שבוע אחרון לניצול המבצע המצוין של בלאקליין

המבצע מיועד למשתמשים חדשים בשירותי החברה, להזמנות עד סוף החודש ולנסיעה בכל מועד עתידי. במסגרת המבצע תוכלו להנות מ-25 פאונד/אירו/דולר הנחה לנסיעה ראשונה בכל יעד בעולם מתוך מעל 250 יעדים בהם פועלת החברה. בהחלט כדאי!

פרסומת משעשעת של קתאי לטרקלין החדש בהונג-קונג

קתאי היא אלופת העולם בטרקליני נוסעים ובשדה הבית שלה, שדה התעופה הבינ״ל של הונג-קונג (HKG), אפשר למצוא מבחר מרשים של טרקליני עסקים וטרקליני מחלקה הראשונה שכולם מהטובים מסוגם בעולם. הפרסומת היא לטרקלין The Deck שנפתח לאחרונה לאחר שיפוץ. סה״כ 62 שניות של פרסומת.

מועדון AAdvantage (אמריקן) מוכר מיילים במחיר מבצע

במסגרת המבצע ניתן בונוס מדורג כתלות במספר המיילים ברכישה עד למקסימום המותר של 150,000 מיילים (לא כולל הבונוס). ברכישת המקסימום המותר המחיר יורד עד 18.06$ לכל 1,000 מיילים. במחיר כזה לא כדאי לרכוש מיילים של אמריקן בצורה ספקולטיבית אבל במימוש חכם של המיילים בהחלט ניתן לקבל מהם ערך גבוה יותר. המבצע בתוקף עד ה-28 לאפריל.

עד 25% הנחה במלונות סטארווד באזורי אסיה והפסיפיק

להזמנות עד ה-26 למרץ ולשהיות עד ה-20 למאי בלבד. התעריף המוזל כמובן אינו גמיש אבל יכול להתאים למי שתוכניותיו כבר מגובשות.

נתונים מעניינים על זכאות לפיצויים כספיים מחברות תעופה

מאמר קצר באתר FlyerTalk, המבוסס על הערכות של חברת AirHelp המתמחה במתן סיוע לנוסעים מול חברות תעופה, טוען כי בכל שנה כ-13 מיליון נוסעים ברחבי העולם לא מממשים את זכאותם לפיצוי כספי ע״פ חוק וחברות התעופה חוסכות בכך סכום אדיר של בערך 6 מיליארד דולר. נוסעים אמריקאים לא מכירים את זכויותיהם כמעט בכלל אבל זה הגיוני למדי לאור העובדה שבארה״ב ההגנה על נוסעים היא יחסית מוגבלת בעוד הנושא מפותח הרבה יותר באירופה ובישראל.

הולכת רגל נהרגה מפגיעת רכב אוטונומי

אירוע מכונן לתעשיית הרכבים האוטונומיים שגדלה בקצב מסחרר בשנים האחרונות. בפעם הראשונה רכב אוטונומי לחלוטין, שהופעל ע״י אובר, גרם למותו של בן-אדם. הכותרות הראשונות הצביעו על תאונה בלתי-נמנעת, שמנקה מאחריות את אובר ויצרנית הרכב, אך נראה כי התאונה נגרמה מכשל חמור בתפקוד הרכב וכשל נוסף של הנהגת שהייתה ברכב שלא הספיקה להתערב. מדובר כמובן באירוע טרגי וכזה שחברות הרכב יצטרכו ללמוד ממנו הרבה. ניסויים ברכבים אוטונומיים על כבישים ציבוריים מתקיימים כבר חודשים רבים במספר ערים ברחבי העולם.

עד 33% הנחה במלונות קבוצת רדיסון באירופה, אפריקה והמזה״ת

להזמנות עד ה-6 לאפריל ולשהיות בסופ״שים עד ה-31 לאוגוסט. כן, המבצע מכסה את כל עונת הקיץ אבל התעריף המוזל הוא כמובן לא-גמיש ומכאן מתאים רק למי שתוכניות הנסיעה שלו מגובשות היטב. במסגרת המבצע מציעים מלונות רבים של הקבוצה באזורים הנ״ל הנחה של 50% על הלילה השני בהזמנה של שני לילות או לילה שלישי בחינם בהזמנה של שלושה לילות ומעלה לאורך הסופ״ש. פוטנציאלית מבצע מעניין מאוד ובפרט כי הוא חל על עונת הקיץ באירופה.

מבצע פנטסטי על הזמנת מוצרים של טומי בארה״ב

ליומיים הקרובים בלבד מציע אתר TopCashBack החזר נדיב של 24% על הזמנת מוצרים של חברת טומי (Tumi) באתר הפופולרי eBags. במקביל מקיים אתר eBags מבצע רחב שכולל, בין השאר, גם מוצרים של טומי בהנחה של 20%. כלומר, במצטבר, ניתן להנות מכמעט 40% הנחה! כך, לדוגמה, מזוודת הטרולי הפופולרית ביותר של טומי, אלפא2, יכולה לעלות 500$ במקום 625$ ועל הרכישה הזאת ניתן לקבל החזר נוסף של 120$ שיורד את המחיר הסופי ל-380$ בלבד. הנחה ברמה הזאת היא נדירה מאוד. הבעיה? הקאשבק ניתן רק לרכישות באתר האמריקני של eBags ולמיטב הבנתי לא ניתן לשלוח מזוודות של טומי לישראל – אז המחירים האלו טובים עבור מי שיש לו כתובת משלוח בארה״ב. חשוב גם לציין שמשלוחים לרוב מדינות ארה״ב חשופים למס קנייה שיכול להגיע לכמה עשרות דולרים נוספים. ובכל זאת – מבצע מעניין.

6 תגובות

 1. גיא

  שאלה קטנה
  אם תוכל לעזור
  כמה k class ביוניטד כמה מקבלים מיילים לריצה בחברה היוונית A3
  וכמה באוסטריאן בk class

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כאמירה כללית עדיף תמיד להימנע ממחלקת כרטוס K בטיסות של ברית סטאר. זו מחלקת כרטוס מוזלות שבמקרים רבים לא מאפשרת צבירת קרדיט במועדוני תעופה.

   טיסה של יונייטד במחלקת כרטוס זו תצבור לפי 50% ממרחק הטיסה במועדון של איג׳יאן. טיסה של אוסטריאן במחלקת כרטוס זו לא תצבור כל קרדיט במועדון של איג׳יאן.

   הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היה נהג ברכב למטרות פיקוח אלא ששנייה לפני רגע התאונה הוא הסיט את מבטו. מה יהיה?

  הגב
   • יואל

    זהירות חפירה!
    האמירה של כלי התקשורת האמריקנים, שהתבססו על ההודעה הפזיזה של המשטרה המקומית, לפיה לא היה סיכוי לעצור לפני התאונה, לא נכונה במקרה הטוב.
    הרכב שהיה מעורב בתאונה היה וולוו XC90, ובדגם הזה כמו גם בדגמי וולוו נוספים (וגם אצל יצרניות מתחרות) מערכות הבטיחות המתקדמות מבוססות מצלמה, רדאר ואינפרה אדום. זו חבילה בסיסית שאפילו מגיעה ב-XC90 שנמכר בארץ, ויש להניח שכל הג'אנק הטכנולוגי על הגג אמור עוד להוסיף הגנה ולא לגרוע.
    לפי הצהרת וולוו המערכת שלה מסוגלת לזהות ולבלום לפני הולך רגל וגם חייה גדולה (אייל הצפון למשל בדוגמה של וולוו עצמה). טווח הגילוי לעצירה מוחלטת ללא פגיעה הוא סביבות 300 מ' ובמהירות של עד 100 קמ"ש.
    מערכת האינפרה אדום ברכב האוטונומי של אובר היתה אמורה לקלוט את האישה שחצתה את הכביש (ולא התפרצה כפי שטענה המשטרה המקומית), ולהספיק לבלום לפני הפגיעה. בתאונה הזו, אין כלל בלימה, כלומר המערכת אפילו לא זיהתה את הולכת הרגל.
    מבחינת המכונית האוטונומית יש כאן כשל כפול: גם זיהוי וגם בלימה.
    וכל זה מבלי להיכנס לדיון על אחריות הנהגת. היא אמורה לאסוף נתונים ולתפעל את הרכב במקרה חירום. בסרטון רואים בבירור שהיא לא מרוכזת בכביש.

השאר תגובה