הפוסט הזה מוקדש קודם כל לנוסעים מזדמנים אבל הוא רלוונטי באותה מידה גם לנוסעים תכופים שרגילים להזמין את הלילות שלהם ישירות באתרי המלונות או באפליקציות של מועדוני הלקוחות. בהמשך אציג סקירה של הבונוסים המוצעים כיום ע״י אתרי הזמנות שונים, אתרי קאשבק וגם מועדוני מלונות. הבונוסים האלו משתנים מדי פעם אז ייתכן שחלק מהקישורים לא יעבדו בעתיד הקרוב או הרחוק.

בכל מקרה תמיד כדאי לבצע השוואת מחירים. בונוס יכול להיות נדיב מאוד אבל ערכו מצטמק במידה והאתר מבקש מחיר גבוה יותר על אותה שהייה בדיוק.

אתר ההזמנות Rocketmiles

כתבתי על האתר הזה מספר פעמים בעבר. הוא היה החלוץ מבין אתרי ההזמנות שמציעים מיילים או נקודות (וכיום גם תגמולים אחרים) עבור הזמנת לילות במלונות. זו גם דרך לצבור קרדיט איכותי מבלי להישאר נאמן לקבוצת מלונות מסוימת וגם דרך נוחה לצבור מיילים בלי לטוס (ולשמור על פעילות בחשבון).

האתר מציע באופן שיגרתי בונוס למצטרפים חדשים. בדר״כ למועדון תעופה מסוים אך לפעמים הבונוס ׳פתוח׳ כך שניתן לבחור בכל אחד מהמועדונים השותפים באתר (הנה דוגמה למבצע ישן). כיום יש לאתר רשימה מכובדת של 55 שותפים ביניהם אובר, אמזון, הית׳רו ריוורדס ועוד. זה באמת מרשים מאוד בעיניי.

Rocketmiles Partners - June17

איזה בונוס מוצע כיום למצטרפים חדשים?

הבונוס האטרקטיבי ביותר מוצע ללקוחות מועדון התעופה Elevate של וירג׳ן אמריקה: 3,000 נקודות בונוס להזמנה ראשונה עד ה-30 ליוני. העניין האמיתי הוא שניתן להמיר נקודות של וירג׳ן אמריקה למיילים של אלסקה ביחס של 1 נקודה ל-1.3 מיילים כך שבעצם מדובר בבונוס של 3,900 מיילים של אלסקה, אם תרצו. להערכתי מיילים של אלסקה שווים 1.8 סנט/מייל כך שבעיניי מדובר בבונוס בשווי ריאלי של קצת מעל 70$.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

Rocketmiles Elevate Bonus

אפשר, לחילופין, להעדיף 3,000 מיילים של יונייטד, 3,000 מיילים של אייר קנדה או 2,000 מיילים של אמריקן.

אתם גם יכולים לחכות בסבלנות עד שיגיע בונוס ׳פתוח׳ שיאפשר לכם לבחור כל שותף מרשימת השותפים. לרוב זה בונוס של 1,000 מיילים בלבד (או שווהערך) אבל לפעמים מוצעים גם 3,000 מיילים (או שווהערך).

אתר ההזמנות PointsHound

המתחרה הגדול של אתר Rocketmiles. יש לו יתרונות וחסרונות, אני מניח, ובכל מקרה עברו הימים בהם האתר הציע בונוס נדיב למצטרפים חדשים. כיום מדי פעם מוצע בונוס שנאמד בכמה מאות מיילים או נקודותולא באלפים (אז, לא באמת שווה את הטירחה).

אלא אם אתם אוספים מיילים במועדון FlyingBlue.

לאתר יש שת״פ רחב עם המועדון הצרפתי-הולנדי ולכן אחת לכמה חודשים צץ לו בונוס נדיב למצטרפים חדשים שנע בין 3,000 ל-12,000 מיילים. בדר״כ נדרש מינימום של שני לילות בהזמנה אבל עדיין הבונוס אטרקטיבי. הבונוס האחרון היה בתוקף עד סוף חודש מאי אז יש כל סיכוי שנראה בונוס חדש לקראת סוף הקיץ.

PointsHound FlyingBlue Bonus

אתר ההזמנות Kaligo

מתחרה של שני הקודמים. גם לאתר זה רשימה ארוכה של שותפים (קרוב ל-50) אבל השותף הבכיר ביותר שלו הוא מועדון Executive Club של בריטיש.

האתר מציע בונוס של 1,000 מיילים או נקודות להזמנה ראשונה. ניתן לבחור בכל אחד מהשותפים, אבל הבונוס ניתן רק להזמנות בעלות של 300$ ומעלהחיסרון משמעותי. בתוקף עד ה-28 ליוני.

האתר לא מציע כיום בונוס מיוחד להזמנה ראשונה לחברי המועדון של בריטיש אבל כן קיים מבצע במסגרתו ניתן לצבור עד 10,000 אוויוס מכל הזמנה (כתלות בעלות ההזמנה). המבצע אמור להימשך עד ה-11 ליולי אבל יש כל סיכוי שהוא יוארך כפי שקרה מספר פעמים בעבר. לעמוד המבצע לחצו כאן.

Kaligo Earn Avios

אתר מועדון Miles&More

לפני יומיים כתבתי על המבצע הזה במסגרתו ניתן בונוס נדיב של 4,000 מיילים להזמנה ראשונה. כלומר, מינימום 5,000 מיילים להזמנה ראשונה כי האתר מבטיח מינימום של 1,000 מיילים לכל לילה שמוזמן דרכו.

אלא שמקריאה חוזרת של תנאי המבצע נראה שהוא תקף גם למשתמשים קיימים וגם למי שכבר ביצע הזמנה בעבר באתר ונהנה מבונוס קודם (כמוני). הבונוס מופיע בתהליך ההזמנה.

M&M Hotel Booking Bonus

הצטרפו לאתרי קאשבק במסגרת מבצעי הצטרפות

כל אתרי הקאשבק הגדולים מציעים מדי פעם בונוס נדיב למצטרפים חדשים. כדי לקבל את הבונוס צריך לצבור יתרה מינימלית של החזר בחשבוןוזה קורה מהר מאוד ברגע שמתרגלים להשתמש באתרים האלו. אני משתמש באתרי קאשבק גם לרכישות של מוצרים ושירותים שאין להם וחצי דבר עם הזמנת כרטיסי טיסה או לילות במלונות.

קיימים מספר מבצעים כיום.

בונוס של 1,050 אוויוס למצטרפים חדשים באתר הבריטי של TopCashBack. זהו אתר קאשבק מצוין, אולי הטוב ביותר בבריטניה, וכמובן אחיו התאום של האתר עליו אני ממליץ כאן בבלוג לעיתים תכופות ומשתמש בעצמי. כדי להנות מהבונוס יש להגיע להחזר מצטבר של 10 פאונד בחשבון. הבונוס מיועד במקור למשתמשי אתר הפורומים InsideFlyer.

TopCashBack Avios Signup

לא רוצים את האוויוס? תוכלו לבחור גם בבונוס הצטרפות ׳סטנדרטי׳ של 10 פאונד.

אתר קאשבק מוביל נוסף שמציע כעת מבצע למצטרפים חדשים הוא Ebates. אני משתמש בעצמי גם באתר זה וממליץ עליו. אם תירשמו לאתר באמצעות הלינק שלי (לחצו כאן, ותודה על התמיכה בבלוג!) ותבצעו רכישות בסכום מצטבר של 25$ בתוך 90 ימיםתזכו לבונוס נוסף של 10$. קל ופשוט.

כך, לדוגמה, Ebates מציע כעת 8% החזר על הזמנות בבוקינג.קום ועד 10% החזר על הזמנות באקספדיה. הזמנה של לילה בודד בבוקינג.קום, נניח בסכום של 100$, יכולה לייצר החזר מצטער של קרוב ל-20% מעלות ההזמנה (בשקלול הבונוס למצטרפים חדשים באתר הקאשבק).

Ebates Random Partners

נצלו מבצעי הצטרפות של מועדוני מלונות

לאחרונה כתבתי על מבצע הצטרפות למועדון של קבוצת מאריוט. במסגרת המבצע הזה הציע המועדון בונוס ראשוני של 1,000 מיילים בחינם, מיד עם ההצטרפות, וכפל מיילים למשך 90 ימיםלבחירה מבין מועדוני התעופה השותפים. סה״כ זו הצעה לא רעה בכלל ובפרט שהיא כוללת 1,000 מיילים בחינם סתם כך.

המועדון של מאריוט מציע בעת במקביל מבצע למצטרפים חדשים שמאפשר להם לצבור שובר ללילהחינם (במלונות מקטגוריה 5-1) לאחר שתי שהיות ראשונות. לעמוד המבצע לחצו כאן. אם לא הצלחתם להיכנס לקישור נסו שוב בחלון גלישה בסתר. קוד המבצע הוא ״FN12״.

Marriott Rewards New Members Bonus

למועדון יש גם מבצע שמאפשר לחברים קיימים ׳להמליץ׳ על חברים חדשים. אין לי קישור ייעודי למבצע הזה משום שההפניות הן על בסיס אישי באמצעות כתובת מייל. המבצע מקנה בונוס של 2,000 נקודות לכל שהייה בשנה הראשונה להצטרפות עד לבונוס מקסימלי של 10,000 נקודות (לאחר חמש שהיות). אם אתם צופים שיהיו לכם מספר שהיות בחודשים הבאים ואתם מעוניינים להנות מהבונוס הזה אנא שילחו לי מייל ואתן לכם הפנייה.

נכון להיום שאר מועדוני המלונות הגדולים לא מציעים בונוס כלשהו למצטרפים חדשים אבל שווה להמשיך לעקוב כי בונוסים כאלו כן מופיעים מדי פעם.

נצלו מבצעים תקופתיים של מועדוני מלונות

אתן לכם דוגמה.

בחודש שעבר יצא המבצע התקופתי הנוכחי של מועדון המלונות IHG Rewards. המבצע מציע לכל חבר מועדון אוסף הצעות, ׳משימות׳ אם תרצו, ולצד כל אחת מהן בונוס נקודות. בפוסט בו כתבתי על המבצע גם שיתפתי את אוסף ההצעות שקיבלת בעצמי עם בונוס מצטבר של 43,000 נקודות. אוסף ההצעות שקיבלתי אינו אטרקטיבי במיוחד עבורי ועל כן אני לא מתכנן להשלים את ההצעות ולהגיע לבונוס הכללי (המבצע מסתיים בסוף אוגוסט כך שיש עוד זמן…).

IHG 2017Q2 Accelerate 3

במהלך החודש האחרון השלמתי שהייה אחת במלון של קבוצת אינטרקונטיננטללילה אחד במלון של רשת קראון פלאזה ליד שדה התעופה בראחס במדריד. הלילה הזה עלה לי 113$, כולל מסים, בתעריף גמיש שכלל גם חבילה של 5,000 נקודות בונוס. כשביצעתי את ההזמנה עברתי לאתר הרשת דרך אתר הקאשבק המועדף עלי וקיבלתי 8$ החזרכך שבעצם הלילה עלה לי 105$ בלבד.

אותה שהייה איפשרה לי להשלים שתיים מההצעות במסגרת המבצע התקופתיבונוס של 2,500 נקודות להשלמת שהייה אחת במסגרת המבצע ובונוס של 3,000 נקודות להשלמת שהייה אחת עד ה-30 ליוני (כן, זו חפיפה מצחיקה). בנוסף, ובלי כל קשר למבצע התקופתי, המלון נתן לי שובר של 600 נקודות בונוס במהלך השהייה.

כך יצא שסה״כ צברתי יותר מ-12,600 נקודות מלילה בודד שעלה לי 105$ בלבד (מתוכן 1,100 נקודות בזכות הסטטוס שלי במועדון). אני מעריך את הנקודות של המועדון בשווי של 5$ ל-1,000 כך שבעיניי זו יתרה בשווי ריאלי של 63$ – או בדיוק 60% החזר על ההוצאה שלי עבור אותו לילה.

IHG Rewards Points Posted for Stay

קרדיט להזמנה ראשונה באתר Airbnb

נכון, האתר הזה לא משווק חדרים במלונות ולכן, טכנית, אין לו מקום בפוסט הזה. אבל החלטתי להוסיף את המידע בכל זאת כי גם מי שרגיל להתארח במלונותכמונייכול למצוא את עצמו מדי פעם שוכר דירה לזמן קצר. לפעמים כדי לחסוך כסף, לפעמים כי זו האפשרות הנוחה ביותר לאירוח במיקום מסוים, לפעמים צריך את המרחבויש עוד מספיק סיבות טובות להעדיף דירה על מלון.

אם טרם נרשמתם ל-Airbnb תוכלו לקבל כעת קרדיט נדיב של 150 ש״ח (~ 40$) להזמנה ראשונה בעלות של 280 ש״ח ומעלה (~ 75$). פוטנציאלית מעל 50% חיסכון. להרשמה לחצו כאן.

(הלינק לעיל שייך לבלוגרית מוצלחת שהיא חלק מהצוות של OMAAT).

airbnb

אם אתם בעלי עסק תוכלו אולי להנות מהתוכנית של Airbnb לעסקים. במסגרת מבצע נוכחי ניתן להנות מקרדיט של 50$ לאחר השלמת שהייה אחת. למידע נוסף לחצו כאן.

אני מזכיר לכם שניתן לצבור מיילים ונקודות מהזמנות באתר. המבצע הנדיב ביותר כיום מאפשר לצבור 1,500 נקודות של וירג׳ן אמריקה (שאותן ניתן להמיר ל-1,950 מיילים של אלסקה) ובנוסף 20$ קרדיט לשימוש באתרלחצו כאן.

לסיכום

אני ממליץ בחום להשתמש במבצעים מיוחדים שמקנים בונוס להזמנה ראשונה. כל האתרים המסחריים האלו, החל מאתרי הזמנות ועד אתרי קאשבק, מנסים לתמרץ לקוחות לנסות אותם בפעם הראשונהוללקוח החכם כדאי מאוד לנצל את זה כשזה מסתדר עם תוכניות הנסיעה שלו.

אז בפעם הבאה שאתם זקוקים ללילה מזדמן במלון, ורצוי ביעד זול, בידקו אלו מבצעים עדיין בתוקף בכל האתרים שציינתי ותרוויחו בגדול. זה באמת שווה את הטירחה הנוספת של הקמת הזמנה באתר ׳חדש׳, ואפילו אם לא תחזרו להשתמש בו יותר לעולם אח״כ.

9 תגובות

 1. גיא

  במקרה של Kaligo (וכנראה גם של המתחרים שלו) שווה לפני ההרשמה לחפש בגוגל אם יש מבצע הרשמה למועדון התעופה הספציפי שמעניין אתכם. למשל "kaligo aeroflot bonus" מצא לי את המבצע הבא:
  https://www.kaligo.com/aeroflot
  שמביא 3000 מיילים למועדון בהזמנה הראשונה במקום 1000, ועד כמה שאני רואה גם אין אותיות קטנות כלשהן לגבי עלות מינימום להזמנה.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   בהחלט, טיפ טוב.

   ראוי לציין שלא ניסיתי לכלול בפוסט את כ-ל ההצעות הקיימות אלא רק את אלו שנראו לי רלוונטיות יותר לנוסעים ישראלים על בסיס מועדוני התעופה הפופולריים. בנוסף, היו כמה הצעות פחות כדאיות שלא הצגתי כמו מבצע של רוקטמיילס שנותן 2,000 מיילים של אלסקה (ואין בו כל הגיון לאור המבצע הראשון שהצגתי שנותן, בפועל, כמעט כפול מזה…).

   הגב
 2. דליה

  על מנת להבין,אם אני רוצה להזמין ברשת ihg אתה מזמין באתר שלהם מכניס את מספר המועדון ששלחו לך ואיך מקבל את הבונוס? סליחה על הבורות

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני מניח שאת מתכוונת לדוגמה שנתתי עם צבירת הנקודות מהמבצע התקופתי (על הזמנה ראשונה במהלך תקופת המבצע). כל מה שצריך לעשות זה לפתוח חשבון במועדון ולהירשם למבצע התקופתי. אח״כ, לפני ביצוע ההזמנה, מתחברים לחשבון באתר המועדון וממשיכים משם – והבונוס כבר יגיע אוטומטית כי הייתה הרשמה למבצע.

   הגב

השאר תגובה