׳המילים הסודיות׳ של רשת קימפטון

רשת המלונות קימפטון (Kimpton) מפעילה 65 מלונות בוטיק יוקרתיים. 63 מהם בארה״ב, אחד באיי קיימן ואחד באמסטרדם. בעתיד צפויים להיפתח מלונות נוספים של הרשת בערים מרכזיות ברחבי העולם. הרשת נרכשה בסוף 2014 ע״י קבוצת אינטרקונטיננטל, ומלונותיה נמצאים כעת תחת המטריה של מועדון IHG Rewards, אך למרות הרכישה המשיכה הרשת לשמור על אופיה הצבעוני.

בכל קיץֿ, כבר שנים, מפרסמת הרשת מהדורה חדשה למבצע ״Social Password״. במסגרת המבצע נבחר רצף מילים כלשהו, כמו קוד, שאמירתו לפקיד הקבלה במהלך הצ׳קאין אמורה להבטיח הטבה כלשהי כמו שדרוג, ארוחת בוקר בחינם, חנייה בחינם וכו׳. כל מלון וההטבה שלו.

חצי היתולי וחצי מגניב, כן?

הקוד של קיץ 2018 הוא ״Ouf of Office״. המבצע בתוקף לשהיות עד ה-3 לספטמבר. בהצלחה!

גביע העולם של בלאקליין

בעוד כשבועיים יתחיל המונדיאל שמתארח הפעם ברוסיה. זה יהיה המונדיאל ה-21 וכרגיל יתחרו בו 32 נבחרות לאומיות מכל העולם. חברת ההסעות בלאקליין החליטה לנצל את ההזדמנות, ואת העובדה שהיא מציעה את שירותיה בכל המדינות המתחרות בטורניר, כדי לשווק את BlacklanePass.

עמוד המבצע.

BlacklanePass World Cup

מדובר בעצם בתחרות שהפרס הלאכ״כמרגששלה הוא פאס של בלאקליין. הפאס הוא בעצם שירות יוקרתי של ליווי נוסעים בשדות תעופהבטיסה נכנסת, בטיסה יוצאת או בקונקשיין. את השירות הזה מציעה בלאקליין באמצעות חברת קונסיירג׳ שרכשה לא מזמן. זה שירות יקר למדי, שמכוון לפלח שוק די מצומצם, ומוצע כעת ביותר מ-500 שדות תעופה ברחבי העולם.

איך תוכלו לזכות בפאס? כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין נסיעה של בלאקליין תוך שימוש בקוד ״WORLDPASS״ (שלא מקנה הנחה כלשהי!) ואם המדינה שבה נסעתם תזכה במונדיאל הנסיעה תזכה אתכם בכרטיס להגרלה. אם נסעתם במספר מדינות במהלך תקופת המבצעגדלו סיכוייכם לזכות!

אז נכון שמדובר בסיכוי די קטן לזכות בפרס לא כ״כ אטרקטיבי אבל עדיין אהבתי מאוד את היצירתיות.

בכל מקרה, אם נסעתם במדינה שזכתה במונדיאל ולא זכיתם ׳בפרס הגדול׳ תוכלו לקבל כפרס ניחומים קופון שייקנה לכם 15% הנחה בנסיעה עתידית. גם זה משהו.

אם טרם ניסיתם את בלאקליין ואתם רוצים פשוט להנות מהנחה כדי לנסות את השירותאז השתמשו בקוד ״V93T48FL״ שייקנה לכם 20% הנחה לנסיעה ראשונה.

מבצע יוםהולדת של אלעל

המבצע הקבוע של אלעל חוזר במהדורה נוספת! המבצע זמין רק לחברי מועדון שנולדו בחודש יוני, להזמנות עד ה-30 ליוני ולטיסות עד ה-30 לספטמבר.

עמוד המבצע.

ElAl Birthday Promo June2018

אני אוהב את המבצע הזה של אלעל ושמח לראות שהוא מחזיק מעמד כבר כ״כ הרבה חודשים ברציפות. המבצע גם מאפשר לאלעל לשווק מושבי בונוס בקוים לבחירתה ע״פ הצורך התקופתי וגם מאפשר לחברי מועדון להנות ממחירים מוזלים במיוחד לכרטיסי בונוס בחודש הולדתם. זאת ועוד, המבצע הזה בפועל גורם לחברי מועדון לחכות בציפייה ובסקרנות כדי לראות אילו יעדים יופיעו בחודש הולדתם ואולי גם לעשות מאמץ מיוחד כדי לצאת לחופשה לאמתוכננת כדי להנות מהמחירים המוזלים. זה פשוט עובד.

השאר תגובה