הירשמו למבצע התקופתי החדש של מועדון Marriott Rewards

המבצע החדש תקף לשהיות בין ה-26 לספטמבר וה-31 לינואר. במסגרת המבצע חברי המועדון יקבלו בונוס של 2,000 נקודות עבור כל שהייה של שני לילות ומעלה באחד ממלונות הקבוצה ובנוסף בונוס של 1,000 נקודות עבור כל שהייה בכל אחת מרשתות הקבוצה החל מהשנייה (כלומר, מקסימום של 28,000 נקודות בונוס כי לקבוצה יש כיום 29 רשתות). נקודות של מאריוט שוות כיום כ-0.8 סנט האחת כך שבונוס של 2,000 נקודות הוא בעל ערך ריאלי של כ-16$.

חברת התעופה הפורטוגלית טאפ (TAP) מגיעה לישראל

ב-1 לאפריל 2019 צפוי להיחנך הקו החדש של החברה מליסבון לת״א עם תדירות של טיסה יומית. טאפ שותפה בברית סטאר ונחשבת לחברת תעופה קטנה ובינונית למדי. כרטיס הלוך/חזור בקו מתחיל ממחיר של כ-230 אירו בתעריף המוזל שלא כולל כבודה לבטן המטוס.

בונוס של 100% ברכישת נקודות של הילטון

מועדון המלונות Hilton Honors מוכר נקודות במחיר מוזל מספר פעמים בשנה. המבצעים הטובים ביותר מקנים הנחה של 50% ע המחיר הרגיל כך שהמחיר המוזל הוא 5$ לכל 1,000 נקודות. במסגרת המבצע הנוכחי ניתן בונוס של 100%, שהוא שקול להנחה של 50% במחיר, אבל רק ברכישת חבילות של 40,000 או 80,000 נקודות. המבצע בתוקף עד ה-20 לספטמבר.

אובר חוסמת לקוחות עם ציון נמוך באוסטרליה וניו-זילנד

מהלך מעניין של חברת הנסיעות השיתופיות. במסגרת התוכנית אובר חוסמת לחצי שנה את חשבונם של משתמשי השירות שלה עם רייטינג של ארבעה כוכבים ומטה. המטרה היא לעודד את הנוסעים להיות אדיבים יותר לנהגים ולשמור על מצב הרכבים. ציון של ארבעה כוכבים נחשב נמוך מאוד ולטענת החברה יותר מ-90% מלקוחותיה באוסטרליה וניו-זילנד מחזיקים בציון של ארבעה וחצי כוכבים ומעלה – כך שמדובר בחסימה זמנית של אחוז קטן מסך הלקוחות.

מועדון הנוסע המתמיד מאפשר לרכוש בנקודות כרטיסים לקולנוע

מימוש נוסף לנקודות אלעל שאין לו דבר וחצי דבר עם נסיעות לחו״ל. תמורת 20 נקודות תוכלו לקבל כרטיס לסרט באחד הקולנועים של סינמה סיטי. הכרטיס תקף גם להצגות בסופ״ש אבל רק לאולמות רגילים. האם מדובר במימוש טוב לנקודות? סה״כ כן, כי כרטיס לקולנוע עולה 40 ש״ח (במחיר רגיל, אם אינכם זכאים להנחה כלשהי) ובמקרה כזה המימוש הוא לפי 55 סנט לנקודה. אלא שרוב הלקוחות כן זכאים להנחה כלשהי ו/או יכולים להנות מ׳כרטיס שני חינם׳ כהטבה של כרטיס אשראי.

6,000 נקודות בונוס (או אוויוס) לאחר שלוש שהיות במלונות אקור

המבצע, של מועדון המלונות LeClub, תקף להזמנות עד ה-7 לאוקטובר ולשהיות של שני לילות ומעלה בין ה-18 לספטמבר וה-14 לינואר. לאחר השהייה הראשונה ייתקבל בונוס של 500 נקודות, לאחר השהייה השנייה בונוס של 2,500 נקודות נוספות ולאחר השהייה השלישית בונוס של 3,000 נקודות נוספות. ניתן להמיר נקודות של אקור לאוויוס (של איבריה!) ביחס של 1:1 או להמיר 6,000 נקודות לשובר בסך 120 אירו לשימוש במלונות קבוצת אקור (אז החזר ממוצע של 40 אירו לכל שהייה).

מבצע כרטיסי בונוס של מועדון התעופה LifeMiles

עוד לא נגמר המבצע לרכישת מיילים עם בונוס של עד 140% והמועדון כבר יוצא במבצע נוסף במסגרתו ניתנת הנחה של עד 48% על כרטיסי בונוס במחלקת התיירים, הנחה של עד 31% על כרטיסי בונוס במחלקת העסקים והנחה של עד 20% על כרטיסי בונוס במחלקה הראשונה. מדובר בכמה עשרות קוים נבחרים ברחבי העולם, שמופעלים ע״י חברות תעופה שונות מברית סטאר, ולא בהנחה גורפת לכרטיסי בונוס במועדון. כרטיס בונוס מאסיה לארה״ב במחלקה הראשונה של חברות תעופה כמו אסיאנה ואייר-צ׳יינה עולה החל מ-72,000 מיילים בלבד.

רשת LHW עוברת למועדון לקוחות מבוסס נקודות

המועדון של רשת מלונות היוקרה העצמאיים, Leaders Club, יעבור שינוי מהותי ב-26 לספטמבר. חברי המועדון – שהחברות בו היא בתשלום שנתי – יחלו לצבור נקודה אחת לכל 1$ בחיוב בכל מלון של הרשת בעולם ולילות-בונוס יעלו החל מ-4,000 נקודות. על פניו זה נראה כמו החזר מאוד סולידי שלא לומר גרוע למדי. לא פורסמו עדיין כל הפרטים על התוכנית החדשה.

קטאר נתנה לטורקיה במתנה מטוס בואינג 747-8 אולטרה-יוקרתי

לפני מספר שבועות פורסם שהקטארים חיפשו רוכש למטוס, ששוויו מוערך בכ-350 מיליון דולר לאחר כל השדרוגים והמערכות המיוחדות שהותקנו בו, אך השבוע המטוס הועבר לטורקיה לכאורה במתנה. היחסים בין קטאר וטורקיה חמים למדי בחודשים האחרונים ובפרט לאחר שטורקיה באה לעזרתה של קטאר במהלך החרם שהיה על הנסיכות הקטנה מצד שכנותיה. מטוס היוקרה הקטארי כולל חדרי ישיבות, מושבי מחלקה ראשונה, חדרי שינה, מתקנים רפואיים, מערכות אבטחה מתקדמות ועוד. המטוס מיועד ל-94 נוסעים סה״כ שמתוכם 18 אנשי צוות.

5 תגובות

  1. דרור

    לגבי רכישת מיילים של אוויאנקה: אני מנסה לחפש כרטיסי בונוס באתר שלהם, בשביל לקבל מושג על האפשרויות (ובעיקר בשביל להשוות ליונייטד, שם יש לי כמות לא רעה של מיילים). כמעט בכל החיפושים התוצאה היא שאין טיסות בכלל או שיש טיסות גרועות עם קונקשן (טיסה קצרה בביזנס ואז ארוכה באקונומי). זה ככה על פני יעדים ותאריכים שונים. יש משהו שאני מפספס או עושה לא נכון? תודה 🙂

    הגב

השאר תגובה