בתחילת החודש הבטחתי שאחלק מתנה לאחר שיהיו לדף הפייסבוק של הבלוג יותר מאלף עוקבים. בשבוע שעבר זה קרהאז תודה לכל מי ששיתף, המליץ ופרסם. עכשיו אחד או אחת מכם יזכו במספיק נקודות כדי להנות מעד ארבעה לילות חינם במלון!

HH Get More

ביום שלישי הצטרף לדף הפייסבוק של הבלוג העוקב ה-1,000 ומאז הצטרפו 13 עוקבים נוספים. המדד הזה, אם אם אין לו משמעות פרקטית, מהווה אינדיקציה להתקדמות הבלוג. במיוחד לאור העובדה שמדובר בגידול אורגני בקהל הקוראים כי אני, נכון להיום, בוחר שלא לפרסם את הבלוג בתשלום. אז שוב תודה למי מכם שדואג לעשות לייקים לפוסטים מדי פעם, לשתף, להמליץ, לספר וכיוצ״ב.

ועכשיו לחלק המעניין

המתנה

20,000 נקודות של מועדון Hilton Honors.

המועדון של קבוצת הילטון הוא אחד ממועדוני המלונות המומלצים ביותר לנוסעים מזדמנים ונוסעים תכופים כאחד. הוא מתקדם, נוח לשימוש, מאפשר צבירת נקודות מהירה מאוד, מציע מבצעים תכופים ואטרקטיביים, מאפשר מימוש נקודות במגוון רחב של אפיקים ועוד. סטטוס גולד במועדון נחשב ע״י רבים לסטטוס הביניים הטוב ביותר בתעשייה.

המועדון של הילטון מוכר נקודות בשיגרה במחיר של 10$ לכל 1,000 נקודות. במסגרת מבצעים המקנים בונוס של 100% או הנחה של 50% ברכישת נקודות המחיר יורד עד 5$ לכל 1,000 נקודות.

כלומר, המתנה תחסוך לכם 100$ עד 200$ ברכישת נקודות!

HH Buy 20K Points Full Price

מה תוכלו לעשות עם 20,000 נקודות של הילטון?

לילותבונוס במלונות קבוצת הילטון מתחילים מ-5,000 נקודות ללילה בלבד. תמחור לילותהבונוס הוא דינמי, כך שאינו קבוע בכל לילות השנה ברוב המלונות, אבל לכל מלון עדיין יש קטגוריה שממנה נגזר המחיר המקסימלי עבורו.

תוכלו, למשל, לבלות ארבעה לילות במלון של רשת המפטון בקרקוב:

HH 5K Award

תוכלו, למשל, לבלות שני לילות במלון של רשת דאבלטרי באגרה, הודו, לקראת ביקור בטאג׳ מאהל:

HH 10K Award

תוכלו, למשל, לבלות לילה במלון של רשת המפטון במרכז ברלין כולל ארוחת בוקר:

HH 19K Award

תוכלו גם להשתמש בנקודות על מנת לשדרג חדר שהזמנתם במלון של הקבוצה, להעביר את הנקודות למישהו אחר, להשתמש בנקודות כדי לרכוש מוצרים באמזון, להמיר את הנקודות למיילים של מועדון תעופה לבחירתכם ועוד אפשרויות.

איך תוכלו לזכות?

כל שעליכם לעשות הוא להגיב לפוסט הזה עם תשובה קצרה לשאלה

לאיזו עיר בעולם, שטרם ביקרתם בה, הייתם הכי רוצים לנסוע?

זה הכל. הגיבו לפוסט ואולי תזכו!

אתם מוזמנים לשתף את הפוסטים עם אחרים כדי שגם הם יוכלו להגיב ואולי לזכות ב-20,000 נקודות שבתקווה יהפכו ללילותבונוס מהנים במיוחד בטיול עתידי.

הזוכה ייבחר או תיבחר בצורה אקראית בסופ״ש ואצור איתו או איתה קשר בשבוע הבא כדי להעביר את הנקודות. מסיבה זו אבקש מכל מי שמגיב לכלול כתובת מייל פעילה (שלא תפורסם, רק אני אראה אותה).

בהצלחה!!

119 תגובות

 1. נעמה

  ממש רוצה לבקר בקיוטו, יפן. לאחרונה נתקלתי בפוסט עם תמונות מדהימות על העיר הזו. אני סקרנית מאוד לגבי יפן בכלל.

  הגב
 2. נתי

  קראקס, בירת ונצואלה.
  שמעתי שונצואלה מהממת!!! יש בה את המפל הגבוה בעולם, ונופים בתוליים רבים שיד האדם עדיין לא הרסה, לכשיירגעו העניינים שם, אשמח מאוד לטוס לונצואלה וכמובן להתחיל את הטיול ב4 לילות מפנקים במלון הילטון בקראקס 🙂

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea