מועדון התעופה MileagePlus

חברת תעופה: United Airlines

ברית תעופה: Star Alliance

סטטוס גבוה: Premier Silver > Premier Gold > Premier Platinum > Premier 1K

לפתיחת חשבון לחצו כאן

MileagePlus Logo

הדרך לסטטוס גבוה: באמצעות צבירת מיילים לסטטוס (PQM) או קטעי טיסה (PQS) בין ה-1 לינואר וה-31 לדצמבר. בעלי חשבון במועדון שכתובתם בארה״ב נדרשים גם לסך הוצאה כספית (PQD) כתנאי-סף. בנוסף, לשם השגת סטטוס גבוה חובה לטוס לפחות ארבעה קטעי טיסה עם יונייטד.

תוקף הסטטוס: מרגע השגתו ולהמשך אותה שנה קלנדרית, כל השנה שאחריה ועד ה-31 לינואר בשנה שאחריה. כך, לדוגמה, סטטוס שיושג ב-1 למאי 2019 יהיה בתוקף עד ה-31 לינואר 2021.

צבירת מיילים: מבוססת-מחיר לכרטיסים המשווקים ע״י יונייטד ומבוססת-מרחק לכרטיסים אחרים. אין זהות בין צבירת מיילים לסטטוס (PQM) ומיילים למימוש (RDM).

מימוש מיילים: טבלאות המימוש של יונייטד תחרותיות ביחס לשוק, פשוטות למדי ומציעות אפשרויות אטרקטיביות לכרטיסי בונוס בטיסות יונייטד ו/או השותפות שלה. כמו כן, תנאי המימוש נוחים יחסית וכמעט שאין הגבלות על מסלול הטיסות בכרטיסי בונוס. בין השאר המועדון מאפשר לבחור קונקשיין באירופה בכרטיסי בונוס בין ת״א ויעדים באסיה והפסיפיק. 

תוקף המיילים: המיילים לא יימחקו כל עוד החשבון פעיל. חשבון הופך לא-פעיל בחלוף 18 חודשים מרישום הפעולה האחרונה בו. ׳פעולה׳ מוגדרת כצבירה או מימוש של מייל אחד לפחות – ולא בהכרח מפעילות תעופתית (טיסה). 

האם ניתן לצבור מיילים באמצעות כרטיס אשראי ישראלי?

כן. עם מרבית הכרטיסים של חברת לאומיקארד. זוהי חברת האשראי הישראלית שיש לה שת״פ עם המועדון של יונייטד. יחס ההמרה הוא תלוי-כרטיס ובאופן טבעי כרטיסים בכירים יותר מציעים יחס המרה טוב יותר.

האם המועדון מציע יתרון מיוחד לנוסעים ישראלים?

לא.

לאיזה נוסעים מתאים המועדון?

זהו אחד ממועדוני התעופה הנוחים ביותר לשימוש. הפשטות הזו הופכת אותו למועדון תעופה אטרקטיבי מאוד לנוסעים מזדמנים ותכופים כאחד, ובפרט לאלו הטסים בעיקר במחלקת התיירים (וביניהם מרבית הנוסעים העסקיים). כאמירה כללית מדובר באחד ממועדוני התעופה הטובים בברית סטאר ואולי הטוב שבהם. 

קישורים שימושיים:

צבירת מיילים מטיסות יונייטד

צבירת מיילים מטיסות עם החברות השותפות

מחשבון כרטיסי בונוס

טבלת כרטיסי בונוס ושדרוגים מלאה (PDF)

הזמנת כרטיסי בונוס – חיפוש זמינות מושבים

הטבות לבעלי סטטוס גבוה

דרישות סף להשגת סטטוס גבוה

שיתוף הפעולה עם מועדון המלונות Marriott Rewards

פוסטים שאולי תרצו לקרוא:

המדריך המלא: Excursionist Perk

חמישה כרטיסי בונוס מעולים ליציאה מת״א

כדאי שתדעו: גולד של יונייטד = גולד של מאריוט = גולד של סטארווד = הטבות רבות

BoardingArea