ההוצאה. לא רע בכלל. אני בטוח שאפשר למצוא בקלות דוגמאות אטרקטיביות יותר אבל לא עשיתי מאמץ לבדוק. ההזמנה לעיל היא תוצאה של חיפוש ראשון וזריז.

המבצע של רשת SLH

גם SLH, ר״ת של Small Luxury Hotels, היא רשת שיווק למלונות יוקרה עצמאיים (כמה מאות ברחבי העולםרובם מעולים). לרשת יש מועדון לקוחות יצירתי במיוחד בשם Invited.

כתבתי על המועדון הזה בתחילת 2017, כשאז הוא עוד נקרא SLH Club, והזכרתי אותו במספר פוסטים נוספים. אם אין לכם עדיין חשבון במועדון ויש לכם כרטיס של אמקס (אם כי לא בטוח שצריך) תוכלו להירשם כחברי מועדון באמצעות הקישור למטה ולהנות מסטטוס גבוה בחינם לשנה אחת! הסטטוס הגבוה, שנקרא Inspired, מקנה הטבות רבות כמו ארוחת בוקר זוגית בחינם בכל שהייה, צ׳קאאוט מאוחר, אינטרנט אלחוטי בחינם, שדרוג לחדר על בסיס זמינות, מתנת יוםהולדת ועוד. כדאי להירשם!

להרשמה בחינם לחצו כאן.

המבצע התקופתי של המועדון הואלא באמת מבצע ולא באמת תקופתי. מדובר בהצעה אטרקטיבית מאוד שהוצעה מאז תחילת דרכו של המועדון במתכונתו הנוכחית: המליצו לחברים להירשם למועדון וכשהם ישלימו שהייה אחת בלבד תזכו אתם בשובר ללילהחינם בכל מלון של הקבוצה בעולם.

SLH Refer a Friend

כן, זה טוב כמו שזה נשמע. ניתן לקבל עד שלושה שוברים ללילהחינם בדרך זו וכל שובר תקף לכל מלון של הרשת בעולם (על בסיס זמינות ודרך שירות הלקוחות).

כדי להזמין חברים להירשם יש להיכנס לחשבון באתר המועדון ולשלוח להם הזמנה באמצעות כתובת מייל. כלומר, אין קוד הרשמה אישי. אם מישהו מכם מתכוון להירשם למועדון ולבצע הזמנה ראשונהומעוניין לתת לי את הקרדיטאשמח לשלוח הזמנה דרך חשבוני. צרו איתי קשר: lior@flying-out.com

באמת שמדובר באחת ההצעות האטרקטיביות ביותר.

לסיכום

יש מבצעים ויש מבצעים. כדאי תמיד לשים לב למבצעים ייחודיים במיוחד ואני כמובן משתדל לפרסם את אלו כאן בבלוג ולהדגיש את הכדאיות שלהם.

הפוסט הזה מתקשר יפה לפוסט ״טיפ: נצלו את הבונוס להזמנה ראשונה״ שפרסמתי בקיץ האחרון.

9 תגובות

 1. דורון

  לו היית מפרסם את הפוסט הזה שבועיים קודם…
  התארחתי לפני שבועיים באחד המלונות של SLH. (Kamila Phuket ולפי זה יכולתי לחסוך אולי 700 דולר…
  לתת לאשתי להזמין אותי למועדון ואז לקבל את הלילה השני…
  האם ניתן עדיין לקרדט את הלילות הנ״ל? לקבל משהו לשהייה עתידית?

  הגב
 2. דודי

  אני חושב שלרשת ווינהדם מגיע פוסט משלהם במיוחד שהם מחזיקים כאן כבר 5 בתי מלון מצויינים.
  בניגוד לרשתות האחרות, שהות בנקודות או נק' חלקי כולל גם ילדים,סויטות וארוחות בוקר או הכל כלול במידה ויש.
  אני קניתי נק' מהם וב99 דולר(עלות הנק'+תוספת כספית) שהיתי לילה ברמדה חדרה החדש בסוויטה מפוארת זוג+2 ילדים ע"ב לינה וארוחת בוקר.

  הגב
 3. אריק

  הי ליאור, לדעתי המבצע של Preferred הוא לא כמו שתיארת, לא מדובר בהזמנה עד ה-28 לפברואר, לשהייה בכל מועד בעתידי, אלא לשהיה בין סוף ינואר לסוף פברואר
  זו ההבנה שלי לגבי book stay between January 29, 2018, at 12:01 AM PST through February 28

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני מבין אחרת.

   התנאים קובעים שחובה לבצע את ההזמנה עד ה-28 לפברואר אבל לא קובעים מועד אחרון לשהייה עצמה.

   ההוכחה לכך נמצאת בשורה הזאת מהתנאים:
   ״points will be awarded to eligible member accounts in April 2018, but may be deducted if the qualifying stay is not completed״

   (והרי אם השהייה צריכה להיות עד סוף פברואר והנקודות מגיעות רק באפריל – לא ייתכן שיהיה צורך למחוק נקודות ׳אם השהייה לא תושלם׳).

   הגב
 4. הניסיון שלי במימוש שובר לילה-חינם של רשת SLH - FlyingOut

  […] בעבר הפעילה הרשת מועדון לקוחות בשם The Club. כתבתי על המועדון בתחילת 2017. בהמשך אותה שנה הושק המועדון מחדש תחת השם Invited עם תנאים חדשים והטבות חדשות. בתוך כך הוצגה הטבה פנטסטית של חבר-מביא-חבר במסגרתה יכל כל חבר מועדון לקבל שובר ללילה-חינם – התקף לכל מלון של הרשת בעולם (!) – במידה וימליץ לחבר להצטרף למועדון ולהשלים שהייה אחת. במקור לא הייתה כל מגבלה נוספת אך בהמשך, לקראת הסרתה של ההטבה, נוספה מגבלה להוצאה מינימלית של 200$ כדי שהשהייה תזכה בשובר. על ההטבה הזאת כתבתי בפברואר 2018. […]

  הגב

השאר תגובה