אתחיל את הפוסט מפרטי מבצע ההרשמה החדש שמציעה בלאקליין. אם טרם שמעתם על החברה ואינם מכירים את השירותים שלההמידע יופיע בהמשך, כסיכום מקוצר של מה שכתבתי בפוסטים קודמים. הנה שניים מאותם פוסטים:

חופשה במזרח הרחוק, פרק 3: בלאקליין

בלאקליין: המחיר, התמורה ומה שביניהם

הזדמנות מצוינת להזמנת נסיעה ראשונה

המבצע החדש מיועד למי שטרם הזמין נסיעה ראשונה דרך בלאקליין. אם פתחתם חשבון בעבר, או אפילו אם הזמנתם נסיעה בינתיים ולא השלמתם אותה (ובעצם היא ניתנת לביטול ללא קנס), אז המבצע הזה תקף גם עבורכם.

במסגרת המבצע, שיימשך עד סוף מרץ, תוכלו להנות מהנחה משמעותית של 25 דולר/אירו/פאונד לנסיעה ראשונה. ללא תלות במחיר הבסיס של הנסיעה! מועד הנסיעה יכול להיות בהמשך השנה – והעיקר שהנסיעה תוזמן עד סוף המבצע.

מדוע ציינתי שלושה מטבעות? משום שבלאקליין משתמשת בשלושת המטבעות הנ״ל על מנת לתמחר נסיעות לפי היעד. נסיעות בישראל, לדוגמה, מתומחרות בדולרים. ההנחה במסגרת המבצע היא בגובה ׳25 יחידות מטבע׳, אם תרצו, כך שפוטנציאלית היא יכולה לחסוך לכם עד 123 ש״ח (25 פאונד, לפי השער הנוכחי).

איך תוכלו לקבל את ההנחה?

 1. הורידו את האפליקציה (אפל, גוגל) או כנסו לאתר החברה (כאן).
  – – –
 2. הירשמו כמשתמשים חדשים. אם יש לכם כבר חשבוןאין צורך לפתוח חדש. ההרשמה אורכת בקושי דקה ובמהלכה תוכלו גם לעדכן מספר חבר מועדון של אחד ממועדוני התעופה השותפים ובראשם Miles&More (קבוצת לופטהנזה) ו-FlyingBlue (אייר פראנס וק.ל.מ).
  – – –
 3. עדכנו אמצעי תשלום בחשבון. לא יהיה חיוב כלשהואל חשש.
  – – –
 4. התקדמו בתהליך הזמנת נסיעה חדשה עד למסך התשלום (האחרון).
  – – –
 5. הזינו את הקוד ״RFM32BBRYY״ במקום המתאים (Add Voucher) וראו את ההנחה מופיעה מיד. באפליקציה באנדרואיד יש לחצן בפינה הימנית העליונה שמאפשר את הזנת הקודשימו לב.

זה הכל! הנסיעה הראשונה שלכם עם בלאקליין תהיה במחיר אטרקטיבי במיוחד כך שתוכלו גם להנות משירות מצוין, גם להנות מרכב נוח וגם להנות ממחיר נמוך משמעותית מהרגיל. כך, לדוגמה, פתחתי לאבא שלי חשבון חדש והזמנתי לו נסיעה משדה התעופה בפריס למלון במרכז העיר. במקום לשלם 72 אירוהמחיר הרגיל של בלאקליין לנסיעה הזאתהוא ישלם רק 47 אירו (בערך מחיר הנסיעה במונית מקומיתאבל אין מה להשוות בין הנוחות של שתי האפשרויות).

למען הגילוי הנאות וכך גם ציינתי בכותרת הפוסט: עבור כל משתמש חדש שיזמין נסיעה ראשונה וגם ישלים אותה במהלך תקופת המבצע אני אקבל קרדיט דומה להנחה. אז תודה מראש לכל מי שיחליט להביע תמיכה כך ו/או יפרסם את הפוסט הזה בין מכריו! כפי שציינתי קודם ניתן להנות מההנחה גם לנסיעות שמועדן מה-1 לאפריל והלאה, כל עוד יוזמנו בתקופת המבצע, אך נסיעות אלו לא יזכו אותי בקרדיט.

אילו שירותים מציעה בלאקליין?

בלאקליין מציעה שירותי הסעות ברכבים יוקרתיים ביותר מ-250 ערים בעולם. שירות הדגל של החברה הוא איסוף פרטי משדות תעופה ובעניין זה היא מציעה שירות מתוחכם יותר מכל חברה אחרת בשוק (לרבות הפעלת מערכת שעוקבת אחר טיסות ומעדכנת אוטומטית הזמנות במקרה של איחור או ביטול). מלבד שירות הדגל מציעה החברה גם שירותי הסעות אחרים מכל נקודה לכל נקודה וגם על בסיס שעתיוהכל באמצעות הפעלת חברות מקומיות שנבחרו בקפידה עם נהגים מקצועיים ורכבים יוקרתיים מאוד.

Blacklane Homepage

במרבית הערים בהן היא פעילה מציעה החברה שלוש קטגוריות של רכבים:

 • קטגוריית Business Class (לרוב רכבי מרצדס וב.מ.וו מהסדרות הנמוכות)
 • קטגוריית Business Class Van/SUV (רכבים המתאימים ל-5 נוסעים לפחות)
 • קטגוריית First Class (רכבים חדישים ויוקרתיים במיוחד ו/או לימוזינות)

בחלק מהיעדים מציעה החברה קטגוריה רביעית – Economy Class. בקטגוריה זו מוצעים רכבים ׳סטנדרטיים׳ שאינם בהכרח יוקרתיים במיוחד. קטגוריה זו נועדה להתחרות עם שירותי המוניות וחברות מקומיות אחרות כשהיתרון הוא שניתן להנות מהשירות המוקפד של בלאקליין, ושאר היתרונות שמציעה החברה, תוך שמירה על מחיר תחרותי לנוסעים שלא מחפשים בהכרח נוחות גבוהה.

המתחרות הישירות של בלאקליין הן אובר (בשירות UberBlack או שירות UberLux), כרמל (ראו פוסט) וחברות הסעות מקומיות כדוגמת Prage Airport Transfers.

יתרונותיה של בלאקליין על המתחרות

הדגש של החברה הוא לא על המחיר אלא על התמורה. כלומר, היא מכוונת את עצמה בעיקר לקהל הנוסעים שמוכנים לשלם פרמיה מסוימת על מחירי השוק אבל רוצים לקבל שירות מוקפד, מדויק וללא דאגות. אחרי הכלשקט נפשי עולה כסף, במיוחד לנוסעים עסקיים.

החברה מציעה חמישה יתרונות בולטים כשמדובר באיסוף משדה תעופה:

 1. מעקב אוטומטי אחר מועד הנחיתה. המטוס התעכב בהמראה? מז״א לאורך מסלול הטיסה גרם לזמן טיסה ארוך מהצפוי ועיכוב בנחיתה? אין צורך להילחץ  המערכת של בלאקליין מנטרת את הטיסה (בהנחה שהפרטים הוזנו בהזמנה) ומעדכנת את ההזמנה עצמאית בהתאם למועד הנחיתה הצפוי. העדכון יופיע באפליקציה והנהג יחכה בזמן הנכון.
  – – –
 2. זמן המתנה ארוך מהמקובל. באופן שיגרתי השירות כולל זמן המתנה ארוך של 60 דקות. זה נועד לאפשר לנוסעים לעבור בנחת את ההליכים השונים בשדה כמו הגירה, ויזה, איסוף כבודה וכיוצ״ב. לא צריך לדאוג לחיוב נוסף על זמן ההמתנה של הנהג ולא צריך לדאוג אם הנהג בכלל ימתין.
  – – –
 3. אפשרות ביטול נוחה. כרטיס האשראי לא מחוייב לפני הנסיעה וניתן לבטל את ההזמנה בקלות וללא קנס עד שעה לפני מועד האיסוף מהשדה (ובהזמנת שירותי נסיעה ע״פ שעהביטול עד 24 שעות לפני מועד האיסוף).
  – – –
 4. התאמה אישית. ניתן לשנות בקלות את כל פרטי ההזמנה באתר או באפליקציה ואף ניתן לכלול בהזמנה הוראות מיוחדות כמו נוסח הטקסט בשלט האיסוף או בקשות מהנהג. כך ניתן להזמין איסוף עבור אדם אחר.
  – – –
 5. קבלת פרטי הנהג. לקראת מועד האיסוף בלאקליין מאתרת את הנהג המתאים ושולחת את הפרטים שלו, כולל מספר הטלפון, ללקוח בהודעת טקסט ובמייל.

בנוסף, כפי שמציעות חברות מתחרות, התשלום על הנסיעה מתבצע אוטומטית עם סיום הנסיעה ללא צורך לשלם לנהג. עלות הנסיעה קבועה מראשומוצגת בצורה ברורה בעת ההזמנהוהיא כוללת את כל המרכיבים של הנסיעה כמו היטלי כביש, מסים, טיפ לנהג וכו׳.

Blacklane Benefits

לסיכום

יש לי הערכה רבה לחברות שמציעות שירות טוב בצורה עקבית. רצוי עם אפליקציה נוחה ושירות חכם. בלאקליין היא בדיוק חברה כזאת ולכן אני משתמש בשירותיה באופן קבוע (היכן שהמחיר מוצדק).

מבצע ההרשמה הנוכחי, במסגרתו מוצעת הנחה מוגדלת לנסיעה ראשונה, הוא באמת הזדמנות כדאית לנסות את שירותיי החברה בהמשך השנה. אני ממליץ בחום!

אם כבר יש לכם ניסיון עם בלאקליין (חיובי, אני מקווה) אז אשמח אם תשתפו הערות בתגובות לפוסט.

15 תגובות

 1. מאיר

  תודה על הקוד.
  יצא לי להשתמש פעם אחת בברצלונה. האמת שהיתה בעיה כי הנהג איחר והיה סיפור להשיג אותם בטלפון כדי לברר מה קורה. אחרי איזה חצי שעה הוא הגיע והתנצל והיה מאוד נחמד אז לא התלוננתי אבל לא לשירות הזה ציפיתי (לפחות שישלחו מייל…).

  בכל מקרה מתכנן להשתמש בקוד בהזמנה הבאה!

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני ממליץ לך בחום לפנות לשירות הלקוחות ולהתלונן. הייתי מצפה שלכל פחות יחזירו לך את הכסף על הנסיעה הזאת.

   כל הרעיון בשירותי פרימיום כאלו הוא שלא יהיו תקלות מהסוג הזה. נוסע בוחר בבלאקליין, על פני חברות אחרות, בדיוק בגלל שהחברה מבטיחה שהנסיעה תתקיים בזמן ובנוחות גבוהה.

   הגב
 2. אלעד

  ליאור שלום,
  בדקתי באתר החברה איסוף משדה"ת בבואנוס איירס למרכז העיר המחיר סביר ביותר עם ההנחה וזאת מכיוון שיש להם רכב ל5 אנשים (בדרך כלל אנחנו לוקחים 2 מוניות כיוון שאנחנו 5), האם יש לך ניסיון איתם במדינות כמו ארגנטינה? כאלו שבהם רמת השירות והרכבים בדרך כלל אינה דומה לשאר מדינות העולם… האם ניתן לסמוך עליהם שגם במדינה כזו הסטנדרט יהיה מקביל לרמתם באר העולם? או שיהיה יותר דומה לסטנדרטים המקומיים?
  תודה כמו תמיד

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אהלן אלעד,

   טרם ניסיתי את החברה בדרום-אמריקה. להערכתי יש סטנדרט מינימלי עולמי, במטרה לתת שירות אחיד בכל מדינה ללא קשר לסטנדרט המקומי באותה מדינה, ושים לב שבתהליך ההזמנה מצוינים דגמים של רכבים לדוגמה שאתה צפוי לקבל. בשווקים מסוימים מוצעים גם רכבי ׳אקונומי׳ – כדי להתחרות בשירותי הסעות מקומיים שמציעים רכבים פחות יוקרתיים, כי אולי זה הסטנדרט המקומי – ומכאן אפשר ללמוד שבלאקליין כן מעוניינת לשמור על סטנדרט מינימלי גבוה בשירותי הדגל שלה.

   אם תקבל בסופו של דבר רכב שלדעתך הוא מתחת לסטנדרט שהובטח לך – תהיה לך עילה לפנות לשירות הלקוחות ולהתלונן. זה כל הרעיון בהבטחה של סטנדרט מינימלי וציון דגמי רכבים לדוגמה.

   הגב
 3. chaim

  הצטרפתי . תודה
  יש אופציה להוסיף אחרי ההרשמה את הקופון ?
  או שחייבים לעשות הזמנה ואז להכניס את הקוד ?

  אין לי נסיעה כעת שאני רוצה להזמין לה את השירות הזה, ועד שאשתמש בשירות יהיה מסובך למצוא את הקוד קופון שצירפת במייל ולהכניס להזמנה ..

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   את הקוד מזינים בעת ביצוע ההזמנה ולא בעת פתיחת החשבון.

   אתה יכול לשמור את הקישור לפוסט לעת עתה – עד שתידרש לקוד. שים לב שהקוד תקף להזמנות עד סוף מרץ בלבד.

   הגב
 4. הנוסע

  השתמשתי בשירות שלהם לאחרונה פעמיים בבייג'ינג. בשתי הפעמים הייתי מאוד מרוצה. בפעם השניה, היה עיכוב מאוד גדול ב- immigration וקיבלתי טלפון מנציג שלהם בברלין. להפתעתי הנציג פנה אלי בעברית ותיאם את ההמתנה ההממושכת של הנהג עד לאחר שסיימתי את ההגירה. כמובן שההבדל במחיר בין blacklane לבין מונית מקומית בבייג'ינג הוא מאוד משמעותי, יחד עם זאת, העובדה שנהג ממתין לי מיד בצאתי מאולם המכס, ואין לי צורך להסביר לו בשפה שונה על המלון, עדיפה על כל חסכון אחר.

  הגב
 5. גיא

  השתמשנו בקוד פעמיים ברומא (עם החשבון שלי מהשדה אל המלון ועם של אישתי בחזור). השירות היה מצויין ויוקרתי ועם הקופון של ליאור זה יצא זול משמעותית אפילו ממונית רגילה 🙂

  הגב
 6. ינאי

  היי ליאור

  ראשית תודה על הבלוג, למדתי דבר אי שניים.
  השתמשתי הבוקר בשירות בפראג
  5 דקות לפני השעה הנקובה,הנהג הופיע בלובי של המלון ולקח לי את המזוודה למרצדס מבריקה.
  עם הקוד מחיר הנסיעה צנח ל-13 יורו, עסקה מצוינת.

  הגב
 7. אסף

  תודה על הפרסום והקוד,
  אני גם השתמשתי בקוד 3 פעמים בעת השהות בפראג השבוע, ואכן היה מחיר משתלם ושירות נוח, הנהגים הגיעו בזמן והנסיעה זולה ונעימה.
  2 הערות:
  1) ניסיון לעדכן שעת איסוף באתר לא הצליח, למרות שיש שם אפשרות כזאת, בפועל שמירת השינויים לא הצליחה. שלחתי לחברה הודעה באמצעות דף הפייסבוק והם ענו מיידית ועדכנו את השינויים בעצמם, כך שגם שירות הלקוחות שלהם מצויין.
  2) ידוע לך מדוע ההנחה שאני יכולתי להעביר למשתמש אחר עומדת על 10 יחידות מטבע ולא 25?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אתה השני או השלישי שמציין את הקושי בעדכון ההזמנה. חבל שזה כך. אבל לפחות שירות הלקוחות נתן לך מענה מהיר ומקצועי – אז מינוס ופלוס. בכל מקרה, חשוב להזכיר שבלאקליין מציעה אפשרות לביטול הנסיעה עד שעה לפני המועד כמעט בכל הנסיעות (ובפרט זה אפשרי באיסוף משדה תעופה אירופי).

   את הקוד המיוחד במסגרת המבצע הנוכחי היית אמור לקבל במייל. אם לא קיבלת – שלח בקשה לשירות הלקוחות (אפשר גם בפייסבוק או בטוויטר).

   הגב

השאר תגובה