טיסות לארה״ב במחלקת העסקים של אייר-פראנס

מחירים אטרקטיביים למדי ביחס למחירי השוק המקובלים במחלקת העסקים. לרכישה עד ה-25 לאוקטובר ולטיסות בין ה-1 לנובמבר וה-25 לאפריל (כולל ערב פסח!). בטיסות בין ת״א לפריס מציעה החברה מחלקת עסקים פנים-אירופית בלבד (מושב אמצעי חסום) אבל בטיסות בינ״ל ארוכות, ובפרט במטוסי ה-77W, מחלקת העסקים של אייר-פראנס לא רעה בכלל. דוגמאות מחירים: החל מ-2180$ לניו-יורק, החל מ-2360$ ללוס אנג׳לס, וושינגטון החל מ-2400$.

כפל נקודות במלונות קבוצת הילטון באסיה והפסיפיק

להזמנות ולשהיות עד ה-31 לדצמבר. נדרשת הרשמה מראש. פורמלית המבצע מיועד רק למחזיקי כרטיסים מסוימים של המותג ויזה, ובפרט ללקוחות באזור אסיה והפסיפיק, אם כי  להערכתי זה לא נאכף בפועל. בכל מקרה, המבצע פתוח לכלל חברי המועדון וייתכן בהחלט שבעת הצ׳ק-אאוט תתבקשו לשלם עם כרטיס כלשהו של ויזה כדי להבטיח את בונוס הנקודות (אבל לא בהכרח אחד מהכרטיסים הנקובים בעמוד המבצע).

1,000 מיילים של אמריקן לשהיות בשתי רשתות של הייאט

בונוס נחמד, בשיתוף מועדון התעופה AAdvantage, אם במקרה תכננתם שהיות במלונות של רשת הייאט-האוס או רשת הייאט-פלייס. מרבית המלונות של הרשתות האלו נמצאים בארה״ב אך יש לרשתות גם נוכחות בינ״ל (ואפילו באירופה). המבצע דורש הרשמה (עד ה-30 לנובמבר) ותקף לשהיות עד סוף ינואר. הבונוס מתווסף כמובן על צבירת הנקודות הרגילה במועדון World of Hyatt.

הושלמה בנייתה של היאכטה הראשונה של ריץ-קרלטון

בקיץ 2017 כתבתי על התוכנית של רשת מלונות היוקרה ריץ-קרלטון (קבוצת מאריוט) להשיק צי של שלוש יאכטות גדולות שישמשו, הלכה למעשה, כמלונות יוקרה שאפשר להשיט ממקום למקום. מוקדם יותר השנה עדכנתי שנפתחו ההזמנות והשייט הראשון צפוי לצאת לדרכו בפברואר 2019. בינתיים לא ידוע אם ניתן יהיה לצבור נקודות של מאריוט מהשייט האולטרה-יוקרתי ו/או אם ניתן יהיה להשתמש בנקודות להזמנת שייט. כך או כך, היאכטה הראשונה ראתה מים בפעם הראשונה והכשרתה לשייט תושלם כנראה בחודשיים הקרובים.

לילה שלישי חינם במלונות נבחרים של קבוצת אקור

להזמנות עד ה-13 לנובמבר ולשהיות בין ה-31 לאוקטובר וה-17 לפברואר. במבצע משתתפים רוב המלונות של הקבוצה – אלפים ברחבי העולם – אם כי המבצע לא יהיה זמין בכל התאריכים. באופן טבעי התעריף המוזל דורש תשלום מראש ואינו ניתן לביטול בעוד ההנחה נגזרת מהתעריף הגמיש הרגיל של אותם לילות כך שאומנם לכאורה מדובר בהנחה של 33% ובפועל מדובר בהנחה קטנה משמעותית (אבל עדיין כדאית, אם ממילא אתם זקוקים לשלושה לילות במלון).

18 תגובות

 1. חנצי

  לגבי מבצע יום ההולדת המתגלגל של אל על – היעדים לילידי נובמבר:
  ציריך, מדריד, טביליסי​​, יוהנסבורג, בייג'ין​​
  לטביליסי​​ מוצע רק תיירים ולשאר היעדים עסקים + תיירים

  הגב
   • Lior @ FlyingOut

    אלעל לפעמים מעדכנת את דף המבצע כבר באמצע החודש הקודם אך לא מפרסמת את הקישור ׳החדש׳ באתר שלה. כדי לגלות האם כבר עודכן העמוד לחודש נובמבר פשוט כנס לקישור של חודש אוקטובר ושנה את הפרמטרים המתאימים.

    סחטיין לחנצי על תשומת הלב והפרסום המוקדם.

   • חנצי

    אכן זו השיטה.. כל הכבוד לאל על שלא מחכים לרגע האחרון 🙂

   • Lior @ FlyingOut

    מצד שני, כמה מסובך להכין את העמוד ולתזמן את הפרסום שלו באתר? למה צריכה להיות החלטורה הזאת ש׳יודעי דבר׳ יכולים לראות את המבצע לפני כל השאר? אנחנו כמובן ׳יודעי הדבר׳, וזה מטיב איתנו, אבל זה בינתיים נותן לנו יתרון על פני שאר חברי המועדון (בתכנון מראש ובחירת טיסות וכו׳). לדעתי זו שגיאה של אלעל או סתם תקלת IT בתזמון עמודי המבצעים (והרי תקלות IT באלעל זה הדבר הכי נפוץ שיש).

 2. מאיר

  לא יכול לחכות לשלישי. סורי
  האם ליאור או מישהו אחר כאן יודעים אם ברונזה וסילבר בבריטיש מקנים את אותן זכויות בנוגע לבחירת מושב כשאני טס בטיסת איבריה ? כלומר במקרה של ברונזה האם המושבים ייפץחו לבחירה חופשית שבןע לפני הטיסה?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   סטטוס סילבר של בריטיש הוא ספיר בברית. הסטטוס הזה נותן לך גישה למושבים מועדפים בטיסות איבריה מרגע ההזמנה.

   סטטוס ברונזה של בריטיש, שהוא סטטוס רובי בברית, לא נותן לך הטבות כלשהן בעניין מושבים בטיסות איבריה. כך להבנתי. אם הטבות כן מוצעות אז אולי במהלך הצ׳ק-אין לטיסה ולא מעת ההזמנה.

   הגב
  • אלעד

   לדעתי באיבריה הזמנת מושב מראש תלויה בתנאי הכרטיס ולא בסטטוס מסוים, בפועל זכורה לי רק פעם אחת (בטיסת פנים) שהמערכת לא נתנה לי להזמין מקום. (אתמול הזמנתי לאחות שלי כרטיס בונוס, אין לה שום סטטוס, והייתה לי אפשרות להזמין מקומות ללא בעיה.)

   הגב
   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    30 יורו למושב רגיל המאל פרידוס האלה רוצים….

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היי ליאור, זקוק לעצה מהירה ממך.

  הייתי אמור לטוס הלילה (בנקודות של אסיה מיילס) במחלקה הראשונה מהונג קונג לניו יורק והטיסה פשוט בוטלה.

  אסיה מיילס מסרבים לשים אותי על כל טיסה חילופית שאין לה זמינות בנקודות. הם מציעים לי או לחכות יומיים או לטוס מחר אחה"צ משיקגו על טיסה שיש בה זמינות בנקודות.

  כששאלתי אותם איך אגיע לשיקגו תשובתם היא: מצטערים. תצטרך לקנות כרטיס בעצמך.

  האם זו התנהלות נורמלית? מה היית מציע לעשות?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   וואו… זה מקרה מורכב…

   אבל אין ספק שבמצבך הייתי מתאכזב מאוד משירות הלקוחות של קתאי והייתי מתעקש לקבל פתרונות אחרים. כרטיס בונוס כמוהו ככרטיס בכסף גם במקרה של IRROP והם צריכים לספק לך טיסות חלופיות במחלקת השירות שאתה מוזמן אליה. זה לא שאתה ביקשת לעבור לטיסה אחרת מזאת שהוצעה לך (ואז צריך לבדוק זמינות באמת).

   קתאי שותפה קרובה של אמריקן ויכולה בקלות להשיג לך מושב על אחת הטיסות של אמריקן מניו-יורק לשיקגו. תתעקש לקבל מושב כזה, וגם מלון ללילה בשיקגו, ואז לטוס משיקגו להונג-קונג. זה המינימום בעיניי.

   בכל מקרה – תעד הכל. תמונות, הקלטות, מסמכים – הכל. בכל הזדמנות בקש לדבר עם מנהל אחראי ולא עם דרג הבסיס (בשדה, בטלפון…) ותבהיר שאתה נוסע פרימיום שטס לצרכיי עבודה ולאור הטיפול בך החברה שלך או אתה תשקלו ברצינות לתבוע את קתאי על סירוב להטיס נוסע (לא באמת תביעה שקל לתבוע… אבל בארה״ב ל-DOT יש כללי ברזל נגד חברות תעופה שמסרבות להטיס נוסעים אז באוזניהן זה נשמע כמו איום אמיתי).

   הגב
   • אבי

    דיברתי, ביקשתי, התחתנתי, צרחתי. שום דבר לא עזר עם הנבילות הללו חוץ מלשמוע שוב ושוב את ״אנחנו מצטערים אבל זה מה שלצערנו אנחנו יכולים לעשות״.

    נאלצתי לשלם על מלון מכיסי ובנוסף לקנות טיסה מניו יורק לשיקגו. בהמשך תודות לאיחור אאלץ לשלם על לילה בהונג קונג ולקנות טיסה חדשה לסין.

    אתה מהלל את החברות האסיאתיות. הנה לך דבר שלעולם לא יקרה בחברה אמריקנית.

   • Lior @ FlyingOut

    אני מסכים, וסיפור כזה של התעלמות מוחלטת מנוסע פרימיום עוד לא שמעתי. מאכזב מאוד שיחס כזה מקבלים מנציגים של אחת מחברות התעופה המובילות בעולם. /:

   • aka77

    גם לי הייתה בעיה קטנה (אפילו שטותית אבל עדיין לא צריכה להיות) עם קתאי.
    בשירות הקרקע, התנהגו בצורה קרה ומזלזלת ואפילו שיקרו… לא משהו מיוחד אבל כן משהו שהייתי מקבל (לצערי) באל על.

  • Lior @ FlyingOut

   תודה על הפרסום!

   זה מבצע ׳מתגלגל׳ שנמשך כבר זמן רב – אבל הוא מיועד רק לחברי מועדון שטרם רשמו שהייה כלשהי בחשבון שלהם.

   הגב

השאר תגובה