מיילים של אמריקן במחיר נמוך, תעריף מיוחד במלונות קבוצת קרלסון, 20% הנחה על טיסות של אליטליה לתקופת הקיץ והחגים, בונוס מיילים נדיב להזמנת חדר במלון וטיסות סוויס במחיר מוזל.


שימו לב שלפחות אחד מהמבצעים להבא מסתיים כבר היום. אז מהרו.

האם כדאי לכם לשלם לאמריקן 12,000 ש״ח?

עוד מבצע מכירת מיילים של מועדון AAdvantage. אלא שהמבצע החדש טוב יותר מכמעט כל אחד שקדם לו בשנים האחרונות ובמסגרתו תוכלו, אם תרכשו מספיק מיילים, לשלם מחיר מצוין לכל מייל.

AAdvantage Buy Miles - June 2017

במסגרת המבצע, שיסתיים ב-30 ליוני, מציע המועדון של אמריקן גם בונוס של עד 100,000 מיילים וגם הנחה של עד 10% על המחיר הרגילברכישת 11,000 מיילים ועד לתקרה המותרת של 150,000 מיילים.

לרכישת מיילים לחצו כאן.

תחת הבונוס המקסימלי, ברכישת היתרה המקסימלית, המחיר יורד עד 1.72 סנט/מייל (או, במילים אחרות, 17.2$ לכל 1,000 מיילים). אבל בשביל המחיר הזה תצטרכו לשלם לא פחות מ-4311$ שהם כיום קצת מעל 12,000 ש״ח.

AAdvantage 4311$ Buy Miles

אז נכון ש-12,000 ש״ח זה סכום משמעותי מאוד, במיוחד לרכישת מיילים שהם בגדר מטבע לאסחיר, אבל הסכום הזה יקנה לכם יתרה של רבע מיליון מיילים. מה אפשר לעשות עם היתרה הזאת? אפשר, לדוגמה, לרכוש שלושה כרטיסי בונוס הלוך/חזור מת״א לכל יעד באסיה במחלקת העסקים (ועוד יישאר לכם עודף של 10,000 מיילים).

פוטנציאלית רכישת מיילים במחיר הזה יכולה להשתלם בענק, במיוחד תחת מימוש המיילים לכרטיסי בונוס במחלקות הפרימיום, אבל אני מציע לעשות שיעורי בית לפני קניית יתרה גדולה כ״כ של מיילים לשימוש עתידי. כדאי להכיר את אפשרויות המימוש (הנה טבלת המימוש של אמריקן), את זמינות מושבי הבונוס בטיסות הרצויות, את העלויות הנוספות של כרטיסי בונוס במסים (לרוב עשרות דולרים לנוסע) וכיוצ״ב מרכיבים שצריכים להשמיע על המימוש העתידי של המיילים.

מהדורה חדשה למבצע הפופולרי של קלאב קרלסון

במסגרת המבצע, בו משתתפים ׳רק׳ 350 מלונות ברחבי העולם (בהחלט לא כל המלונות של הקבוצה) תוכלו להנות גם מ-30% הנחה על המחיר הגמיש הרגיל וגם מבונוס של 2,500 נקודות לכל שהייה. רק שימו לב שהתעריף המוזל במסגרת המבצע אינו גמיש בדר״כ.

Club Carlson DreamDeals

המבצע להזמנות עד יום ראשון בערב (שעון ישראל) ולשהיות עד ה-3 לספטמבר. מתאים בו לכל מי שמתכנן כעת את חופשת הקיץ שלו.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

שני מבצעים נוספים של המועדון שעדיין בתוקף:

 • בונוס נדיב של 3,000 נקודות להזמנה באמצעות האפליקציה של המועדון (לחצו כאן). שימו לב שהבונוס הזה הוא חדפעמי אבל זמין גם למשתמשים קיימים של האפליקציה.
 • עד ה-30 ליוני ניתן לצבור טריפל נקודות מכל שהייה ובונוס של 5,000 נקודות לכל לילה בסופ״ש. המבצע הזה דורש הרשמהלחצו כאן.

20% על כרטיסים של אליטליה

כן, החברה האיטלקית בצרות, אבל נכון לכרגע ממשלת איטליה ערבה לקיומה אז לא סביר שנראה את החברה נעלמת מהנוף בחודשים הקרובים. אבלהאחריות על המזמין בלבד.

בשנה האחרונה החברה האיטלקית מציעה אחת לכמה שבועות הנחה גורפת של 20% על הכרטיסים שלה למגוון רחב של יעדים. בכל מבצע כזה התנאים מעט שונים אך הוא כמעט תמיד תקף לשבוע והוא כמעט תמיד מציע הנחה של 20% מהמחיר הסופי של הכרטיס לנוסע יחיד.

המבצע הנוכחי עד היום בערב (יום ה׳, ה-15 ליוני). לעמוד המבצע לחצו כאן.

Alitalia 20% Off - June 2017

תנאי המבצע העיקריים:

 • ליציאות מה-1 ליולי ועד ה-15 לדצמבר עם החרגה של תקופת החגים.
 • לכל יעדי אירופה למעט אתונה.
 • ההנחה ניתנת להזמנה באתר בלבד ולא במוקד הטלפוני.
 • ההנחה תקפה לכרטיסים בכל מחלקות השירות.
 • ניתן להנות מההנחה מספר לא מוגבל של פעמים.

ניתן למצוא כיום כרטיסי הלוך/חזור של אליטליה לאירופה החל מ-250$ במחלקת התיירים והחל מ-920$ במחלקת העסקים. לפי ההנחה. שימו לב שהכרטיסים המוזלים ביותר במחלקת התיירים מכורטסים בדר״כ במחלקות כרטוס שלא יצברו לכם קרדיט ברוב מועדוני התעופה הבכירים או יצברו קרדיט נמוך מאוד (25% ממרחק הטיסה). הכרטיסים המוזלים במחלקת העסקים מכורטסים תחת מחלקות I והם יצברו קרדיט נדיב מאוד בחלק ממועדוני התעופה (עד 300% ממרחק הטיסה – במועדון של אתיהאד).

5,000 מיילים של לופטהנזה מהזמנת חדר במלון

מבצע סופראטרקטיבי למי שמטפח יתרה במועדון Miles&More.

המועדון של קבוצת לופטהנזה נמצא בשותפות עם אתר בוקינג.קום במסגרתה הוא מציע ללקוחותיו את האפשרות להזמין חדרים במלונות ברחבי העולם ישירות מאתר המועדון תחת מה שנראה כמו מערכת הזמנות נפרדת. בפועל בוקינג.קום הוא הסוכן אבל ללקוח זה לא משנה.

(ניתן, עקרונית, גם להשתמש במיילים על מנת להזמין לילות במלונות – אבל זה מימוש מאוד לא אטרקטיבי של המיילים…).

M&M Hotel Booking Bonus

באופן שיגרתי המועדון מבטיח מינימום של 1,000 מיילים לכל לילה בהזמנה. זה כבר נדיב במיוחד ויותר ממה שמציעים אתרים ייעודיים בתחום כמו Rocketmiles או PointsHound.

עד סוף החודש מציע המועדון בונוס נדיב מאוד של 4,000 מיילים להזמנה ראשונה (כלומר, חדפעמי ורק ללקוחות חדשים) וזאת בנוסף לצבירת המיילים הרגילה. רוצה לומר, הזמנה ראשונה תצבור מינימום של 5,000 מיילים. במבצעים דומים קודמים לא היה תנאי לגבי המחיר המינימלי של ההזמנה אבל במבצע הנוכחי המינימום להזמנה הוא מאה אירו.

בתהליך ההזמנה תוכלו לראות בדיוק כמה מיילים אתם צפויים לצבור.

לעמוד המבצע לחצו כאן.

כרטיסים מוזלים במחלקת העסקים של סוויס

זו חברת התעופה האירופית היחידה ששולחת לת״א בלעדית מטוסים רחביגוף. מטוסים אלו, מדגם איירבאס A330, כוללים מוצר מצוין בכל מחלקות השירות (יש בהם אפילו מחלקה ראשונה, בערך).

במסגרת מבצע חדש, להזמנות עד ה-30 ליוני, מציעה החברה השוויצרית כרטיסים מוזלים במחלקת העסקים שלה למגוון רחב של יעדים באירופה ובעולם בכלל. המבצע הזה מעט טוב יותר מהמבצע הקודם שכתבתי עליו. לכאורה במסגרת המבצע הנוכחי ניתן לרכוש כרטיסים ליציאות עד סוף פברואר 2018 וללא מינימום שהייה ביעד (מצוין לנוסעים עסקיים).

Swiss J Promo - June 2017

הנה כמה מחירים לדוגמה מתוך עמודי המבצע:

 • דאבלין החל מ-880$.
 • ליסבון חל מ-850$.
 • וורשה החל מ-740$.
 • פלמה דה מיורקה החל מ-800$.
 • מדריד החל מ-800$.
 • בנגקוק החל מ-2000$.
 • יוהנסבורג החל מ-2100$.
 • בייג׳ינג החל מ-1900$.

הכרטיסים המוזלים של סוויס בדר״כ מכורטסים תחת מחלקת כרטוס P. כרטיסים אלו יצברו מיילים/נקודות לפי 100% ממרחק הטיסה ׳בלבד׳ ברוב המועדונים של ברית סטאר. לבדיקת הקרדיט שתקבלו במועדון המועדף עליכם לחצו כאן.

16 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כרגיל, פוסט נהדר.
  ביחס ל"האם כדאי לכם לשלם לאמריקן 12,000 ש״ח". האם ניתן באמריקן להפיק שובר טיסה גם על שם אדם אחר? אם כן, ייתכן וישנה אפשרות לרכוש עם אדם נוסף (ע"ש אחד מהשניים), ולממש את המיילים במשותף.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כל חבר מועדון יכול להשתמש במיילים שלו לרכישת כרטיסי בונוס למי שירצה.

   לא ניתן לאחד מיילים ממספר חשבונות שונים לטובת כרטיס בונוס אחד. ניתן להעביר מיילים בין חשבונות אבל לפעולה זו יש עמלה והיא גבוהה מספיק כדי להפוך את העניין ללא כדאי.

   הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אמנם לאליטליה מחירים מצויינים, במיוחד במחלקות פרימיום, אבל דווח השבוע כי הם פנו לבית משפט בארהב לבקש הגנה מפני עיקול מטוסים שלהם לכיסוי חובות…אני מתלבט לקראת מספר נסיעות.
  האם במידה והחברה תחדל לפעול ישימו אותי על טיסת אייר פראנס? קלמ?
  פוסט מצויין, תודה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   בכלל לא בטוח שיהיה לך סעד כלשהו במידה והחברה באמת תפשוט רגל. אל תבנה על זה. ביטוח הנסיעות שלך אולי יבוא לעזרתך, או כל ביטוח אחר, אבל מהחברה עצמה כנראה לא תקבל סיוע. ריבוקינג יעלה לאליטליה כסף ואנחנו מדברים על מצב שבו נגמר לה הכסף.

   נכון לעכשיו אליטליה, או בעצם ממשלת איטליה בשמה, הפקידה ערבויות בידי IATA (ארגון חברות התעופה, הגוף הפועל מול סוכני הנסיעות בין השאר) כדי להבטיח את הטיסות שנמכרו עד בערך נובמבר. כלומר, החשש לביטול טיסות עד אז הוא די נמוך. המטרה היא שיימצא פתרון למצב בחודשים הקרובים.

   במצב של ביטול טיסה עקב פשיטת רגל הזמנה דרך סוכן תהיה מוגנת יותר. סוכן טוב יפעל מיידית לטובת הלקוח, בדר״כ בצורת ריבוקינג לחברה אחרת, אך בכל מקרה לסוכן יש מידה של אחריות לפצות את הלקוח. זה מאוד תלוי מדוע הטיסה בוטלה, מה היו תנאי ההזמנה (גם של הכרטיס וגם בין הסוכן ללקוח), האם היו ערבויות לטיסה בידי IATA וכו׳.

   באופן אישי לא הייתי רוכש כרטיסים לטיסות של אליטליה ב-2018. גורל החברה עדיין בערפל – אפילו אם כולם סה״כ אופטימיים כרגיל.

   הגב
 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תודה על המענה וההסבר המפורט.
  אם כך, הזמנות לספטמבר 2017 נראות לי די בטוחות, בערבון מוגבל (-:

  הגב
 4. רונן

  אם אני מבין נכון, 4 כרטיסי בונוס במחלקת עסקים ב AA מישראל ל LA יעלו 280,000 מיילים.
  אז אם אני מתכנן נסיעה זוגית באוגוסט 2018, האם נראה שווה לרכוש את רבע המליון?
  זה נראה שכך העלות תהיה מקסימום 15 אלף ש"ח, אני צודק?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   המחיר נכון.

   הבעיה היא שבקיץ יש זמינות נמוכה יותר של מושבי בונוס בטיסות מבוקשות, באופן טבעי, ולכן לא בטוח שתוכל למצוא מושבים בתאריכים שתרצה אפילו בהזמנה חודשים רבים מראש. הסיכויים לטובתך, אין ספק, בהנחה שתוכל לכרטס כבר בספטמבר (כשייפתח הלו״ז לאוגוסט הבא). כלומר, בעיניי, אתה לוקח סיכון לא מבוטל ברכישת המיילים בטרם יש לך אפשרות לבדוק זמינות מושבים. מצד שני, מה יעזרו מושבים זמינים אם החשבון ריק. אז רק אתה יכול לדעת כמה נוח לך עם רכישת המיילים במצב כזה כי יש פה יתרון וחיסרון.

   אם אתה רוצה ללכת על בטוח אז חכה למבצע רכישת המיילים הראשון שיגיע לאחר שייפתח הלו״ז לאוגוסט 2018 (כ-330 ימים מראש). אז תוכל לבדוק זמינות ואם תמצא כזאת תוכל לשים את הכרטיס הרצוי לך על ׳הולד׳ ולרכוש את המיילים הדרושים.

   הגב
 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שאלת המשך לגבי אליטליה – משום מה באתר שלהם מזמינים תיירים פרימיום אבל בסיכום בסוף כל הטיסות מופיעות כ business (לא רק הטיסות לרומא שם אין מחלקה זו).
  האם מדובר בטעות או שנראה לך אמיתי?
  תודה רבה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   הטיסות מופיעות במחלקת העסקים אבל אתה מקבל תמחור של מחלקת פרימיום-אקונומי? אם כן, שלח לי בבקשה צילום מסך ואנסה להבין מה העניין.

   רק הטיסות בין ת״א לרומא אמורות להיות במחלקת העסקים כשטיסות ההמשך הן בפרימיום-אקונומי. וגם זה לא נכון בכל המקרים אלא רק ברובם.

   הגב
  • Lior @ FlyingOut

   הקישור מוביל לדף החיפוש הכללי (הוא לא ממוקד). כאמור, אתה מוזמן לשלוח לי פרטים נוספים וצילומי מסך במייל.

   הגב
 6. סיכום חדשות ומבצעים מהשבוע האחרון – FlyingOut

  […] במבצע חדש, שיהיה בתוקף לכל חודש יולי, מציע מועדון AAdvantage גם בונוס ברכישת מיילים וגם הנחה של 10% על המחיר. המינימום לרכישה הוא 11,000 מיילים והבונוס תלוי ביתרת המיילים הנרכשת. על מנת להשיג את המחיר הנמוך ביותר יש לרכוש את היתרה המקסימלית שהיא 150,000 מיילים ואז מתקבל בונוס של 100,000 מיילים עם מחיר כולל של 4311$ אחרי הנחה. לפרטים נוספים ראו את הפוסט הזה. […]

  הגב
 7. סיכום חדשות ומבצעים מהשבוע האחרון - FlyingOut

  […] במבצע חדש, שיהיה בתוקף לכל חודש יולי, מציע מועדון AAdvantage גם בונוס ברכישת מיילים וגם הנחה של 10% על המחיר. המינימום לרכישה הוא 11,000 מיילים והבונוס תלוי ביתרת המיילים הנרכשת. על מנת להשיג את המחיר הנמוך ביותר יש לרכוש את היתרה המקסימלית שהיא 150,000 מיילים ואז מתקבל בונוס של 100,000 מיילים עם מחיר כולל של 4311$ אחרי הנחה. לפרטים נוספים ראו את הפוסט הזה. […]

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea