מבצע לחברי מועדון הנוסע המתמיד שנולדו בחודש ינואר

המבצע הקבוע של אעל במהדורה נוספת. במסגרת המבצע נהנים חברי מועדון מכרטיסי בונוס במחירים מוזלים לרכישה בחודש הולדתם בצמוד לכרטיס זהה בכסף (באותן טיסות). כלומר, המבצע הוא לזוג נוסעים. היעדים הפעם: ברצלונה, ונציה, מינכן, מומבאי​ובוסטון​. להזמנות עד ה-28 לפברואר, יציאות עד ה-31 למאי.

בונוס של עד 40% ברכישת נקודות של פינאייר

מועדון התעופה של פינאייר, FinnairPlus, אולי לא פופולרי במיוחד בקרב ישראלים אבל בעיניי הוא אחד המעניינים באירופה (אם כי לא הייתי ממליץ עליו כבחירה ראשונה למועדון תעופה בברית OneWorld). במסגרת המבצע הנוכחי, שיימשך עד ה-11 לחודש, מוצע בונוס מדורג של עד 40% ברכישת נקודות. על מנת להנות מהבונוס המקסימלי יש לרכוש לפחות 60,000 נקודות. תחת הבונוס המקסימלי מחיר הנקודות יורד עד 9.2 אירו  בלבד לכל 1,000 נקודות. דוגמה למימוש כדאי: שדרוג למחלקת עסקים בקו מת״א להלסינקי – מכל מחלקת כרטוס במחלקת התיירים – עולה רק 10,000 נקודות לכיוון (92 אירו, אם רכשתם את הנקודות במחיר הזול ביותר).

3,000 מיילים של לופטהנזה מהשכרת רכב של חברת Enterprise

מבצע של מועדון התעופה Miles&More. להזמנות עד ה-31 למרץ, להשכרות עד ה-31 למאי.  המבצע תקף רק להשכרות של שלושה ימים ומעלה באירופה וצפון-אמריקה. אני לא חושב שכדאי לעשות מאמץ מיוחד כדי לנצל את המבצע הזה אבל נוסעים עסקיים שזקוקים לרכב לשלושה ימים ומעלה יכולים בהחלט לקבל תמורה יפה (ל-3,000 מיילים יש ערך ריאלי של 40$ ומעלה).

מלונות בקבוצת סטארווד משנים קטגוריות

השינויים ייכנסו לתוקף ב-6 למרץ ולא מדובר בשינויים משמעותיים השנה. 276 מלונות משנים קטגוריה (כ-17% מכלל מלונות הקבוצה) כשבערך מחציתם עולים קטגוריה (8%) ובערך מחציתם יורדים קטגוריה (9%). במקביל לעדכון הנ״ל קבוצת סטארווד משנה גם את ׳חלון ההזמנה׳ מ-550 ימים בעתיד ל-350 ימים בעתיד בלבד.

מלונות בקבוצת מאריוט משנים קטגוריות

השינויים ייכנסו לתוקף ב-6 למרץ ואלו שינויים שליליים למדי. 1330 מלונות משנים קטגוריה (כ-26% מכלל מלונות הקבוצה) כשרובם עולים קטגוריה (21%) וחלקם יורדים קטגוריה (5%). לקבוצה יש שלושה מלונות בישראל – ריץ קרלטון הרצליה, פאבליקה הרצליה ורנסאנס ת״א – אך אין שינוי בקטגוריה של מלונות אלו.

בונוס של 80% או 100% ברכישת נקודות של הילטון

המבצע בתוקף עד ה-16 למרץ. המינימום לרכישה הוא 10,000 נקודות והמקסימום לרכישה הוא 80,000 נקודות (תקרה שנתית). לא כל חברי המועדון זכאים לבונוס גבוה של 100% – אבל זיכרו שכיום ניתן להעביר נקודות בחופשיות בין חשבונות במועדון כך שאפשר להיעזר בחבר או בן משפחה. תחת הבונוס המקסימלי מחיר הנקודות הוא 5$ לכל 1,000 נקודות – שזה מחיר גבוה יותר משווי השוק של הנקודות אבל עדיין אפשר להצדיק רכישה תחת המימוש הנכון.

חברת התעופה איג׳יאן משנה את מדיניות ההושבה שלה

החל מהשבוע הבא כל המושבים המועדפים במטוסי האיירבאס של החברה יהיו ניתנים להזמנה מראש רק בתשלום. נוסעים עדיין יוכלו לבחור מראש מושבים רגילים ללא עלות. מושבים עם מרווח רגליים גדול – בשורה הראשונה ובשורות יציאת החירום – יעלו 22-8 אירו לכל טיסה ואפילו נוסעים בעלי סטטוס גבוה לא יהנו מפטור או הנחה (חריג, ולדעתי צעד שגוי). מושבים בשורות הקידמיות יעלו 16-5 אירו לכל טיסה ונוסעים בעלי סטטוס גולד במועדון של החברה יהנו מהנחה של 50% (ולא פטור מלא מתשלום).

2,000 מיילים של לופטהנזה משהיות במלונות בסט-ווסטרן

המבצע בתוקף עד ה-31 למרץ ותקף לשלוש שהיות ראשונות במלונות הקבוצה במדינות גרמניה, לוקסנבורג, אוסטריה, שוויץ, קרואטיה, הונגריה, צ׳כיה, סלובניה וסלובקיה. אין מינימום לילות לכל שהייה והבונוס, כאמור בכותרת, יינתן רק לשלוש שהיות ראשונות (במקום 500 מיילים לכל שהייה). חובה להירשם למבצע מראש.

2 תגובות

 1. אודי

  הי ליאור,

  לא ציינת ששרתון תל אביב משנה קטגוריה מ 5 ל 6 – כמעט פי 2 נקודות ללילה..
  חבל – זה מלון שהרבתי לשהות בו בנקודות..

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תודה על הפניית תשומת הלב. לא עברתי על רשימת המלונות שמשנים קטגוריה בקבוצת סטארווד.

   שוק המלונות בת״א לא מפסיק להפתיע. הסטנדרטים נמוכים בצורה מטרידה, השירות לא מקצועי, המחירים בשמיים והתפוסה נשארת גבוהה ויציבה. תעלומה. לא רק שהמלונות היקרים של ת״א מצליחים אלא שכל הזמן רק מוסיפים בעיר עוד ועוד מלונות יוקרתיים ויקרים.

   הגב

השאר תגובה