הפוסט הזה מיועד למי מכם שטרם פתח חשבון במועדון הלקוחות של קבוצת מאריוט. או, אולי, גם למי שמחזיק חשבון לאפעיל או ריק מנקודות ומעוניין לפתוח חשבון חדש במקומו. אלו הזכאים יהנו, בין השאר, מ-1,000 מיילים במתנה. כן, בחינם.


לא כ״כ ברור לי מה המניע מאחורי המבצע החדש אבל מדובר במבצע לא שיגרתי. כבר הרבה זמן שלא ראיתי מועדון מלונות מציע בונוס הצטרפות ועוד כזה נדיב.

אלו התנאים העיקריים של מבצע ההצטרפות:

 • המבצע מיועד לכל מי שאינו מחזיק בחשבון קיים במועדון. אני לא יודע האם למועדון יש אפשרות כלשהי להצליב מידע מול חשבונות קיימים אבל אני מניח שמשתמש קיים יכול פשוט לפתוח חשבון חדש עם כתובת מייל חדשה והכל יהיה בסדר. אבלכל אחד יעשה כראות עיניו ועל אחריותו האישית.
 • ההרשמה למבצע מתבצעת בוזמנית עם ההרשמה למועדון. לחצו כאן.
 • בונוס הצטרפות ראשון: 1,000 מיילים בחינם. בעת ההרשמה יש לבחור באחד משבעה מועדוני תעופה משתתפים והמיילים (או הנקודות, לפי המטבע הרלוונטי) יועברו למועדון התעופה בסוף החודש שבו בוצעה ההרשמה.
 • בונוס הצטרפות שני: כפל מיילים לשהיות בתוך 90 ימים מההרשמה. לא ניתן לקבל קרדיט רטרואקטיבית. דף המבצע קובע כעת שחלון הזמן הוא עד ה-1 לספטמבר אך לפי תנאי המבצע מדובר ב-90 ימים שרצים קדימה.
 • ניתן להנות מבונוס מקסימלי של 35,000 מיילים.
 • המיילים יועברו לחשבון מועדון התעופה בתוך 4 עד 6 שבועות מהשלמת השהייה. בפועל, מניסיוני, זה קורה מהר יותר.

לקריאת תנאי המבצע המלאים לחצו כאן.

MR Promo 2

מועדוני התעופה המשתתפים:

המועדון של בריטיש: Executive Club

המועדון של קבוצת לופטהנזה: Miles & More

המועדון של אוויאנקה: LifeMiles

המועדון של אייר קנדה: Aeroplan

המועדון של אתיהאד: Etihad Guest

המועדון של קטאר איירוויס: Privilege Club

המועדון של אירו מקסיקו: ClubPremier

באופן רגיל, לפני הבונוס, ניתן לצבור 2 מיילים (או אוויוס) לכל 1$ בחיוב ברשתות הבכירות של הקבוצה ו-1 מייל (או אוויוס) לכל 1$ בחיוב ברשתות המוזלות של הקבוצה. לפרטים נוספים על צבירת המיילים הרגילה משהיות במלונות הקבוצה לחצו כאן.

אני לא יודע אם ניתן לשנות את בחירת מועדון התעופה במהלך תקופת המבצע אבל מנחש שכן.

לסיכום

החלטתי להקדיש פוסט למבצע ההצטרפות הזה לא משום שהוא כ״כ פנטסטי, כאילו ש-1,000 מיילים הם בונוס חסר תקדים, אלא רק משום שהוא מבצע חריג שלא ברור לי מדוע הוא הגיע לעולם בכלל. האם קבוצת מאריוט מזהה ירידה במספר הנרשמים למועדון? האם היא רוצה לעודד חברי מועדון חדשים להעדיף צבירת מיילים על פני צבירת נקודות?

בכל מקרה, אם אתם במקרה לא מחזיקים בחשבון במועדון של מאריוט אז זו הזדמנות מצוינת עבורכם להנות מ-1,000 מיילים בחינם לאחד משבעה מועדוני תעופה. כברירת מחדל, אם אתם לא אוספים מיילים באף אחד מהמועדונים הנ״ל, הייתי מציע לכם לבחור במועדון של בריטיש. ל-1,000 אוויוס יש ערך ריאלי של בערך 12$ אבל כרטיסי בונוס במועדון מתחילים מ-4,000 אוויוס בלבד ואפילו דרושים רק 2,000 אוויוס אם בוחרים לרכוש כרטיס בונוס בשילוב של אוויוס ונקודות.

11 תגובות

 1. אסף

  היי ליאור, אם אני נרשם למבצע ומקבל מיילים לחשבון של בריטיש, זה מספק מבחינת הארכת התוקף של כלל המילים בחשבון? זה נחשב פעילות בחשבון?

  הגב
 2. מאיר

  מגניב, אני אירשם. אין לי שם חשבון וזה יסתדר טוב עם ה-SPG שלי.
  תודה!

  הגב
 3. אלעד

  מה אתה אומר? אם household שלי בבריטיש כולל 7 אנשים (המקסימום המותר לדעתי) וארשום את כולנו (3 ילדים בתוך ה7..) ייתנו לכולנו? סה"כ 7000 אוויוס זה לא רע בשביל כלום למעשה…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני מניח שזה יעבוד, כן.

   המבצע הוא מהצד של מאריוט אז כל עוד אתה פותח שבעה חשבונות ׳כשרים׳ שבאמת אמורים לשרת שבעה אנשים אמיתיים שונים – ואתה בעצם לא מרמה פה אף אחד – אז אין סיבה שלא תקבל את ה-1,000 אוויוס עבור כל אחד מבני המשפחה.

   הגב
 4. זהר רז

  הי ליאור, לא הבנתי מה להכניס בשורה הזאת – Frequent Flyer/Program Number
  השורה התחתונה ברישום…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אתה צריך לבחור מועדון תעופה אחד מהרשימה ולהזין את מספר חבר המועדון שלך באותו מועדון. בלי זה אי אפשר להירשם למבצע ההצטרפות – כי צריך לדעת לאן לשלוח את המיילים.

   הגב
 5. טיפ: נצלו את הבונוס להזמנה ראשונה – FlyingOut

  […] לאחרונה כתבתי על מבצע הצטרפות למועדון של קבוצת מאריוט. במסגרת המבצע הזה הציע המועדון בונוס ראשוני של 1,000 מיילים בחינם, מיד עם ההצטרפות, וכפל מיילים למשך 90 ימים – לבחירה מבין מועדוני התעופה השותפים. סה״כ זו הצעה לא רעה בכלל ובפרט שהיא כוללת 1,000 מיילים בחינם סתם כך. […]

  הגב
 6. אסף

  היי ליאור וכולם..
  למישהו נכנסו 1000 אוויוס מהרישום למבצע?
  לי עוד לא..
  אסף

  הגב

השאר תגובה