לאחר שקבוצת המלונות קרלסוןרזידור שינתה את שמה, וכיום נקראת קבוצת רדיסון, זו הייתה רק שאלה של זמן עד ששמו של מועדון קלאב קרלסון ישתנה גם כן. לצד השינוי הקוסמטי יש גם מספר שינויים בתנאים.

Radisson Rewards Welcome 2

קבוצת רדיסון מנהלת כיום מעל 1,100 מלונות ברחבי העולם (0 בישראל). לקבוצה יש נוכחות די גבוהה באירופה (ובפרט בסקנדינביה), באסיה ובארה״ב אבל נוכחות כמעט אפסית דרומית לקו המשווה. הקבוצה מפעילה כיום שמונה רשתות.

Radisson Rewards Brands

המועדון של הקבוצה, רדיסון ריוורדס, היה ונשאר אחד המעניינים לנוסעים מזדמנים. ראשית בגלל קצב צבירת נקודות הגבוה יחסית (צבירת בסיס של 20 נקודות לכל 1$ בחיוב) ושנית משום שהוא מציע מבצעים רבים שבחלקם הגדול מאפשרים צבירת נקודות בונוס רבות. כלומר, הדרך ללילהבונוס במועדון היא יחסית קצרה.

מצד שני, המועדון לא מתקדם במיוחד ואפילו הסטטוס הגבוה ביותר שלושדורש כעת 60 לילות בשנהאינו אטרקטיבי מספיק לנוסעים תכופים שרגילים להטבות בליגה אחרת כפי שמספקים המועדונים של הקבוצות הגדולות ביותר.

לאתר המועדון לחצו כאן.

השינויים האחרונים

לא רק שם המועדון משתנה אלא גם שמות הסטטוסים שלו:

Radisson Rewards Tiers

מעכשיו נאמר שבמועדון יש סטטוס קלאב, סילבר, גולד ופלטינום. קונפורמיסטי משהו אבל היה צריך סוף לסטטוס בשם קונסיירג׳ (כמה פעמים זה בילבל פקידי קבלה?).

ולשינויים לאקוסמטיים

(1) הדרך לסטטוס גבוה התקצרה

כמובן שמדובר בצעד חיובי אבל יש לזכור שכאן המועדון רק מיישר את הקו עם מועדונים אחרים. אפילו לעניין הסטטוס הנמוך ביותר שבו הדרך התקצרה כמעט בחצי. לשם השוואה: כדי להשיג סטטוס סילבר של הילטון יידרשו 4 שהיות או 10 לילות וכדי להשיג סטטוס סילבר של מאריוט יידרשו 10 לילות. כלומר, דרישה של 6 שהיות או 9 לילות היא לא בדיוק נדבה מבחינה השוואתית.

Radisson Rewards Status Requirments

(2) צבירת נקודות הבסיס נפגעה קלות

שום דבר דרמטי, אל חשש. בעלי סטטוס סילבר יצברו 22 נקודות לכל 1$ בחיוב במקום 23 נקודות עד עתה. בעלי סטטוס גולד יצברו 25 נקודות לכל 1$ בחיוב במקום 27 נקודות עד עתה. אין שינוי לחברי מועדון ללא סטטוס ולחברי מועדון בסטטוס פלטינום.

Radisson Rewards Earning Rates

(3) שתי הטבות חדשות

 1. כל חברי המועדון יקבלו שני בקבוקי מים לחדר בכל שהייה.
  – – –
 2. בעלי סטטוס פלטינום ייהנו ממוקד שירות לקוחות ייעודי חדש.

למידע נוסף על השינויים לחצו כאן.

3 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פעם היתה להם נוכחות בארץ (רשת רדיסון מוריה ומלון פארק פלאזה תל אביב שהפך לאורכידאה)

  הגב
 2. שמואל

  יש לי כרטיס מועדון עם 8312 נקודות האם אפשר לנצל זאת לנופש בסוצ'י בחודש 9/2018? Radisson rewards club

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   יש מלון של רשת פארק-אין במרכז סוצ׳י ולילה-בונוס בו עולה 15,000 נקודות. תוכל לרכוש את היתרה הנוספת הדרושה, כמעט 7,000 נקודות, במחיר של 49$. אפשרות אחרת היא להשתמש בתעריף כסף+נקודות שמציע המלון ולשם כך יידרשו 5,000 נקודות ללילה (בתוספת כספית שאינה קבועה).

   בכל מקרה היתרה שלך תספיק ללילה אחד בלבד אלא אם תרכוש עוד נקדות מהמועדון.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea