שוב: 20% הנחה על כל טיסות וויזאייר לחברי מועדון בלבד

המבצע בתוקף עד מחר, ה-11 לדצמבר, ופתוח לכל יעדי החברה. המבצע מיועד לחברי מועדון בלבד אבל יש כל סיכוי שמחר הוא ייפתח לכלל הלקוחות כפי שנוהגת לעשות החברה. ההנחה, כך נראה, נגזרת מהמחיר המוזל לחברי המועדון שאינו כולל את עמלת ההזמנה.

הוארך המבצע: כפל/טריפל נקודות של מועדון HHonors עד סוף ינואר

בתחילת אוקטובר פרסמתי את המבצע התקופתי של קבוצת הילטון המציע כפל נקודות לשהיות במלונות הקבוצה וטריפל נקודות להזמנות שהוקמו באפליקציה. המבצע במקור היה בתוקף עד סוף השנה אבל כעת הוארך בחודש נוסף – עד ל-31 לינואר 2017. הרשמה נדרשת. זיכרו שיש מבצע אטרקטיבי נוסף של המועדון בתוקף עד סוף ינואר: בונוס של 5,000 נקודות למזמינים באפליקציה ומשלמים עם כרטיס אשראי של ויזה.

קוונטס מתכננת להפעיל את הטיסה המסחרית הסדירה הארוכה בעולם

אחרי ימים של ספקולציות, עכשיו זה רשמי: קוונטס תפעיל טיסות נון-סטופ בין פרת׳ (PER) במערב המדינה ללונדון הית׳רו (LHR). טיסות בין אוסטרליה לבריטניה – ובפרט אלו של קוונטס – ידועות בכינוי ׳Kagaroo Route׳, כי הן דורשות עצירה כלשהי בחצי הכדור המזרחי, והקו החדש עליו הכריזה קוונטס היום הופך לקו הקנגרו הראשון בהיסטוריה שהוא, למעשה, לא קנגרו. הטיסות יופעלו במטוסי בואינג 787-9 שיגיעו לדי קוונטס רק בסוף השנה הבאה ועל כן הקו יחל לפעול רק במרץ 2018. מרחק הטיסה בין פרת׳ ללונדון עומד על כמעט בדיוק 14,500 ק״מ שהם קצת מעל 9,000 מייל.

להיום בלבד: כפל קאשבק באתר TopCashBack. זה כדאי!

לכבוד התאריך הסימלי, 12/12, אתר TCB מציע כפל קאשבק על רכישות במגוון רחב של אתרים. בין השאר תוכלו לקבל 14% החזר על השכרות רכב עם חברת הרץ ו-30$ החזר על כל הזמנת כרטיס טיסה באתר FlightHub עליו המלצתי בפוסט לאחרונה. כן, זה טוב כמו שזה נשמע: 30$ החזר על כל הזמנה! מהרו להזמין. הנה פוסט על אתר הקאשבק הזה, ואם טרם נרשמתם אליו אז אתם מוזמנים להירשם באמצעות הקישור שלי (לחצו כאן) ולהנות מ-10$ נוספים לאחר שתצברו החזר מצרפי של 10$ בחשבונכם.

מינימום 8,000 מיילים של מועדון Miles&More בהזמנה אחת

מועדון התעופה של קבוצת לופטהנזה מאפשר לחבריו להזמין חדרים במלונות ישירות באתר. התעריפים סה״כ תחרותיים ומוצגים באירו בלבד. עד סוף דצמבר המועדון מציע בונוס נדיב מאוד של 6,000 להזמנה ראשונה של שני לילות ומעלה עם הבטחה למינימום 1,000 מיילים עבור כל לילה בהזמנה. כלומר, מינימום של 8,000 מיילים סה״כ. מלונות יקרים יותר מקנים יותר מ-1,000 מיילים לכל לילה. זה מבצע פנטסטי לחברי מועדון שמטפחים יתרה בחשבונם! המיילים כמובן יכנסו לחשבון רק בשבועות שלאחר השהייה ולא מיד לאחר ההזמנה.

הירשמו למבצע הבא של מועדון IHG Rewards

המבצע החדש, לרבעון הראשון של 2017 (מה-1 לינואר ועד ה-15 לאפריל), הוא עוד מבצע ממוקד שבו כל חבר מועדון מקבל אוסף ייחודי של הצעות. השלמת כל הצעה תזכה בבונוס וישנם גם בונוסים להשלמת מספר הצעות יחד. חבר מועדון שישלים את כל ההצעות יקבל לכל הפחות 30,000 נקודות. המבצעים האלו מעודדים גמיפיקציה ונראה שהמועדון של קבוצת אינטרקונטיננטל אוהב אותם יותר מכל מועדון אחר כי הוא משיק לפחות שניים כאלו בשנה. בידקו את ההצעות שלכם – הן יכולות להיות אטרקטיביות במיוחד!

בקרוב יהיו טיסות ישירות מת״א לארבעה שדות תעופה שונים בלונדון

ביום שבת האחרון כתבתי פוסט על קודים בעולם התעופה ובו ציינתי שישנן ערים גדולות אותן משרתים מספר שדות תעופה. לונדון היא השיאנית עם שישה שדות בינ״ל במטרופולין שלה. תנועת הנוסעים בין ת״א ללונדון גדלה משנה לשנה וכך גם מספר הטיסות בין הערים. ובכן, ארקיע מתכננת להתחיל לטוס בקרוב מת״א לשדה התעופה סטנסטד (STN) שיהיה הרביעי מבין ששת השדות של לונדון הזוכה לטיסות ישירות מת״א. אלו החברות המפעילות כיום טיסות סדירות בין הערים: בריטיש (הית׳רו), אלעל (הית׳רו ולוטון), איזיג׳ט (לוטון וגטוויק) ומונארך (לוטון).

עדכון לגבי מבצע ׳סטטוס בחינם׳ של אייר-ברלין

לפני כחודש פרסמתי פוסט על מבצע של מועדון TopBonus בו הוצע, לכאורה, סטטוס סילבר בחינם ומסלול מהיר עד סטטוס גולד. המבצע, ע״פ תנאים הרשומים אז, היה פתוח לכל חבר מועדון הרשום באתר Xing (המתחרה הגרמני של לינקדאין, הרשמה בחינם). היום קיבלתי הודעה מארז, קורא קבוע של הבלוג, שהמועדון לא איפשר לו להשתתף במבצע. מסתבר שישנם תנאים נוספים, שלמיטב ידיעתי לא פורסמו, ובפרט שהמבצע תקף רק לחברי מועדון שכתובת המגורים שלהם במספר מצומצם של מדינות. המבצע כבר לא בתוקף אבל חשבתי שיהיה נכון לפרסם את ההעדכון בכל זאת.

בונוס של עד 140% ברכישת מיילים ממועדון LifeMiles

עד ה-20 לדצמבר מועדון התעופה הפופולרי של אוויאנקה מוכר מיילים עם בונוס מקסימלי של 125% – אבל בזכות הבלוג המעולה OMAAT תוכלו לקבל 15% נוספים ברכישת כל כמות של מיילים. הבונוס הוא מדורג כך שעל מנת להנות מהבונוס הנדיב ביותר (140% סה״כ) יש לרכוש לפחות 101,000 מיילים מתוך המכסה המותרת של 150,000 מיילים. המחיר, בשקלול הבונוס, מתחיל מ-13,75$ ל-1,000 מיילים בלבד. שימו לב: על מנת להנות מהבונוס המוגדל עליכם להירשם בקישור לעיל עד ה-19 לדצמבר.

2 תגובות

 1. אסף

  לידיעה גם אל-על מיטיבה עם לקוחותיה הנאמנים בקיצור הנקודות הנדרשות לסטטוס:

  מעמד כסף – 500 נקודות בסיס או 450 נקודות בסיס + 12 קטעי טיסה
  (במקום 800 נקודות בסיס או 700 נקודות בסיס + 12 קטעי טיסה).

  מעמד זהב – 1,000 נקודות בסיס או 900 נקודות בסיס + 25 קטעי טיסה
  (במקום 1,500 נקודות בסיס או 1,300 נקודות בסיס + 25 קטעי טיסה).

  מעמד פלטינה – 2,500 נקודות בסיס או 2,300 נקודות בסיס + 40 קטעי טיסה
  (במקום 3,000 נקודות בסיס או 2,800 נקודות בסיס + 40 קטעי טיסה).

  הגב

השאר תגובה