האתר אותו אציג מיד, שנבנה ע״י טים רוג׳רס, לא באמת דורש הסברים מיוחדים. אין יותר ידידותי למשתמש ממנו. קרדיט לתזכורת על חזרתו לפעילות מגיע לבלוג הבריטי המעולה HFP.

חיפוש מושבי בונוס בטיסות בריטיש

דרך המלך היא באמצעות האתר של מועדון Executice Club. הוא מהיר יחסית ודר״כ חף מטעויות אבל הוא דורש מכם להיות חברי מועדון ולהיות מחוברים לחשבון בעת החיפוש. ההתחברות מחדש בכל פעם יכולה קצת לשגע במידה ואתם מבקשים לערוך חיפוש מספר פעמים ביום, למשל.

BAEC Search Award Seats

ניתן לחפש מושבי בונוס בטיסות בריטיש גם באמצעות האתרים של מועדוני תעופה אחרים כמו זה של קוונטס, אמריקן, ג׳אל, איבריה או פינאייר (אלו המומלצים ביותר). חלקם דורשים התחברות לחשבון גם כן, אז, אין יתרון אמיתי. כדאי להכיר אותם ולהשתמש בהם בעיקר כשמנסים להזמין כרטיסי בונוס עם טיסות של בריטיש באצעות מיילים או נקודות של מועדון זרואז החיפוש באתר של בריטיש לא בהכרח יהיה מספיק משום שבריטיש לא מציעה לכל המועדונים הזרים את אותה גישה למושבי הבונוס בטיסות שלה כמו שהיא מציעה למועדון שלה (פרקטיקה מקובלת, כמעט כל מועדוני התעופה נוהגים כך).

כך, לדוגמה, אם אני מבקש להשתמש במיילים של אמריקן כדי להזמין טיסה של בריטיש אני לעולם אחפש את הטיסה הזאת קודם כל באתר של מועדון AAdvantage.

הדרך הטובה ביותר לחפש מושבי בונוס

הכירו את: BA Redemption Finder.

האתר בעל עיצוב מינימליסטי, מותאם למכשירים סלולריים ומהיר מאוד. לא נדרשת הרשמה מראש או התחברות לשם החיפוש.

BA Redemption Finder 1

פשוט הזינו שדה מוצא, שדה יעד, מספר נוסעים ומחלקת שירותוהאתר יציג לכם באופן מיידי את זמינות מושבי הבונוס לשנה הקרובה בשני כיווני הטיסה בקו שבחרתם. מרשים, אה?

BA Redemption Finder 2

בתוצאות החיפוש מיד תוכלו לזהות דפוסים ברורים למדי לגבי החודשים בשנה והימים בשבוע שבהם יש את זמינות מושבי הבונוס הגבוהה ביותר. תאריכים המסומנים בכחול הם אלו שבהם יש זמינות מושבי בונוס לפחות לטיסה אחת במהלך היום במחלקת השירות המבוקשת.

התוצאות המוצגות תואמות את מה שתמצאו באתר של בריטיש עצמה. כלומר, האתר הנ״ל מקבל את המידע מאותו מקור כך שאם מצאתם זמינות בתאריך רצוי כנראה שבאותו תאריך תהיה טיסה שתוכלו להזמין עם אוויוס אבל לא בטוח שאותה טיסה תהיה זמינה גם למועדוני תעופה אחרים (לרוב כן, אבל לא תמיד…).

האתר מציע גם שירות של התראות על שינויי זמינות. אחרי שביצעתם חיפוש תוכלו להירשם לשירות עם בחירת טווח תאריכים כרצונכם. האתר מבטיח שתקבלו עד מייל אחד להיום במידה ויהיו שינויים לזמינות מושבי הבונוס בהתאם למאפייני החיפוש. אפשרות אחרת היא להירשם לשירות הפרימיום של האתר, תמורת 3 פאונד בחודש בלבד, ולקבל מייל בכל שעה במידה ויהיו שינויים בזמינות.

שדרוגים בטיסות בריטיש

אם אתם מעוניינים להשתמש באוויוס שלכם על מנת לשדרג את מחלקת השירות בטיסה של בריטיש שרכשתם בכסף אז האתר הזה הוא כל מה שדרוש לכם. מדוע? כי בריטיש משתמשת באותה מחלקת כרטוס גם לכרטיסי בונוס וגם לשדרוגים ולכן אם יש זמינות למושב בונוס בטיסה הרי שיש זמינות גם לשדרוג מחלקת שירות.

עלות השדרוג היא ההפרש במחיר כרטיסי הבונוס בשתי המחלקותזו שמשדרגים ממנה וזו שמשדרגים אליה. אין תוספת כספית לשדרוג אלא אם השדרוג משנה את מרכיב המסים וההיטלים הנוספים בכרטיס ואז יידרש גם ההפרש הזה (רלוונטי בעיקר לשדרוג למחלקת עסקים ביציאה מלונדון).

ניתן לשדרג את כל מחלקות הכרטוס של בריטיש למעט שלושת מחלקת הכרטוס הנמוכות ביותר בתוך מחלקת התיירים (Q, O ו-G). השדרוג האטרקטיבי ביותר הוא ממחלקת הכרטוס המוזלת בתוך מחלקת פרימיוםאקונומי (T) למחלקת העסקים.

שדרוגים חייבים להתבצע מראש. אין שדרוגים באמצעות אוויוס בשדה התעופה או אחרי העלייה למטוס.

לסיכום

האתר שהצגתי, BA Redemption Finder, הוא ללא כל ספק הכלי הטוב ביותר לחיפוש מושבי בונוס ושדרוגים בטיסות בריטיש. כדאי לשמור אותו במועדפים.

5 תגובות

 1. elorl

  כמה עולה כרטיס בונוס בכיון אחד(לונדון-ת"א) במחלקת תיירים לעומת תיירים פרימיום?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   במחלקת תיירים החל מ-10,000 אוויוס וכמה מאות דולרים במסים והיטל-דלק (בערך 150$ בכיוון לונדון, בערך 200$ בכיוון ת״א).

   הגב

השאר תגובה